WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Telsiz (Dect) Telefonlar

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Gigaset7
  • Motorola2
  • Panasonic5
  • Philips1
  • Teknikom1
Limit:
16 sonuçtan 1 ile 16 arası görüntüleniyor.

Telsiz (DECT) Telefonlar

Gigaset, Motorola ve Panasonic telsiz telefonları en çok kullanılan taşınabilir iletişim cihazlarından biridir. Bu ürünler telefon hattına bağlı olarak çalışır. Fakat ahize ile arasında kablo bulunmaz. Şarj süresine ve çekim mesafesine göre çeşitli kategorilere ayrılan bu ürünler genellikle ofis kullanımında karşımıza çıkar. Öte yandan ev içi iletişimde de sabit masaüstü telefon olarak sıklıkla tercih edilir. İş yeri için telsiz telefonlar arasından seçim yapılacaksa çalışan kişi sayısını ve çalışma kapasitesini dikkate almak gerekir. Kullanıcılar en kaliteli DECT (telsiz) telefonlar içerisinden dilediğini tercih etmek için Gigaset, Motorola ve Panasonic telsiz telefonlarının kalitesine güvenir. Bunun için bu markaların zengin ürün yelpazelerini inceler, böylece kaliteyi ve uygun fiyatı bir arada bularak kolayca sipariş verir.

Telsiz Telefon Özellikleri ve Çeşitleri

IP DECT diye de bilinen telsiz telefonlar, çeşitli özellikleriyle birbirinden ayrılmaktadır. Örneğin bazı telefonlarda numara gösterme özelliği bulunur. Dolayısıyla gelen aramaları kolayca takip etmek, anlık ve cevapsız çağrıları görmek mümkün olur.

Öte yandan dijital telsiz telefonlar rehbere istediğiniz gibi numara kaydetme imkânı sunar. Ayrıca yanıtlanamayan çağrılardan haberdar olabilmek için telesekreter kullanılabilir. Bunun yanı sıra belirli telsiz telefon modelleri internet bağlantısı özelliğine de sahiptir. Bu sayede farklı bir telefondaki rehberinizi kablosuz telsiz telefona aktarmanız kolay olur.

Aynı zamanda telsiz (DECT) telefon kullanımı son derece basittir. Bunun için öncelikle cihazın şarjını doldurmak gerekmektedir. Ahizede bir süre bekletilmesi bunun için yeterlidir. Daha sonra telsiz telefonu belli bir mesafe içerisinde konuşma yapmak için kullanmak mümkündür.

Diğer taraftan dokunmatik telsiz (DECT) telefonlar; çağrılar, rehber kayıtları gibi fonksiyonlara ekran yolu ile ulaşmayı mümkün kılmaktadır. Bu ise konforlu ve hızlı bir kullanım deneyimi sunmaktadır. Çok katlı ofisler için tercih edilen uzun menzilli telsiz telefon çeşitleri de bu ürünler arasında kendine yer bulmaktadır.

Bir başka özellik olarak bazı telsiz telefon çeşitleri yüksek frekanslı olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunlar, karşıdan gelen sesleri normalden daha yüksek bir volümde cihaza aktaran modellerdir. İşitme sorunu yaşayanlar için uygundur.

Tüm bunların yanı sıra söz konusu telefonların bazı modelleri tuş kilidi özelliği barındırır. Buna ek olarak sessize alma özelliği de bulunur. Ayrıca modellerin bazılarında çift ahize vardır. Çağrı devam ederken mikrofon kapatma da yine telsiz telefonların sahip olduğu işlevlerden biridir.

Kullanıcılar tüm bu özellikleri bir arada bulunduran Ofis Master telsiz telefon modellerine bir tıkla ulaşır. Böylelikle yüksek kaliteye makul fiyatla kavuşmanın tadını çıkarır.

En İyi Telsiz (DECT) Telefonlar

Birçok kablosuz iletişim cihazı, cep telefonlarıyla benzerlik gösteren özellikler taşımaktadır. Örneğin; hoparlör kullanımı, çağrı bekletme, takvim, şarj göstergesi bunlardan bazılarıdır. Bu cihazlar kapsama alanı sınırlarında aralıksız bir iletişim alternatifi sunmayı başarmaktadır. Dolayısıyla kabloya bağlı kalma zorunluluğundan kurtarmaktadır.

Bunlar içinde ise şık tasarımlarından dolayı özellikle renkli telsiz telefonlar ön plandadır. Mavi, yeşil gibi renklerde tasarlanan bu cihazlar mekân dekorasyonunu da zenginleştirir.

Öte yandan çift ahizeli telsiz telefon çeşitleri de mevcuttur. Bunlar, içinde iki adet telefon ve iki tane ahize bulundurmaktadır. Bu tarz cihazlar bilhassa şirket içi iletişimde etkin rol üstlenmektedir.

Duvar tipi ve masaüstü gibi farklı kullanımlara yönelik telsiz telefon modelleri bulmak mümkündür. Bunlar arasında kendinden söz ettiren dijital modeller ekran ışığının istenilen şekilde ayarlanabilmesine izin verir. Öte yandan Wi-Fi seçenekli modeller ise rehber senkronizasyonunu kullanmaya imkân tanımaktadır. Telesekreter özellikli cihazlar ise yanıtlanamayan çağrıların telesekretere yönlendirilmesini sağlar. Ayrıca hoparlörlü modeller handsfree özelliği sayesinde hoparlör üstünden konuşma yapmayı mümkün kılmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra kulaklıklı telsiz telefonlar da büyük ilgi görmeyi başarır. Muhatabınızın sesini kulaklığa aktarmak istiyorsanız bunun için harici kulaklık girişinden yararlanmanız mümkündür.

Siz de hepsi ve daha fazlasına Ofis Master farkıyla ulaşabilirsiniz. Menzil alanı, batarya gücü ve model gibi kriterleriyle farklılaşan modelleri Ofis Master üzerinden inceleyebilirsiniz.

Telsiz (DECT) Telefonlar Nasıl Seçilir?

Bu ürünü çalışma ortamınız için satın almayı planlıyorsanız, geniş mekânlar için geniş iletişim menziline sahip bir telefon tercih etmelisiniz. Zira iş görüşmelerinin kesintisiz yapılabilmesi önemlidir. Bazen farklı bir odaya veya kata gitmeniz yahut ofis dışına çıkmanız gerekebilir. İşte bu tarz durumlarda telefon menzilinin geniş olması büyük avantaj sağlamaktadır.

Diğer taraftan evde kullanım için telsiz telefon seçeneklerini değerlendirirken de pek çok kriter söz konusu olmaktadır. Ekran ışığı, yazı boyutları ve okunabilirlik, buton büyüklükleri bunlardan bazılarıdır. Ev içi kullanımda menzil mesafesinden çok, şarj kapasitesi ön plana çıkmaktadır. Fakat çok katlı veya geniş ofisler için 5 km gibi yüksek menzilli telsiz telefon modelleri değerlendirilmelidir. Böylelikle işyeri içinde kesintisiz bir iletişim ağı meydana getirilebilir.

Siz de ev veya iş yerinizin iletişim alanını genişletmek istiyorsanız telsiz (DECT) telefonlar içerisinden dilediğinizi seçin! Böylece yaşam alanlarınızın her yerinde sevdiklerinizle kesintisiz bir şekilde konuşmanın tadını çıkarın!

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır