WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Eldivenler

Sonuçları Filtrele

Marka
 • Beybi1
 • Cleanpak1
 • Dolphin3
 • Eli1
 • Oneplus1
Beden
 • 10-10.5 1
 • 8-8.5 1
 • 9-9.5 1
 • L 6
 • M 6
 • S 5
 • XL 1
Limit:
9 sonuçtan 1 ile 9 arası görüntüleniyor.

Eldivenler

Ellerinizi dış etmenlerden korumak için tasarlanan eldivenler kullanım alanları oldukça geniş bir üründür. Elinizi temizlik esnasında kullanılan birçok kimyasala karşı korur. Dolayısıyla zarar görmesini önler. Cildin deterjan ve diğer kimyasallardan kaynaklı kuruması, yıpranması çatlamasının önüne geçer.

Temizlik esnasında ellerin yardımına koşan eldivenler cilt hastalıklarının önlenmesinde de önemli rol oynamaktadır. Bunun yanında sadece mutfakta değil, banyo, bahçe ve diğer yaşam alanlarının temizlik işlemlerinde de kullanılmaktadır. Ayrıca saç boyama gibi kişisel bakım prosedürlerinde de farklı türleri kullanılabilmektedir.

Bu temizlik ve hijyen malzemesi inşaat kirlerinin temizlenmesinde harç, güçlü kimyasallar ve boya gibi malzemelerin güvenli bir şekilde çıkarılmasında yarar sağlar. Ayrıca sürekli boya ve solvent gibi kimyasallara maruz kalan sektörlerde de yoğun ilgi görmektedir. Kaliteli ve ekonomik ürünler arasından seçildiğinde ise uzun süre tekrar tekrar kullanılabilmektedir.

 • Beybi eldiven
 • Dolphin eldiven
 • Haspet eldiven
 • Nitril Blue eldiven
 • Vileda eldiven

Geniş Kullanım Alanlarıyla Eldiven Çeşitleri

Günlük hayatın vazgeçilmez parçaları arasında yer alan eldiven çeşitleri oldukça zengindir. Zamanın büyük bir kısmını mutfakta geçiren bayanlar için tasarlanmış bulaşık eldivenleri sıklıkla kullanılan türler arasındadır. Bulaşık deterjanı, ağartıcı ve yağ sökücü ürünlere karşı cildinizde koruma sağlar. Ciltte oluşabilecek olası çatlama, kuruma ve yara sorununun önüne geçer.

Eldivenler özellikle ellerinde yara ve siğil sorunu olanlar için elzem bir ihtiyaçtır. Kimyasallara karşı alerjik reaksiyon geliştirenlerinde temizliklerini, güvenli ve rahat bir şekilde yapmasını sağlar. Özellikle eli sıkıca kavrayan modelleri sayesinde eldiven yokmuş gibi konfor sağlar.

Fayans temizliklerinde etkin çözüm üreten ovma temizlik eldivenleri ise uzun olmasıyla oldukça hijyenik çözümler üretir. Sık sık temizlenmesi gereken banyo ve tuvalet temizliğini güvenli ve pratik kılar. Bunun yanında süngerli olarak tasarlanmış modelleri tek hamle de hem temizliği hem de hijyeni getirir.

Mikrofiber temizlik eldiveni ise günlük toz alma rutininin etkin bir şekilde yapılmasını sağlar. Çok yönlü kullanımı ile ofis ve evlerde tozların alınmasında da etkili çözüm üretir. Dolayısıyla tozların alınması gereken her ortamda kullanılabilmektedir. Camda iz bırakmayan yapısı sayesinde ise cam temizliğinde de kullanıcılarına pratiklik sunar.

Evcil hayvanların dökülen tüylerini zeminden toparlamaya yarayan özel tasarım eldiven modelleri de vardır. Hayvanların hem kaşınma ihtiyacını hem de dökülen tüylerini toplamaya yarar. Bunun yanında bahçe işleri ile uğraşanlar tarafından kullanılan bazı temizlik eldiven modelleri de vardır. İnşaat işlerinde de kullanılan bu eldivenler genelde kalın yapıdadır.

Eldiven modelleri arasında kullanılan bir model de cerrahi işlemler için tasarlananlardır. Daha ince ve eli kavrayan bu eldiven türü, cerrahi işlemler yanında kişiye özel uygulamalarda da kullanılabilmektedir. Ayrıca bunlar pudralı veya pudrasız olarak farklı modellere sahiptir.

Tüm bu eldiven modellerinde genelde birden fazla renk seçeneği bulunmaktadır. Beyaz, şeffaf, mavi, kırmızı veya siyah en fazla bulunan renkler arasındadır. Özellikle beyaz renkli olanlar hijyenikliğin vurgulanması gereken alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Ayrıca vinil, lateks, nitril gibi eldiven çeşitleri de piyasadaki yerini bulmuştur.

Eldiven Fiyatları

Birbirinden farklı özelliklere sahip eldiven fiyatları da elbette değişmektedir. Markasına, malzemesine, tasarımına, inceliğine ve ulaşılabilir olmasına göre fiyatlar farklılıklar göstermektedir.  En fazla kullanılan modelleri iş ve bulaşık eldivenleridir. Dolayısıyla sirkülasyonu fazla olduğundan daha düşük fiyatlarla satışa sunulur. Nitekim bir çok marka tarafından farklı kalitede üretilmektedir.

Kişilerin beklentileri ve ihtiyaçlarına göre seçebilecekleri daha birçok eldiven modeli vardır. İşlevselliğine göre de fiyatları farklılıklar gösterir. Mesela bunlar vinil, lateks veya özel tasarlanan model olmalarına göre farklı fiyatlara sahiptir.

Eldivenler ayrıca zaman zaman satış platformlarında kampanya ve indirimlerle satışa sunulur. Dolayısıyla fiyatları bu anlamda da değişebilmektedir. İhtiyaç ve bütçenize en uygun eldiveni bularak temizlik rutinini daha konforlu kılabilirsiniz.

En Kullanışlı Eldiven Modelleri

En kullanışlı eldiven modellerini tanımlayan tek bir model yoktur. Çünkü kullanışlı tanımlaması sizin ihtiyaçlarınıza ne kadar cevap verdiğine göre değişmektedir. Bunun yanında eldivenin formu kadar özellikleri de kullanışlılığı açısından kritik değerdedir. Sıklıkla kullanılan modeller arasında lateks ve nitril gibi su geçirmez modeller yer almaktadır.

Özellikle bulaşık eldiven modelleri de tüketiciden gördüğü rağbet ile ilk sıralarda yer almaktadır. Bunun yanında ağır metal işleri ile uğraşanlar kesilmeyen tarzdaki çelik ve metal işli eldivenleri tercih etmektedir. Söz konusu bu sektörlerdeki kişiler için de en kullanışlı eldivenin tanımı işte bu modellerdir.

Banyo ve temizlik tuvaleti için ise en kullanışlı eldiven modeli uzun olanlardır. Elastik yapıdaki bu ürün sayesinde hijyen kurallarına uyarak etkili bir temizlik gerçekleştirebilirsiniz. OfisMaster en kullanışlı ve ekonomik fiyatlı eldivenler ile temizlik ve hijyen çabalarınızı çözüme kavuşturur. Böylelikle pratik olduğu kadar güvenli olarak da temizlik yapabilmenizi sağlar.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır