WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Klozet Kapak Örtüsü

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Mena Kağıt1
  • Selpak1
Limit:
2 sonuçtan 1 ile 2 arası görüntüleniyor.

Klozet Kapak Örtüsü

Klozetler insan hayatını kolaylaştıran icatlar arasında yer alsa da Klozet Kapak Örtüsü olmadığı sürece bir mikrop yuvasını andırmaktadır. Klozet Kapak Örtüsü bu güzel icatların çok daha şık görünmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda bu örtüler sayesinde klozetler çok daha hijyenik araçlara dönüşmektedir.

Klozet örtüleri kullanım amaçlarına ve alanlarına göre farklılık göstermektedir. Ev ortamında bu örtüler genellikle hijyen sağlamanın yanında tuvalet ortamının çok daha ferah ve şık görünmesini sağlamaktadır. Plastik malzemeden üretilen klozet kapakları, ev için üretilen çeşitleri tek kullanımlık değildir. Tekrar tekrar kullanılabilir. Tabii ki tekrar kullanımında doğru bir şekilde temizlemek gerekmektedir. Doğru bir şekilde yıkanıp temizlendikten sonra klozet başlıklarına tekrardan takılmaktadır. Bu özelliği sayesinde ev ortamında genellikle şık tasarımlarından dolayı tercih edilmektedir.

Bunun yanında bir de tek kullanımlık versiyonları bulunmaktadır. Bu versiyonlar genellikle kişilerin sağlığını korumaya yönelik üretilmektedir. Mena Kağıt klozet kapak örtüsü ve Selpak Klozet Kapak Örtüsü 250 Yaprak bu amaçla üretilen ürünler arasında yer almaktadır. Bundan dolayı tek kullanımlıklardır. Tek sefer kullanım gerçekleştikten sonra ürün çöpe atmak gerekmektedir. Tekrar kullanımı son derece risklidir ve aynı zamanda son derece yanlıştır.

Klozet Kapak Örtüsü Neden Kullanılır?

Hepinizin bildiği üzere umumi tuvaletler birçok insan tarafından kullanılmaktadır. Bu insanların bazıları ne yazık ki bulaşıcı hastalık taşımaktadır. Bulaşıcı hastalıkların en sevdiği ortamlardan birisi de tuvaletlerdir. Tuvaletler özellikle de klozetler ne yazık ki ülkemizde son derece pis ve yanlış kullanılmaktadır. Klozetin altında bulunan süngerimsi yapı genellikle kaldırılmamaktadır. Bu süngerimsi yapı kişilerin oturabilmesi için tasarlanan yapılardır. Bu yapılar kaldırılmadan kullanılan klozetler genellikle pislik ve mikrop doludur. Çünkü kaldırılması gereken bu yapı kaldırılmadığından ötürü idrar sıçramaları olmaktadır. Bu gibi istenmeyen durumlar neticesinde kişilerin oturması gereken alanlar oturulamaz duruma gelmektedir.

Bu durum genellikle umumi yani halka açık tuvaletlerde meydana gelmektedir. Oldukça çok sayıda insanın kullanmakta olduğu bu tuvaletler son derece risklidir. Bazı insanlar bu tuvaletleri kullanmamayı tercih etmektedir. Fakat bazı durumlarda kullanım zorunlu olmaktadır. Bundan dolayı yanınızda her zaman tek kullanımlık bir klozet örtüsü seti taşımanız gerekmektedir. Daha doğrusu taşımanız tavsiye edilmektedir.

Bu klozet örtüleri sayesinde bulaşıcı hastalıklardan son derece ucuz ve kolay bir şeklide korunabilirsiniz. Aynı zamanda hijyen takıntısı olan bireylerin kullanması tavsiye edilmektedir. Klozet Kapak Örtüsü bireylerin ve toplumun sağlığı için son derece büyük önem arz etmektedir. Bundan dolayı makul fiyatlara satılmakta olan bu örtülerden dilediğiniz markanın ürününü satın alıp kullanmanız tavsiye edilmektedir.

Klozet Kapak Örtüsü Nasıl Kullanılır?

Bu kapak örtüleri klasik boyutlandırma ile üretilmektedir. Zaten klozet kapaklarının hemen hemen hepsi birbiri ile aynı kapak ölçülerine sahiptir. Bundan dolayı satın aldığınız ürünü bütün klozetler ile kullanmanız mümkün olacaktır.

Satın aldığınız ürünü dispanser adı verilen (klozette oturulan yer) alana geçirilerek kullanılmaktadır. Aldığınız ürün genellikle çoklu olarak satılmaktadır. Yani bir paketin içinde birden fazla Klozet Kapak Örtüsü bulunmaktadır. Bu örtülerden bir adet çıkararak dispansere geçirmeniz gerekmektedir. Geçirme işlemini doğru bir şekilde tamamladığınız durumlarda oturduğunuz zaman teniniz klozetin dispanseri ile temas etmeyecektir. Doğrudan örtünün üzerine oturacağınızdan dolayı son derece hijyenik ve güvenilir bir ortam oluşturmuş olacaksınız.

Tuvalet ile işiniz bittikten sonra bu örtüyü tekrardan eliniz ile çıkarmanıza gerek kalmaz. Sifonu çektiğiniz an bu örtü kendiliğinden kayıp klozetin içine doğru ilerler. Üretildiği maddeden dolayı klozetin giderini kesinlikle tıkamaz. Suda rahatlıkla çözünebilen bir maddeden üretildiği için klozet giderini asla tıkamaz ve rahatlıkla suda çözünür.

Çözünerek yok olduktan sonra atık suların arasına karışır. Üretildiği madde sayesinde tek seferlik Klozet Kapak Örtüsü çevreye zarar vermez. Bundan dolayı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bazı kapak örtüleri kendiliğinden otomatik olarak gidere çekilmez. Bunan dolayı örtüye temas etmeniz gerekecektir. Bu aşamada Klozet Kapak Örtüsü pis olabileceğinden dolayı kesinlikle doğrudan elinizle temas etmeyiniz. Bir peçete yardımıyla kapak örtüsünü klozetin içine doğru ittirebilirsiniz. Kolaylıkla suda çözünebildiğinden dolayı endişelenmenize gerek kalmamaktadır. Suyla temas ettiği an itibariyle hızlı bir şekilde çözünecektir.

Klozet Kapak Örtüsü Kullanırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Bu örtüyü kullanırken insanlar genellikle sifonu kapak açıkken çekmektedir. Fakat bu son derece yanlış bir davranıştır. Klozet kapakları açıkken sifon çekilmez. Açıkken çekerseniz içinde ve etrafında bulunan bütün bakteri ve mikroplar havalanacaktır. Bunu solumanız durumunda hastalık kapma ihtimaliniz bulunmaktadır. Klozet kapağını kapatarak sifonu çekmeye özen gösterin.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır