WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Televizyon

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Botech1
Limit:
1 sonuçtan 1 ile 1 arası görüntüleniyor.

Televizyon

Botech televizyon, LG televizyon, Next televizyon... İcat edildiği günden bu yana en fazla talep gören, talep gördükçe de kendini geliştiren yegane teknoloji ürünü var: Televizyon. Çünkü teknoloji ürünü cihaz bugüne kadar eğlencenin ve bilginin tek kaynağıydı. İnternetin tahtını sarsacağı yorumları yapılsa da bu büyülü dünyaya yapılan yatırımlar onu vazgeçilmez kılıyor. Onun en iyisi, görüntüyü en net göstereni her evde olsun isteniyor. Onsuz yapılamıyor, ofislere ve işyerlerine de mutlaka konuluyor. Bu sihirli kutunun artık birden fazla olmadığı ev neredeyse yok gibi. Çünkü televizyon her yaştan herkesin artık içselleştirdiği ve hayatına dahil ettiği bir varlık. Yani insanoğlu için teknolojik bir aletten çok öte…

Nasıl Bir Televizyon?

Eski nesil için, bu cihaz günün belirli saatlerinde yayın yapan, açılışından kapanıncaya kadar başında vakit geçirilen bir kutuydu. Fakat zaman geçtikçe ve teknoloji geliştikçe bu teknolojik aletin kullanım şekli de işlevi de değişti. İnternete bağlanabilen cihazlar sayesinde sipariş vermek bile mümkün. Geçmişin seçeneksiz ve dayatmacı yayınlarına da pek çok alternatif var. Artık televizyon sayesinde, ne, ne zaman istenirse izleniyor. Hatta çoğu evde bir cihazdan çok daha öteye geçiyor ve “arkada ses olsun” yaklaşımıyla ev ahalisine arkadaş oluyor. Bu nedenle seçimi çok önemli. Çünkü boyutundan, görüntü kalitesine, servis ağından kullanım kolaylığına kadar pek çok önemli değişkene dikkat etmek gerekiyor.

Bugünün Televizyon Teknolojisi Nasıl?

Bu cihazla ilgili dünyanın en ünlü markaları adeta yarış içindeler. Led teknolojisinin gelişimiyle daha net görüntüleri elde etme mümkün oldu. Bu modellerden,  4 ve 8 K, Oled TV ve Curved TV modellere kadar çok fazla seçenek mevcut. Üstelik bu modellerin her biri birbirinden farklı deneyimler sunuyor. Seçilen televizyon yaşam şeklinin bir tezahürüdür. Örneğin, kavisli ve dev gibi bir Curved TV’de film keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Aynı şekilde daha ince ve zarif bir Led TV ile evinizin ya da ofisinizin dekorunu tamamlayabilirsiniz. Görüntü teknolojisini pixel’den başka bir boyuta taşıyan 4K ya da 8K'lar ise insan gözünün bugüne kadar gördüğü en net görüntüyü veriyor.

Smart TV Tercih Etmeli mi?

Teknolojinin, telefonları bile akıllandırdığı günümüzde bu teknolojik aletler de bundan geri durmuyor. Tıpkı telefonlarda olduğu gibi; Smart, yani akıllı televizyon da her geçen gün piyasada kendine daha fazla yer buluyor. Çünkü insanların alıştığı telefon kullanımı neredeyse TV ile de mümkün oluyor. Bu sayede bu cihazlar, seyirlik görüntüden uzaklaşarak adeta hayatın içine dahil oluyor. Çünkü uygulamaların indiriliyor, oyunların oynanıyor, hatta yemek siparişinin bile veriliyor. Yani Smart TV çeşitleri her geçen gün daha fazla insan tarafından tercih ediliyor. Eğer duvarda sadece seyredilen bir teknolojik alettense vaktinizi geçireceğiniz bir cihaz arıyorsanız o zaman Smart TV’ler size en uygunudur.

Televizyon Ekran Boyutu Ne Olmalı?

Küçüklüğünden beri insanların annelerinden duymaya alışık olduğu söz vardır: “Bu kadar yakından izleme!..” İşte bu söz, göz sağlığınız için önemli bir uyarıdır. Televizyon seçiminde de bu uyarıya dikkat edilmesi gerekir. Boyut seçiminde en dikkat edilmesi gereken konu izleme mesafesidir. Eğer TV’yi eviniz için seçiyorsanız koltuklara olan uzaklığına göre ebat seçmelisiniz. Ofis ve işyeri için seçilen modellerde de ne amaçla kullanılacağı önemlidir. Eğer çalışanların sürekli takip etmesi gereken verilerin bulunduğu bir ekran ise o zaman büyük ve kaliteli ekranlar tercih edilmelidir. Bu sihirli kutuların enleri sürekli incelse de boyutları büyüyor. Şu anda her ihtiyaca uygun olarak 14 ila 100 inç arasında ekranlar bulunabiliyor. Yani, 34 ila 254 santimetre arasında ekranlar bulabilirsiniz.

Televizyon Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Artık her evin, ofisin ve işyerinin vazgeçilmezi teknoloji ürününde çok fazla çeşit var. Her bütçe ve zevke göre bir cihaz bulunması mümkündür. Burada dikkat edilmesi gereken konu, hangi amaç için alındığı ve kullanılacağı mekanın boyutudur. Bunun dışında kalitede ve fiyatta adeta sınır yoktur. Eğer bu cihazdan zevk alıyorsanız ve fazlaca vakit geçiriyorsanız sadece görüntü değil, ses kalitesine de önem vermelisiniz. Ayrıca en önemli konulardan biri de teknik servis ağıdır. Kurulumdan, arızaya kadar hızlı çözüm alabilme önemlidir. Son model televizyon modelleri, farklı fiyat seçenekleriyle şimdi OfisMaster’da sizi bekliyor.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır