WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Hafıza Kartları

Sonuçları Filtrele

Marka
 • Adata3
 • Hikvision12
 • Kingston18
 • Kioxia2
Limit:
35 sonuçtan 1 ile 32 arası görüntüleniyor.

Hafıza Kartları

Hikvision Hafıza Kartları, Kingston Hafıza Kartları ve Kioxia Hafıza Kartları gibi markaların geniş depolama hacmi ile önemli belgelerin saklanmasında, cihazda yer bırakmayan dosyaların başka alana aktarılmasında ve yedekleme yapılmasında güvenli bir alternatif sunar. Bu hafıza kartları ofislerdeki çoklu kullanımdan şahsi durumlar için bireysel kullanıma kadar açık bir üründür.

Hafıza Kartı Ne İşe Yarar?

Hızla ilerleyen teknoloji aracılığıyla istesek de istemesek de kendinizi dijital dünyanın içerisinde bulursunuz. Özellikle çoğunluk sosyalleşme amacıyla iletişim kurmak istediği için kendini dijital platformlara yönelir. Durum böyle olduğunda da teknolojik ürünlerdeki alanlar kullanmaya bağlı yetersizlik gösterir. Tam da bu noktada ihtiyaç duyacağınız hafıza kartları kullandığınızda birçok faydasını da görürsünüz.

 • Genellikle 32, 64, 128, 256 GB’lık farklı hacimli çeşitleri vardır. Fotoğraf, video, müzik, dosya ve ses kaydı  gibi farklı içerikli her  türlü veriyi depolar.

 • Kullandığınız cihazınızda fazla yer kaplayan dosyaları depolamanın yanında farklı bir cihaza en hızlı ve güvenilir şekilde aktarmanızı sağlar. Aktarım yapacağınız cihaz yanınızda olmasa bile kart sayesinde taşınabilir aktarım yaparsınız.

 • Cihazınızda bulunmasını istediğiniz ama aynı zamanda bir yedeğinin olması gerektiğini düşündüğünüz belgeleriniz için de güvenli bir muhafaza alanıdır. Böylelikle yaşanılacak herhangi bir teknik problem sonucu belgeler cihazdan silinse dahi kartınızda bir yedeği olur.

 • Büyük yapıdaki cihazları yanınızda götürmeniz zor olacağından cihazın içerisindeki önemli belgeleri karta aktararak kartı götürmeniz daha kolaydır.

Hafıza Kartları Kullanım Alanları

Sağladığı pratik kolaylıklar ve faydalardan dolayı kullanım alanı oldukça yaygındır. Ayrıca içeriğindeki alanların farklı boyutlarda olması pek çok cihaz ile uyumlu olmasını sağlar. Bu nedenle bağlantı kurması zor değildir.

 • Alışılmış tablet, bilgisayar, cep telefonları, fotoğraf makinesi, kamera gibi ürünlerde kullanımı vardır. Bunun dışında oyun konsolları, MP3 çalar gibi farklı ürünlerde de kullanırsınız.

 • Ofislerde hem depolamak, yedeklemek hem de aktarım yapmak için tercih ederler.

 • Eğitim verilen her kurumda yanınızda taşırsınız.

 • Kişisel bilgisayarlarınıza desteklemede ya da bilgisayarlarınızın olmadığı yerlerde bulunduğunuz alandaki bilgisayarları kullanmada avantajınız olur.

 • Özel anılarınızı saklamak ya da yedeklemek için kullanırsınız.

 • Sunum yapmak istediğinizde birçok farklı cihazı yanınıza almak yerine de kullanacağınız ürün  hafıza kartları olur.

Hafıza Kartı Alırken Dikkat Edilecekler

Birçok teknolojik üründe olduğu gibi hafıza kartlarını da satın alırken dikkat etmeniz gerek unsurlar vardır. Alacağınız bu kartları birçok farklı cihazda kullanırsınız. Yanlış bir seçim yaptığınızdaysa sadece kartı içerisindeki dosyalarda ve kullandığınız cihazda teknik olumsuzluklar yaşarsınız. Bu nedenle  alacağınız dijital kartı iyi seçmelisiniz.

 • Kapasite: Öncelikli amacı depolamak olan kart için iyi bir mevcut kapasitesi önemlidir. Aynı şekilde kapasitesinin kullanacağınız cihazla da uyumlu olması gereklidir. Cihazınız hangi kart hacmini destekliyorsa onun altına inmemeli ya da daha yükseğini kullanmamalısınız.

 • Hız: Kimi zaman iki cihaz arasında aktarma yapacağınız için kullanacağınız kartın hız kapasitesi de yüksek olmalıdır. 1 ile 10 arasında olan hız değeri yükseldikçe kartın hız kalitesi de artar. Hız aktarılan dosyaların karta yazılma süresini belirler. Durum böyle olduğunda her cihazda belli bir hız seviyesinin olması da önemlidir. Örneğin fotoğraf makinelerindeki belgeler 20 ile 30 MB’a ulaştığı için karta yazılırken hızının 10MBps’de olmalıdır. Eğer bu hız sağlanmazsa cihanız önce yavaşlar sonra kitlenir. Tüm bu nedenlerden dolayı da satın almadan önce hız değerini sorgulayın.

 • Güvenilirlik: Teknolojik ürünler için piyasada çok fazla marka vardır. Bu markaların birçoğu kalitesinden ödün vermezken bir kısmı da sahte ürünler tasarlar. Bu nedenle piyasa değerinin çok altında gördüğünüz ve güvenirliliğinden emin olmadığınız markaların kartlarını satın almayın. Çünkü teknolojik ürünlerin; kodlamaları olsun içerik yapısı olsun tasarımları birbiriyle uyumludur. Bu uyumu sağlamayan bir ürün kullanıldığında kalıcı teknik arızlar meydana gelir.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır