WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Süt Tozu ve Kahve Kremaları

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Jacobs1
  • Nestle7
Paket Gramajı
  • 500 gr 2
  • 200 gr 1
  • 2 kg 1
Limit:
8 sonuçtan 1 ile 8 arası görüntüleniyor.

Süt Tozu ve Kahve Kreması

Nestle Süt Tozu ve Nestle Kahve Kreması, lezzeti artırmak için tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Bilindiği gibi süt; birçok çeşit pişirme işleminde kullanılan ve tipik olarak buzdolabında muhafaza edilen bir üründür. Öte yandan süt, kendi başına da severek tüketilen bir gıdadır. Bu içeceğin tam yağlı ve yağsız türleri bulunmaktadır. Süt içeriğine göre ise karşımıza buharlaştırılmış süt ve benzeri çeşitler çıkmaktadır. Bazen de süte ilâve şeker aroması eklenmektedir. Bu, şekerle yoğunlaştırılmış süt adını almaktadır. Kahve sektörü ise, sütün en yoğun kullanıldığı alanlardan biridir. Süt ve kahvenin uyumu tartışmasız bir gerçektir. Kahveye hafif bir tat katması ve sertliğini kırması gibi amaçlarla kahve ile süt beraber tüketilmektedir. Ne var ki, bu iki lezzetin alternatifi olarak başka ürünler de kullanılabilmektedir. İşte bunlar Nestle Süt Tozu ve Nestle Kahve Kreması olarak karşımıza çıkmaktadır.

Süt Tozu Nedir?

En kısa tanımıyla süt tozu, saf sütün içerisindeki yağ ve suyun buharlaştırılmasıyla elde edilen bir üründür. Bu işlem, geride yalnızca süt parçacıkları kalıncaya dek sürdürülmektedir. Ayrıca buharlaştırma aşamasında bakteri oluşumunu engellemek adına kontrollü bir sıcaklık altında pastörize işlemi de uygulanmaktadır.

Toz sütün raf ömrü son derece uzundur. Diğer taraftan bu ürün soğutma gerektirmemektedir. En yaygın seçim olarak ise yağsız süt tozu ön plandadır. Süt tozları zararlı mikroorganizmalar barındırmamaktadır. Bu nedenle son derece sağlıklıdır.

Kahve Kreması Nedir?

Kahvenin tadını değiştirebilmek için kahveye yapılan eklemelerden biri kahve kremasıdır. Bu ürün, krema ve tam yağlı sütten meydana gelmektedir. Ayrıca kimi zaman kremalı tuzlu yemeklerin yapımında ve tatlıların hazırlanmasında da kahve kremasından faydalanılmaktadır. Sade olarak tüketilmeyen bu ürün, sıvı içeceklere ek olarak tercih edilmektedir.

Süt Tozu ve Kahve Kreması Arasındaki Fark Nedir?

Kahve kremaları daha yoğun bir haz vermektedir. Kahvenin tadını net bir biçimde ortaya çıkaran ürün, süt tozundan bu yönüyle ayrılmaktadır. Normal yağlı süt ile kıyaslanacak olursa, kahve kremasının kahveye daha üstün kalite kattığı ve yumuşak bir tat eklediği söylenebilir.

Bunun yanı sıra kahve kremaları sütlere kıyasla daha az yağ barındırmaktadır. Hatta çoğu kahve kremasında süt bulunmamaktadır. Fakat bunun yerine koyulaştırıcılar, yağ ve şeker kullanılmaktadır. Diğer taraftan kahve kremaları toz hâlindeyken süt tozlarına göre daha uzun raf ömrüne sahip olmaktadır.

Kaliteli Kahve Kreması ve Süt Tozu Çeşitleri

Lezzete lezzet katan bu ürünler 1 kg ve 2 kg gibi farklı paket gramajlarında sunulmaktadır. Ayrıca 1,5 kg, 5 g x 100'lü paket  ve 200 gram gibi seçenekler de bulunmaktadır.

Aromasız süt tozları olduğu gibi, yağlı ve yağsız süt tozu çeşitleri de mevcuttur. Öte yandan kahve kremaları toz ve sıvı olarak satışa sunulmaktadır. Fakat soğuk kahvelerde sıvı, sıcak kahvelerde ise toz krema kullanılması önerilmektedir. Çünkü böyle yapmak kremanın daha hızlı çözünmesi ve içeceğe tat katması açısından önem taşımaktadır.

En İyi Süt Tozu ve Kahve Kreması Markaları

Gıda ve mutfak alanındaki zengin ürün yelpazesiyle beğeni toplayan OfisMaster, süt tozu ve kahve kreması konusunda da ihtiyaçları karşılamaktadır. Örneğin; bu noktada en çok, Nestle Coffee Mate süt tozu ve kahve markası olarak ön plana çıkmaktadır.

Aynı zamanda Cafe Enjoy, Cafe Milano ve Kahve Dünyası gibi markalar da kendinden söz ettirmeyi başarmaktadır.

Siz de özellik ve fiyat karşılaştırması yaparak hem damak tadınız, hem de bütçeniz için en uygun ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Teneke ve plastik kutu ya da folyo ambalajlarda sunulan bu ürünleri, paket gramajlarına göre de mukayese edebilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır