WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Hava Kabarcıklı Zarflar

Sonuçları Filtrele

Marka
 • Kraf7
Limit:
7 sonuçtan 1 ile 7 arası görüntüleniyor.

Hava Kabarcıklı Zarflar

Zarflar hem iletişimde hem de önemli evrakların gönderiminde ihtiyaç duyulan bir kargodur. Ancak zarflar boyutlarına göre değişkenlik gösterdiği için içerisinde sadece yazılı belgeler yer almaz. Bazı nesneleri de zarfların içerisinde kargoya verilebilirsiniz. Bu nesneler yapısına göre kargonun ulaşacağı vakte kadar zarar görmemesi adına korunması gereklidir. Bu korumayı gerçekleştirmek için de Kraf hava kabarcıklı zarflar mevcuttur.

Kargoya verilecek nesnelerin hiçbir zarar görmeden, yıpranmadan sağlam bir şekilde verilen adrese ulaştırılması için bu zarflar oldukça yararlıdır. Paketleme esnasında içerisinde içi hava dolu olan baloncukların yer almasından kaynaklı bir diğer adı da Kraf hava baloncuklu zarftır. İlk duyulduğunda farklı gelse de zarfın içinde yan yana duran ve içi hava ile dolu olan baloncuklu bir üründür. Bu balonlar zarfın içerisine konulan nesnenin zarar görmemesini sağlar. Yaşanabilinecek herhangi bir darbeye ya da çizilmeye karşı kabarcıkların içindeki hava nesneye ulaşımı engeller. Böylelikle birçok ürünü rahatça Kraf hava kabarcıklı zarflar içerisinde kargoya verebilirsiniz.

Hava Kabarcıklı Zarfların Özellikleri

Paketlenmesinden, kargoya verilmesine ve ulaştırılmasına kadar güvenliği sağlayan hava kabarcık zarfların özellikleri ise:

 • En önemli ve tercih edilmesini sağlayan özelliği zarfın içerisinde yer alan hava baloncuklarıdır.
 • Genel renk özelliği için saydam ve kraft renkler tercih edilmektedir.
 • Standart ölçümü 26 cm x 35 cm’dir. Ancak nesnelerin boyutlarına uygun olması açısından bu ölçümden daha büyük zarf çeşitleri de vardır.

Hava Kabarcıklı Zarfların Faydaları Nelerdir?

Zarflar kullanım bakımından paketleme, saklama ve dağıtma noktalarında birçok avantaj sağlar. Ancak her zarf her kullanım için uygun değildir. Nesneleri kargo ile gönderme durumunda zarf çeşitlerinden hava kabarcıklı zarflar daha kullanışlıdır. Sadece kargo gönderiminde de değil, hayatınızın birçok alanında fark etmeseniz de bu zarf çeşidiyle karşılaşabilirsiniz. Kullanmanız dâhilinde avantajlarından da faydalanabilirsiniz.

 • Akıllı paketleme özelliği sayesinde bulunduğunuz alanlardan çok daha uzaklara gönderim sağlayabilirsiniz.
 • Her ne kadar zarf olmasından dolayı ürünlerin sığmayacağını düşünseniz de farklı boyutları ile birçok ürüne uygun yapıdadır. Farklı boyutları sayesinde telefon, tablet, akıllı saatler gibi birçok teknolojik ürünü içerisine yerleştirerek kargoya verebilirsiniz.
 • Hava kabarcıkları sayesinde oldukça dayanıklıdır. İçerisindeki ürünün düşmesi ya da darbe alması sonucunda hiçbir şekilde zarar görmez.
 • Çok uygun maliyetler taşıma sağlayabilirsiniz.
 • Diğer zarf çeşitlerine göre daha kompakt yani sık bir yapıdadır. Kargoda kullanmasanız dahi evinizde, ofisinizde çanta ya da çekmece gözünde saklayabilirsiniz.
 • Su, nem, sıcak ve soğuk gibi tüm hava koşullarına karşı da dayanıklılık gösterir. Bunun sebebi de sadece hava karcıkları değil yapımında yer alan köpük dolgulardır. Özellikle yağmurlu havalarda önemli evraklarınız için tercih edebilirsiniz.
 • Zarfın ön kısmı kapanıp açılabildiği için tek seferlik değil birçok kez kullanabilirsiniz.
 • %30 üzerinde dönüştürebilir malzemeden yapıldığı için de çevre dostudur.  Doğaya zarar vermeden uzun süre kullanarak ekonomik yapısından da yararlanırsınız.
Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır