WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Leke Çıkarıcı

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Asperox2
  • Cif3
  • Cillit Bang3
  • Pronto1
  • Tex1
Limit:
10 sonuçtan 1 ile 10 arası görüntüleniyor.

Leke Çıkarıcı

İnsanlar kedilerini zaman zaman kirlerle mücadele ederken leke çıkarıcı ürünler en yakın dostları olmaktadır. Leke çıkarıcı ürünler sanıldığının aksine yalnızca kıyafetler için kullanılmamaktadır. Çoğu zaman koltuklarda, yataklarda ve halılarda meydana gelen lekeleri çıkarmak için de kullanılmaktadır. Bundan dolayı her türlü kumaş veya pamuklu ürünlerde Cif leke çıkarıcı kullanılması uygundur.

Bundan dolayı çok sevdiğiniz kanepeleriniz, yataklarınız veya kıyafetlerinize lekeler bulaştığında karamsarlığa kapılmanıza gerek yoktur. Bunun yerine doğru bir leke çıkarıcı ürünü kullanarak en sevdiğiniz ürünleri lekelerden arındırmanız mümkündür. Kimi zaman dışarıda yürürken toz ve topraklar ile lekelenmeler mümkündür. Bazı zamanlarda ise yemek dökülmesi sonucunda çıkması zor lekeler meydana gelmektedir. Bundan dolayı doğru ürünü tercih ederek lekelerden arınmayı denemeniz gerekmektedir. Aksi durumda ne yazık ki bu lekeler çıkmayacaktır.

Bu tarz ürünler kimi zaman çeşitli kimyasal karışımlardan elde edilirken bazı zamanlarda doğal karışımlardan yapılmaktadır. Bu ürünlerden amacınıza uygun olanını tercih ederek dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kimyasal karışımlar sonucunda elde edilen ürünleri kullanırken oldukça dikkatli olmalısınız. Gereğinden fazla temasta bulunmak veya solumak çeşitli sağlık sorunlarına sebep olacaktır.

Günümüzde üretilen leke çıkarıcı ürünlerin neredeyse tamamı her türlü lekeye karşı oldukça iyi çalışmaktadır. Bundan dolayı alacağınız ürünler muhtemelen sizi memnun edecektir. Fakat yine de kaliteli markaları tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Bu ürünler tek başlarına lekenin üzerine sıkılması ile kullanılsa da bazı durumlarda ekstra ürünlere başvurmanız gerekecektir. Buna ek olarak ürün sıkıp bırakmanız çoğu zaman yeterli olsa da bazı zamanlarda ürünü lekenin üzerine iyice yaymanız gerekmektedir.

Gündelik hayatta en çok kullanılan eşyalar kıyafetlerimiz olduğundan dolayı bu tarz ürünler genel olarak kıyafetler için üretilmektedir. Bundan dolayı leke çıkarıcı denildiği zaman kullanıcıların aklına genellikle kıyafetler gelmektedir. Fakat yukarıda da belirttiğimiz üzere kıyafetlerin yanı sıra halı, koltuk ve örtü gibi eşyalarda da kullanılması mümkündür. Doğru kullanım sonucunda oldukça iyi sonuçlar alınmaktadır.

Leke Çıkarıcı Kullanma Yöntemleri

İnsanlar bu ürünleri yalnızca lekenin üzerine sürüp bırakmak veya lekeye yedirmek şeklinde kullanmaktadır. Fakat bu ürünlerden verim alabilmek için daha farklı şekillerde kullanmak da son derece mümkündür. Leke çıkarıcı ürününüzün hangi türde olduğu ve uygulanacağı ortam kullanım şeklinin belirlenmesinde yegane iki unsurdur. Bu ürünler genel olarak sprey şeklinde kullanılmaktadır. Bu ürün tarzında genellikle lekenin üzerine yakın mesafeden püskürtmeniz gerekmektedir. Daha sonra lekenin üzerine sıkılan ürünü ovarak lekeye iyice yedirmeniz tavsiye edilmektedir. Bir müddet bekledikten sonra lekenin üzerinde bulunan leke çıkarıcı ürünü su ile durulayarak kurumasını beklemelisiniz. Bu sayede lekenizin ortadan kalktığını görmeniz mümkündür.

Bir başka yaygın olan ürün türü de sıvı formdaki ürünlerdir. Bu formdaki ürünler genel olarak çamaşır makinesinde kullanılmaktadır. Fakat doğrudan lekenin üzerine dökülerek de kullanılması mümkündür. Yani dilerseniz kıyafetinizi çamaşır makinesine atmadan önce lekenin üzerine dökerek ovmanız durumunda da kullanabilirsiniz. Aynı sprey türünde olduğu gibi bir müddet bekledikten sonra su ile durulayarak kullanabilirsiniz. Buna ek olarak çamaşır makinesine atmadan önce lekenin üzerine dökebilirsiniz. Ayrıca çamaşır makinenizin deterjanı ile birlikte karıştırarak da kullanmanız mümkündür. Bu tarz kullanımların her biri leke çıkarmak için uygundur ve kullanılmaktadır.

Bunun dışında çamaşır deterjanları ile karıştırarak kullanılmakta olan toz türünde ürünler de bulunmaktadır. Bu ürünleri yalnızca çamaşır makinenizin deterjan bölümünde kullandığınız ürün ile karıştırarak kullanmanız mümkündür. Bunun dışında kullanmanız sağlıklı sonuçlar vermeyecektir. Bundan dolayı amacınıza ve tarzınıza uygun olan ürünleri kendiniz seçmeniz gerekmektedir.

Leke Çıkarıcı Nasıl Kullanılır

İlk defa bu ürünü kullanacak bireyler genellikle bu soruyu araştırmaktadır. Leke çıkarıcı türüne göre kullanım tarzı da değişmektedir. Bundan dolayı elinizde bulunan ürünün türüne özel olarak araştırma yapmanız gerekmektedir. Sprey formunda ve sıvı formda olan ürünlerin kullanım mantığı birbirine benzerdir. Bu ürünlerde genel olarak lekenin üzerine doğrudan sıkmanız veya püskürtmeniz gerekmektedir. Daha sonra sıkılan ürünü ovarak lekenize yedirmeniz ve ardından bir süre beklemeniz doğru olanıdır. Sonrasında bu ürünleri su ile birlikte durulayarak kullanımı sonlandırmalısınız. Bu şekilde kullanımı doğru olanıdır ve lekeleri çıkarmakta oldukça etkilidir. Bir diğeri de toz formda olanlarıdır. Bunlar ise makinenin deterjan haznesinde karıştırılarak kullanılmaktadır.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır