WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Toz Şekerler

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Bal Küpü3
  • Irmak1
Limit:
4 sonuçtan 1 ile 4 arası görüntüleniyor.

En uygun Fiyatlı Toz Şekerler OfisMaster'da!

OfisMaster farkıyla, Bal Küpü ve Irmak gibi kaliteli markaların en lezzetli toz şekerlerinden istediğinizi seçerek kolayca sipariş verebilirsiniz. Bu ürünler sütlü tatlılardan çöreklere, kurabiyelerden pasta ve keklere kadar pek çok üründe kullanılabilirler ve yiyeceklerinizin lezzet kahramanlarından biri olabilirler. Ayrıca toz şekerler kabartıcı ve kıvam artırıcı özellikleriyle de birçok tarifte kullanılabilirler. Ülkemizde şeker pancarı yetiştiriciliğinin yaygın olması nedeniyle, OfisMaster aracılığıyla zengin bir toz şeker çeşidi seçeneğine sahipsiniz. Siz de sevdikleriniz için lezzet dolu tarifler hazırlamak için en kaliteli toz şekerleri seçebilirsiniz. Bal Küpü Toz Şekerler, Irmak Toz Şekerler

Toz Şeker Nedir?

Fruktoz ve glikoz olarak adlandırılan iki monosakkaritin birleşmesiyle oluşan ürüne toz şeker adı verilmektedir. Şerbetlerin ve birçok tatlının temel malzemelerinden biri olan toz şekerler, lezzet ve enerji vermesiyle bilinmektedir.

Diğer taraftan toz şeker kalori değeri yüksek bir besindir. Bunun sebebi yüzde yüz karbonhidrat içeriğine sahip olmasıdır. Öyle ki, 100 gram toz şeker ortalama 400 - 450 kalori barındırmaktadır. Ne var ki toz şekerler karbonhidrattan başka besin öğeleri de içermektedir. Örneğin; bu ürünler eser miktarda potasyum, demir gibi mineraller ihtiva etmektedir. Ayrıca toz şeker çeşitleri kalsiyum da bulundurmaktadır.

Toz Şekerler Faydalı mı?

Gündelik gıda ihtiyaçları arasında önemli bir yer edinen toz şekerler ülkemizde yaygın tüketim alanı bulmaktadır. Uzmanlara göre toz şeker çeşitleri uygun miktarlarda ve makul aralıklarla kullanılırsa olumsuz bir etki meydana getirmemektedir. Ancak her şey gibi toz şekerin aşırısı da tabii ki zararlı olabilmektedir.

Gereğinden fazla tüketilmediği takdirde toz şeker ürünleri şu faydaları beraberinde getirmektedir:

  1. Şekerin sindirilmesi ağızda başladığı için bağırsaklara gitmeden büyük bir bölümü kana karışmış olur. Bu ise şekerin büyük oranda enerji vereceği anlamına gelmektedir. Söz konusu etkisinden dolayı bu ürünler spor öncesinde ve sonrasında enerji düzeyini artırmak için kullanılabilmektedir.
  2. Bunun yanı sıra şeker, mutluluk seviyesinin yükselmesine yardım etmektedir. O yüzden depresyonun tedavisine destek verebileceği söylenmektedir.
  3. Ayrıca şekerin hızlı bir şekilde kana karışması, beyin fonksiyonları üzerinde de olumlu etki oluşturmaktadır. Zira beynimizin tek bir enerji kaynağı vardır. O da glikozdur.
  4. Tüm bunların yanı sıra toz şekerler sağlığa zararlı madde içermemektedir.

Toz Şekerler ile Küp Şekerler Arasındaki Fark Nedir?

Temel farklılık, ürünlerin şeklinden kaynaklanmaktadır. Toz şekerleri oluşturan kristallerin bir araya getirilerek sıkıştırılması ve kalıplanmasıyla küp şekerler üretilmektedir.

İçecekleri tatlandırmak söz konusu olduğunda toz şekerlerin bir adım öne çıktığı görülmektedir. Çünkü az miktarda toz şeker yoğun bir tat meydana getirebilmektedir. Fakat kesme şekerler böyle olmayıp, genellikle tadını almak için birkaç tane kullanmak gerekmektedir. Diğer yandan toz şekerler çayda herhangi bir köpürtme etkisi göstermemektedir.

En İyi Toz Şeker Çeşitleri

Türk mutfağında önemli bir yer tutan toz şeker özellikleri ve fiyatları ile her ihtiyaca hitap etmektedir. 100 gr toz şekerler olduğu gibi; 5, 1, 50 ve 25 kg toz şeker seçenekleri de mevcuttur. Kullanıcılar toz şeker satın al ve benzeri arama sorgularıyla pek çok markanın zengin ürün yelpazesine ulaşabilmektedir. Seçenekler arasında tercih yaparken ise ürünün gramajını kontrol etmek ve ihtiyaca uygunluğunu belirlemek gerekmektedir. Diğer taraftan paketin üzerinde bir aşınma veya yıpranma olup olmadığı da göz önüne alınmalıdır.

Tanelerinin büyüklüğü doğrultusunda normal ve iri taneli toz şekerler olarak sınıflandırma yapılmaktadır. Bunların haricinde çok ince tanelere sahip toz şekerler de bulunmaktadır. Yalnız; ince taneli toz şeker, kesme şeker yapımı için tercih edilmektedir.

Şekerin nasıl bir yapıya sahip olacağını işlenme biçimi belirlemektedir. Bunlara ek olarak renkli toz şekerler de mevcuttur. Bu ürünlere gıda boyaları ilâve edilmektedir. Lâkin kullanılan boyalar sağlığa zarar vermemektedir. Onun için kullanıcılar istediği rengi güvenle seçebilmektedir. Bunlar çoğunlukla pasta malzemeleri satılan dükkânlardan temin edilmektedir.

Siz de tüm bu ürünler için tercihinizi OfisMaster kalitesinden yana kullanabilir, kendinize ve sevdiklerinize eşsiz bir lezzet armağan edebilirsiniz.

Güvenilir Toz Şeker Markaları

Kimi toz şeker çeşitleri mısır şurubundan hazırlanmaktadır. Kimileri ise şeker pancarından ya da şeker kamışından üretilmektedir. Bazıları ise tatlandırıcı barındırmaktadır. Tatlandırıcılı toz şekerlerin doktora danışılarak kullanılması önerilmektedir.

Bilindik toz şeker markaları arasında ise cazip fiyatları ve kampanyaları ile pek çok ünlü marka ön plana çıkmaktadır. Örneğin, Türkşeker toz şeker konusunda ismini duyurmuş markalardan biridir. Öte yandan Balküpü toz şeker kristal ve benzeri ürünleriyle tercih sebebi olmaktadır.

Diğer bir seçenek ise Irmak toz şeker ürünleridir. Tüm bunların yanı sıra Yazar toz şeker ve Torku toz şeker gibi seçenekler de kullanıcıların ihtiyaçlarını yanıtlamaktadır.

Nitelikli ürün seçkisiyle beğeni toplayan OfisMaster, gıda ve mutfak alanındaki ihtiyaçları da yanıtlamaktadır. Bu kapsamda OfisMaster’ın ürün koleksiyonu, en kaliteli toz şeker markası seçeneklerine yer vermektedir. Siz de tüm fiyat ve özellikleri karşılaştırarak ev, ofis veya işletmeniz için doğru seçimi yapmak adına kategorimizi inceleyebilirsiniz.

En Uygun Toz Şeker Fiyatları

Fiyatlandırma; toz şekerin türü, paketlenme şekli, markası, miktarı ve kalitesi gibi faktörlere göre değişmektedir. Örneğin, dökme toz şekerler farklı fiyatlandırılırken tek kullanımlık toz şeker çeşitleri ise başka fiyat aralıklarında karşımıza çıkmaktadır.

Tek kullanımlık olanlar genelde 5-10 gr paketler hâlinde tasarlanmaktadır. Kahve, çay yahut soğuk içeceklerin yanında servis edilen toz şeker çeşitleri de çoğu zaman bunlar olmaktadır. Hijyenik ve pratik bir kullanım sunmaları nedeniyle tek kullanımlık ürünler sıkça rağbet görmektedir.

Dökme toz şekerlere gelince, onlar da; 50, 40, 125 gram veya 3, 2, 10 kilogram olarak sunulmaktadır. Öte yandan çuval toz şekerler de bulunmaktadır. Dolayısıyla fiyatlar bu çeşitlere bağlı olarak değişiklik arz etmektedir.

Siz de bütün fiyat alternatiflerini görmek ve karşılaştırma yaparak aradığınızı bulmak için ürün koleksiyonumuza göz atabilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır