WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Mantar Panolar

Sonuçları Filtrele

Marka
  • İnter5
Limit:
5 sonuçtan 1 ile 5 arası görüntüleniyor.

Mantar Panolar

Ofislerde hatırlanması gereken notlar ve aranması gereken telefon listeleri gibi detaylar mantar panolar üzerine tutuşturulur. Günlük işlerin düzenlenmesinde yardımcı olan bu ürünler ajandaların duvarda asılı haline benzer. Sürekli göz önünde bulunmasından dolayı yapılacakların unutulmasını önleyen mantar panolar farklı büyüklüklerde üretilir.

Duvarı boydan boya kaplayan panolar olduğu gibi ufak bir görüntüye sahip olan panolarda vardır. Kişilerin günlük yoğunluklarına ve iş detaylarına bağlı olarak boyutları değişen bu ürünlerde profesyonel çalışma alanlarının vazgeçilmezlerindendir. Şemalar oluşturma, yapılacakları listeleme, tarihleri kronolojik olarak sıralama ve daha pek çok çalışmada panolardan yardım alınabilir. Aktifliğin fazla olduğu ofislerde mantar pano modelleri iş yükünün azaltılmasını sağlar. Bu nedenle ofis işlerinin sorunsuz bir şekilde ilerlemesinde etkilidir.

İnter mantar panoları, kaliteli malzemelerden üretilen ve farklı boyutlarda tasarlanan ürünleriyle ofislerin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunar. İnter markası tarafından üretilen mantar panolar, dayanıklı yapısı ve estetik tasarımlarıyla göze hitap ederken, ofislerdeki iş akışını da kolaylaştırır.

Mantar Pano Kullanım Alanları

Mantar pano çeşitleri genellikle ofislerde tercih ediliyor. İş hayatında bireysel ve ya grup çalışmaları esnasında panolar üzerinden düzenlemeler yapılabiliyor. Özellikle küçük ofislerde düzenin sağlanması noktasında panoların büyük artıları vardır. Bu panolar önemli detayları içermesinden dolayı iş hayatının olmazsa olmazları arasında sayılıyor.

Panolar öğretici ve hatırlatıcı niteliklerinden dolayı okullarda ve evlerde de kullanılabiliyor. Öğrencilerin derslerine ait notları mantar pano üzerine asması çalışma verimini artırabiliyor. Kliniklerde ve hastanelerde hastane personelinin işlerini düzenleyebilmek amacıyla duvar mantar panoları kullanılabiliyor. Özellikle sekreterlik ve danışma gibi alanlarda bu ürünlere büyük ihtiyaç vardır.

Gündelik hayatta ev içerisinde acil durumlarda aranması gereken numaralar ve faturaların hatırlanması gibi durumlarda da bu ürünler kullanılabiliyor. Küçük çocuklar için çalışmaların sergilendiği özel bir alan olmasından dolayı pano tercihi yapılabiliyor. Dekorasyon bütünlüğü sağlamak adına evlerde okuma köşeleri oluşturulabiliyor. Bu köşelere asılan mantar panolar üzerinde resimler, mektuplar sergilenebiliyor.

Mantar Pano Çeşitleri

Mantar panolar duvara asılan ve taşınabilen olmak üzere iki farklı şekilde üretiliyor. Hatırlatıcı ve düzenleyici olarak kullanılan panolar genellikle duvara asılan modellerden tercih ediliyor. Sergi ve ya duyuru alanı oluşturmak amacıyla taşınabilen, ayaklı panolar kullanılıyor. Olaylar üzerinde tahliller yapılması gerektiğinde ya da resim üzerinden sunum yapılacağı zaman da ayaklı panolar idealdir.

Dekoratif mantar pano modelleri ise dekorasyonun bir parçası olması için hazırlanır. Çerçeve kısmı farklı olan bu panolarda mandallı iğneler ya da figürlü pano iğnesi tercih edilebiliyor. Bu ürünler farklı renklerde ve şekillerde sunuluyor.

Mantar pano modelleri alüminyum kaplama olarak ya da ahşap kaplamalı olarak satılabiliyor. Ayrıca yapışkanlı mantar panolar da iş hayatında aktif bir kullanım sergiliyor. Pano iğnesi kullanmak zorunda kalmak istemeyenler için hazırlanan bu ürünler pratikliği ile öne çıkıyor.

Yazı Tahtalı Mantar Pano Modelleri

İşlevsel kullanım ürünleri oluşturmak adına mantar pano seçeneklerine yazı tahtaları da eklenebiliyor. Tebeşirli ya da board marker ile yazılabilen bu tahtalar panolarla birlikte aktif bir kullanım sağlıyor. Özellikle telefon görüşmeleri esnasında kağıda not alınamayan bilgiler tahtaya kaydedilebiliyor.

Sunumlar esnasında da işe yarayan yazı tahtalı mantar panolar resim üzerinden anlatımlar yapmayı sağlıyor. Yeni notlar alabilme imkanı veren bu tasarımlar restoran ve kafe tarzı işletmelerden evlere kadar her yerde kullanılabiliyor. Taşınabilir özellikte olan bu ürünler sınıfa dönüştürülmek istenen alanlarda hem tahta hem de sabit bir duvar görevi üstleniyor. Kişisel kullanımlarda tahta ve panonun bir arada olması çalışma veriminin artmasını sağlayabiliyor. OfisMaster olarak kaliteli ve işlevsel mantar pano seçenekleri sunuyoruz. Ofislerde ve diğer yaşam alanlarında profesyonel bir ortam hazırlamak istiyorsanız geniş ürün yelpazemizden ve uygun fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır