WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Fotoğraf Kağıtları

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Canon1
  • Epson12
Limit:
13 sonuçtan 1 ile 13 arası görüntüleniyor.

Fotoğraf Kâğıdı

Canon ve Epson, fotoğraf kağıdı kullanarak yüksek kaliteli baskılar yapabileceğiniz önde gelen markalardır. Canon ve Epson fotoğraf kağıdı, fotoğraflarınızın canlı renkleri ve detayları ile doğru şekilde yansıtılmasını sağlar. Bu özel kağıtlar, her iki markanın da yüksek kaliteli baskılar üretmesine yardımcı olan ışığa duyarlı bir yapı ile kaplanmıştır. Canon ve Epson'un fotoğraf kağıdı seçenekleri, farklı boyutlarda ve kalınlıklarda mevcuttur ve bu sayede her türlü baskı ihtiyacınıza uygun bir seçenek bulabilirsiniz.

Fotoğraf Kağıdının Kullanımı

Kullanımına geçmeden önce hangi türde fotoğraf kâğıdını kullanmak istediğinizi belirlemelisiniz.  Çünkü kağıdın özellikleri ve boyutu kullanacağınız fotoğraf makinesiyle doğrudan ilişkilidir. Aynı zamanda kağıtları kullanmanız için de yine profesyonel bir makineye de ihtiyacınız yoktur.  Önemli olan sahip olduğunuz fotoğraf makinesini doğru bir yazıcı ile eşleştirmektir. Yazıcılarda ise tasarımlarından kaynaklı kağıtların yerleştirilmesi farklılık görebilirsiniz.

Kimi yazıcılarda kağıdın yerleştirilmesi için alt kısımda bölme yer alır kimilerinde ise bu bölüm üst taraftadır. Kağıdın yerleştirilmesi farklılık gösterse de yapılan işlemler birebir aynıdır. Kağıdınızı yerleştirmeye başlamadan önce düz bir yapıda olduğundan emin olmalısınız. Aksi takdirde bükülmüş ve katlanmış kağıtlar yazıcıya sıkışarak baskıyı ve yazıcıyı olumsuz yönde etkileyebilir. Bu işlemleri uygularken kağıdınızın parlak kısmının yukarıda olduğuna da dikkat etmelisiniz. Bu işlemler tüm yazıcılarda dikkat edilmesi gerekilen ortak unsurlardır. Bunların dışında fotoğraf kağıdının yatay veya dikey şekillerde yerleştirilmesi de yazıcıların farklılıklarına göre değişir. Son olarak yazıcınızın alt bölümünde bir kağıt tepsisi bulunuyorsa kağıdı yerleştirmeden açmayı unutmayın.

Fotoğraf Kağıdı Nerede Satılır?

Makinesinde çektiği fotoğrafların baskısını yapmak isteyenler ilk olarak fotoğraf kağıdı temin etmek isterler. Herhangi bir fotokopi ya da yazıcı kağıdı ile yapılacak baskılar için özel gerekli olan bu kağıtların satımı da oldukça yaygındır. Fotoğraf materyalleri satan tüm markalardan fotoğraf için gerekli olan kağıdı satın alabilirsiniz. Ancak karşılaştığınız tüm ürünler aynı kalitede olamayacağı için öncesinde gerekli araştırmaları yapmalısınız. Araştırma yapmadan aldığınız kağıtlar hem fotoğraflarda kalitesiz bir görünüm oluşturur hem de yazıcınıza ciddi zararlar verir.

Fotoğraf Kağıdı Fiyatı

20, 25, 50, 100, 120, 2500’lü gruplarla satışı olan fotoğraf kağıdı, diğer kağıt türlerine göre daha yüksek fiyat aralığında yer alır. Çünkü sıradan kağıtlardan daha kalın ve parlak bir yapıya sahiptir. Fiyat aralığı ise adet sayısının bağlı olduğu gruplarda değişkenlik gösterir.  Bu nedenle de her bütçeye uygun yüksek kalitede kağıdınızı satın alabilirsiniz. Kaliteden ödün vermek yerine adet sayısından feragat etmenizi tavsiye ederiz.  Satın alacağınız markanın güvenirliliğinden de emin olmalısınız.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır