WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Temizlik Bezleri

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Koroplast4
  • Miss Lady1
  • OfisMaster1
  • Selpak1
  • Stepy3
Limit:
10 sonuçtan 1 ile 10 arası görüntüleniyor.

Temizlik Bezleri

Temizlik bezleri her alanda kullanılmaktadır ve insanların hayatında ilk sırada gelen hijyen alışkanlığı temizlik bezleri sayesinde desteklenmektedir. Temizlik bezleri, Acord, Koroplast, Miss Lady ve Stepy gibi markalar tarafından üretilmektedir ve her alanda kullanılabilmektedir. Yani insanların karşısına bu markaların temizlik bezleri oldukça fazla çıkmaktadır. Gerek tırtıklı, gerek kaygan, gerekse pürüzlü zeminlerde bu markaların temizlik bezlerini kullanabilirsiniz. Genellikle tek başına çok bir işe yaramaz. Bu bezleri kullanabilmek için yanında birtakım temizlik ürünleri satın almanız gerekmektedir.

Tek başına ne yazık ki herhangi bir temizlik işlemi yapamaz. Temizlik bezleri genellikle yapılan işlemleri yüzeylere çok daha rahat uygulamak için kullanılan bir yardımcı üründür. Bundan dolayı doğru bir tercih yapılmalıdır. Her yüzeyde kullanılmaktadır fakat yüzeyden yüzeye farklı bez tercihi yapılması gerekmektedir. Her bez her tür yüzeyde iyi sonuç vermeyecektir. Bundan dolayı birden fazla yüzey için birden fazla bez kullanımı yapmanız gerekecektir. En doğru tercihi yapmak için yeterince araştırma yapmış olmanız gerekecektir.

Cam silme işleminden örnek vermek gerekirse bu tarz temizlik işlemi için leke bırakmayan ve pürüzsüz bezler üretilmektedir. Bu bezler sayesinde camlar çok daha rahat temizlenmektedir. Tabii ki tek başına doğru bez tercihi yapmak yeterli olmayacaktır. Bu bez tercihini doğru temizlik ürünleri ile desteklemeniz gerekecektir. Aksi durumda tek başına bez ile temizlik yapmak istenen sonucu vermeyecektir. Buna ek olarak gereken temizliği ve hijyeni ne yazık ki sağlamayacaktır. Bundan dolayı beziniz ile kullanacağınız temizlik ürününü de doğru seçmeniz gerekmektedir.

Temizlik Bezleri Nasıl Kullanılmalı?

Her yüzey için farklı temizlik bezleri kullanılmalıdır. Yani bir alanda kullandığınız bir bezi başka bir alanda kullanmanız doğru bir kullanım şekli değildir. Mutfakta kullandığınız bir bezi yer silmek için kullanmamanız gerekmektedir. Aynı zamanda salonda toz alırken kullandığınız bir bezi mutfakta bulunan bardak, çatal, tabak ve kaşık gibi temasta bulunacağınız malzemelerin temizliğinde kullanmanız doğru olmayacaktır. Peki ya bu ayrımı nasıl yapmalıyız?

Temizlik bezleri bu ayrımı yapabilmeniz için farklı renklerde üretilmektedir. Pembe, mor, kırmızı, sarı, mavi, yeşil… Kısacası isteyebileceğiniz bütün renkte bez çeşitleri bulunmaktadır. Bundan dolayı doğru bir şekilde kullanım için birden fazla ve birbirinden farklı bez kullanımı tercih etmelisiniz. Bu sayede hem daha hijyenik hem de daha sağlıklı kalabilirsiniz.

En çok zaman geçirdiğiniz alanları temizlik bezleri sayesinde hijyenik ve sağlıklı tutmanız mümkündür. Bundan dolayı kesinlikle her alan için özel olarak kullanacağınız bezlerin evinizde bulunması gerekmektedir. Buna ek olarak kullandığınız bezleri düzenli aralıklar ile değiştirmeniz gerekmektedir. Uzun süreli kullanımlar sağlığınız açısından risk oluşturacaktır. Her bezi tek tek aynı zaman diliminde satın almanız zor olacaktır. Ayrıca farklı zamanlarda alınan bezlerin değiştirilme zamanını takip etmek de hiç kolay değildir. Bundan dolayı kullanıcılar için set halinde bezler üretilmektedir. Bu bezlerden dilediğinizi seçerek kullanıma başlayabilirsiniz.

Temizlik Bezi Çeşitleri

Kullanıcılar genellikle bu ürünün çeşitlerinden habersizlerdir. Temizlik bezleri birbirinden farklı amaçlar için üretilmektedir. Kimi ürünler uzun vadede yıpranmadan kullanılmaktadır. Kimileri ise tek kullanımlık üretilmektedir. Tek kullanımlık üretilen bezler genellikle topu taşımalarda kullanım için tercih edilmektedir. Bunun yanında acil temizlik durumlarında tek kullanımlık bezer rahatlıkla kullanılmaktadır. Mıknatıslı bezler de bulunmaktadır. Bu bezler yapacağınız temizliğin çok daha verimli olmasını sağlamaktadır. Bu türü sayesinde temizliğini yaptığınız alanda bulunan minik partiküllerin büyük bir çoğunluğunu da alabilirsiniz. Yani çok daha derin ve detaylı bir temizlik yapmanız mümkündür. Tek kullanımlık türü sayesinde bebek bakımını çok daha kolay yapabilirsiniz.

Tek kullanımlık bezler yemeklerden sonra temizlik için veya bebek bakımı için oldukça fazla kullanılmaktadır.

Günümüzde salgın hastalık riski son derece fazladır. Bundan dolayı ortak kullanım alanlarında bulunan ürünlere doğrudan temas etmek istemezsiniz. Bu gibi durumlarda temizlik bezleri yardımınıza yetişmektedir. Bu bezleri dokunacağınız yüzeyler ile elinizin arasına yerleştirerek kendinizi kolay bir şekilde koruyabilirsiniz. Bu hamleniz sayesinde elinize virüslerin ve zararlı bakterilerin elinize ulaşmasını engelleyebilirsiniz. Bu sayede vücudunuza giriş yapmaları da oldukça zor olacaktır. Yani bezleri yalnızca yüzey temizliği için değil sağlığınızı korumak için de kullanabilirsiniz.

Tek kullanımlık olmayan bezleri kullanırken son derece dikkatli olmalısınız. Her temizlikten sonra bezinizi yıkamanız gerekmektedir. Sonrasında tamamen kurumasını beklemeniz sağlıklı olan yöntemdir.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır