WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Ağ ve Güvenlik Ürünleri

Sonuçları Filtrele

Marka
 • Cnet1
 • Dark14
 • Dell1
 • Hikvision4
 • HP3
 • Hytech2
 • Isee2
 • Mercusys1
 • Nova10
 • Planet3
 • Ruijie8
 • S-Link2
 • Tenda38
 • TP-Link142
 • Vcom7
 • Zyxel15
Limit:
253 sonuçtan 1 ile 32 arası görüntüleniyor.

Ağ ve Güvenlik Ürünleri

Bilgisayarlar hem yazılım olarak hem de internete bağlandıkları ağ olarak korunması gereken cihazlardır. Ağ güvenlik ürünleri ise olası saldırılarda bilgisayar içerisinde bulunan verilerin korunmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda zararlı yazılımları engelleyerek kullanıcılara önceden uyarı verebilmektedir.

Web üzerindeki gezintiler sırasında çoğu kullanıcı yanlış tıklamalar nedeniyle virüs gibi zararlı oluşumlarla karşı karşıya kalabilmektedir. Bu tür oluşumlara karşı bilgisayarlar için geliştirilmiş güvenlik ürünlerinin kullanılması gerekmektedir. Ağ ve güvenlik ürünleri bilgisayarları hem dış saldırılara karşı korumak hem de virüs ve benzeri oluşumları engellemek adına farklı seçeneklerden oluşmaktadır.

Ağ ve Güvenlik Ürünleri Nelerden Oluşur?

Bilgisayar ağı üzerindeki güvenliği sağlayabilmek ve tehditlere karşı yüksek koruma sağlayabilmek adına çeşitli yöntem ve yazılımlara ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle hastane, okul, ofis gibi önemli bilgilerin saklandığı bilgisayarlarda bu güvenlik sistemlerinin kullanılması şarttır. Ağ ve güvenlik ürünleri kendi içerisinde altı kategoride incelenebilmektedir.

Virtual Private Networks (VPN)

Şifreli ya da şifresiz olarak bağlanılan ağlar üzerinden bilgisayarın yapmış olduğu işlemlerin görülmesini esas alan bir koruma türüdür. Şifreli ağlara girildiğinde başka bilgisayar kullanıcıları tarafından kişilerin bilgisayarında akan veriler görülebilmektedir. Aynı şekilde şifresiz bağlantılar esnasında da bu veri akışı takip edilebilmektedir. VPN sistemi ise bu veri akışını görünmez hale getirmektedir.

Güvenlik Duvarı (Firewall)

Bilgisayarların zararlı yazılımlara karşı korunaklı hale gelmesi için üretilmiş olan cihazlara firewall yani güvenlik duvarı denmektedir. Bu cihazlar cihazlara gelen ve giden bütün verileri kontrol ederek belirli filtrelerden geçirmektedir. Filtrelere takılan geçişler kullanıcılara iletilerek bilgisayarlarda yüksek koruma sağlanmaktadır. Ofislerde ve çalışma ortamlarında sıklık tercih edilmektedir.

Antivirüs Programları

Kişisel bilgisayarlardaki korumayı artırmak amacıyla tercih edilen yazılımlardır. Bilgisayarlara gelen ağ sorunlarını tespit ederek kullanıcıları uyarmaktadır. Antivirüs programları bilgisayarın açıldığı andan itibaren aktif bir şekilde işlemektedir.

URL Filtering (Web Filtreleme)

Genellikle iş ortamlarında ve herkesin kullanımına açık olan bilgisayar sistemlerinde kullanılmaktadır. Sadece yöneticilerin izin verdiği güvenli sitelere girişi sağlayan bu sistem ağ üzerindeki sakıncalı sitelere erişime izin vermemektedir. Bu sayede çoğu bilgisayar virüs ve saldırı kaynaklı sitelerden uzak durabilmektedir.

Saldırı Tespit Sistemleri (IDS)

Siber saldırılara karşı koruma sağlayan bu sistem ağ içerisindeki zararlı hareketleri fark ederek bu hareketlerin bağlantı noktalarını tespit etmektedir. Büyük şirketlerde ve önemli bilgilerin saklanan olduğu sistemlerde IDS türü ağ güvenlik ürünleri ihtiyacı bulunmaktadır.

Strong Authentication (Güçlü Kimlik Doğrulama)

Kullanıcıların sistemlerine erişmeye çalışan kişilerin kimliğini gösteren uygulamaya güçlü kimlik doğrulama denmektedir. Şifrelerin kimler tarafından kullanıldığını gösteren bu sistemler şifre ve pin korumanın yanı sıra parmak izi ve yüz tanıma gibi kimlik doğrulama yöntemleri kullanmaktadır.

Ağ ve Güvenlik Ürünleri Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Kullanıcıların verilerinin saklanmasına ve farklı kişilere karşı korunmasında ağ ve güvenlik ürünleri etkili olmaktadır. Kişisel bilgisayarlardan genel kullanıma açık bilgisayarlara kadar her cihazda bulunması gereken bu ürünler güvenliği sağlamak için şarttır. Özellikle siber saldırılar ve virüs yazılımları dikkate alındığında bu ürünler daha elzem hale gelmektedir. Bilgilerin güvenliğinin sağlanması ve bilgisayarların sorunsuz bir şekilde çalışması için ağ ve güvenlik ürünü çeşitleri tercih edilebilmektedir.

İnternet gezintilerinin artması ile kullanıcıların karşı karşıya kaldığı zararlı yazılımların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Banka bilgileri, e-devlet bilgileri, e-mail bilgileri gibi detayların bulunduğu cihazlarda ise kişilerin tam bir koruma sağlaması gerekmektedir. Bu bilgilerin yanlış kişiler tarafından ele geçirilmesi daha büyük güvenlik sorunlarına neden olacaktır. Ağ ve güvenlik ürünleri ise yaşanması olası güvenlik açıklarını kapatmayı hedeflemektedir.

Bilgisayarları ve ağlarda kullanılan diğer cihazları korumaya alan bu ürünler kayıp, çalıntı türü sorunlarda müdahale edebilmeye yardımcı olmaktadır. Cihazın şifre ve ya pin gibi sistemlerle korunmasını sağlayarak farklı kişiler tarafından ulaşılmasını zor hale getirebilmektedir. Bunun yanı sıra ağ güvenlik ürünleri daha sorunsuz bağlantılar kurmaya da yardımcı olmaktadır.

Ağ ve Güvenlik Ürünleri Fiyatları

Ağ üzerindeki bağlantıları koruma altına almayı amaçlayan ağ ve güvenlik ürünleri geniş bir alanı oluşturmaktadır. Ayrıca her biri farklı görevlerde olan ağ güvenlik ürünleri sağladıkları hizmete ve performansa bağlı olarak farklı fiyatlardan sunulmaktadır. Bu ürünleri alırken genel ihtiyaçlara odaklanmak ve buna uygun seçimler yapmak gerekmektedir. Kişisel bilgisayarlar ile ofis ve diğer toplu kullanım alanlarındaki bilgisayarlarda aynı güvenlik ürünleri kullanılmayabilmekedir. Böyle durumlarda kişisel bilgisayarlar için farklı diğer bilgisayarlar için farklı sistemler seçilmelidir.

Türkiye'nin en yenilikçi tedarik merkezi olan OfisMaster olarak gelişmiş ağ ve güvenlik ürünleri sunuyoruz. Ağ ve güvenlik ürünleri fiyatları konusunda makul bir sıralama yapıyoruz. Bütçenize uygun ürünleri bir araya getiriyoruz. Güvenlikte üstün performans sağlayacak ürünlerde orijinalliğe önem veriyoruz. Özelikle zararlı yazılımlara karşı istenen korumayı sağlaması için gelişmiş seçenekler sunmaya çalışıyoruz. Bilgisayar, bilgisayar donanımları, aksesuarlar ve ağ ürünleri gibi alanlarda aradığınız her şeyi sayfamızda bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra gıda- mutfak, sağlık temizlik ve ofis ihtiyaçlarınızda da yanınızdayız.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır