WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Canon11
  • Epson11
  • HP11
  • Pantum5
Limit:
38 sonuçtan 1 ile 32 arası görüntüleniyor.

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar

Canon, Epson ve HP gibi üreticiler, mürekkep püskürtmeli yazıcılar ile tanınmaktadır. Bu yazıcılar, kartuşlar aracılığıyla mürekkep taşırlar ve baskı işlemini gerçekleştirmek için kâğıt üzerine mürekkep püskürtürler. Bu sayede bireysel veya kurumsal ihtiyaçlarınıza uygun bir mürekkep püskürtmeli yazıcı modeli seçebilir ve Ofis Master gibi satıcılar aracılığıyla kolayca satın alabilirsiniz.

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Özellikleri

Bunlar ne kadar mürekkep kullanması gerektiğini, kartuş içindeki mürekkebi kontrol ederek ayarlar. Bunun sonucunda istenilen belgelerin yazıcıdan hatasız olarak çıkarılması mümkün hâle gelir.

Diğer taraftan bu ürünler yüksek kaliteli baskı sağlaması ve yüksek hacimli hıza sahip olmasıyla öne çıkar. Bu nedenle en fazla tercih edilen yazıcı modelleri içinde yer alır. Ayrıca mürekkep püskürtmeli yazıcılar çok yönlü ürünlerdir. Bu sebeple parlak fotoğraflar dâhil neredeyse her şeyi yazıcı kâğıdına farklı boyut ve türlerde yazabilir.

Öte yandan bu ürün tipi diğer yazıcılara kıyasla daha daha küçük boyutludur. Aynı zamanda bunlar öteki yazıcılardan daha az güç tüketmesiyle bilinir.

Doküman ve görsel gibi belge türleri için işe yarayan bu ürünler, bünyesinde gelişmiş teknoloji barındırır. Bu nedenle evlerde, iş yerlerinde ve okullarda kullanımı yaygındır. Zira bunlar, işlevsel nitelikleriyle her türlü ihtiyaca yanıt verir.

Mürekkep püskürtmeli yazıcı çeşitleri dosyaları kâğıda aktarma işleminde kartuştaki mürekkepten faydalanır. Diğer yandan bu kartuşlu yazıcılar değiştirilebilme özelliğine sahiptir. Hem siyah-beyaz, hem renkli dosyalar bu yazıcılarla kaliteli biçimde kâğıda aktarılır.

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar Ne İşe Yarar?

Bu ürünlerde temel olarak 3 değişik renk kartuşu bulunur. Siyah beyaz baskı almak isteyenler tercihini siyah renkli kartuştan yana kullanır. Renkli kartuşlar ise farklı renklerde baskılar elde etmeyi mümkün kılar. Kartuş bittiğinde ise yeniden doldurulması gerekir.

Öte yandan tanklı mürekkep püskürtmeli yazıcılar ise kartuş değiştirmeye ihtiyaç duyulmayan ürünlerdir. Bu yazıcı modellerinin öne çıkan bir başka özelliği sessiz çalışıyor olmalarıdır. Baskı kalitesi ise seçilen mürekkebe göre farklılık gösterir. Baskı kalitesinin yüksek olmasını istiyorsanız, toner ile yazıcının aynı marka olmasına özen göstermelisiniz.

Tüm bunların yanı sıra fakslama ve tarama işlemlerini de mürekkep püskürtmeli yazıcı modelleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Tabii ki bu yazıcı tipi sadece tek bir kâğıt çeşidi üzerine baskı yapmaz. Farklı tür kâğıt çeşitlerinde aynı kaliteyle baskı yapabilmeye izin verir.

Diğer taraftan bu yazıcı modellerinde ısınma problemi ile karşılaşılmaz. Yani kaliteli baskı alabilmek için yazıcının ısınmasını beklemeye gerek yoktur. Aynı zamanda bunlar düşük elektrik tüketimi ile de ön plana çıkar. Bu yüzden faturaya ek bir masraf oluşturmaz.

En Kullanışlı Mürekkep Püskürtmeli Yazıcı Modelleri

Söz konusu ürün grubunda; wifi, Bluetooth ve kablolu modeller bulunur. Farklı markaların beğeniye sunduğu mürekkep püskürtmeli yazıcı çeşitleri her ihtiyaca yanıt verir.

Öte yandan bunlar gürültüsüz çalışmasıyla da büyük avantaj sağlar. Gerçekçi ve canlı baskılar elde etmek bu modeller sayesinde kolay bir hâl alır.

Eğer reklamcı veya fotoğrafçı iseniz tercihinizi seri, renkli baskı yapan modellerden yana kullanmalısınız. Şâyet daha profesyonel bir çözüme ihtiyacınız varsa bu ürünler sizin iiçin yeterince uygun olmayabilir.

Öte yandan modeller arasındaki seçiminizi günlük çıktı ihtiyacınıza göre şekillendirmeniz gerekir. Günde birçok kez çıktı almaya gereksinim duyuyorsanız hızlı modelleri tercih edebilirsiniz.

Tabii ki alacağınız yazıcı modelinin bilgisayarınızla uyumlu olmasına da özen göstermelisiniz. Uyumluluk sorunları yaşamak istemiyorsanız doğru püskürtmeli yazıcı modelini seçmeye dikkat etmelisiniz.

Tüm bunların dışındaa bazı yazıcı modellerinin dolum yapılabilen, bazılarının ise yapılamayan şekilde tasarlandığını unutmamalısınız. Dolum yapılabilen modellerde kartuş ve toner bittikçe yeniden ekleme yapmak gerekir. Dolum yapılamayanlar ise, tanklı mürekkep püskürtmeli yazıcılar olarak geçer.

Siz de okul, iş ve ev ortamında beklentilere cevap veren bu modeller içerisinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Ofis Master’ın sunduğu ödeme kolaylıklarından ve avantajlı fiyatlardan yararlanarak siparişinizi kolayca oluşturabilirsiniz. Böylelikle yapacağınız işlere verimlilik ve düzen kazandırabilir, çalışmalarınızda istediğiniz performansı elde edebilirsiniz.

En İyi Mürekkep Püskürtme Özellikli Yazıcı Fiyatları

Bu cihazlarda fiyatlandırma baskı kalitesi ve cihaz modeli gibi unsurlara göre değişir. Aynı zamanda modellerin suya ve ışığa karşı duyarlı olması fiyatlarını etkiler.

Tüm bunlara ek olarak, yazıcının doldurulabilir kartuşa sahip olup olmayışı da fiyatına yansır. Tanklı mürekkep püskürtmeli yazıcı seçenekleri , kartuşlu olanlara göre daha yüksek maliyetli olarak karşımıza çıkar.

Nitekim yazıcının sahip olduğu ek donanımlar da fiyatını doğrudan etkiler. Eğer ilâve donanımlara ihtiyaç duymuyorsanız sadece yazıcı özelliği bulunan modeller size yeterli gelecektir.

Siz de yüksek hız ile verimliliğinizi artırmak istiyorsanız mürekkep püskürtmeli yazıcılar arasından seçim yapabilirsiniz. Böylece hem zamandan tasarruf edebilir, hem de eğitim ve iş süreçlerinize ivme kazandırabilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır