WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Demlik Poşet Çaylar

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Çaykur2
  • Doğuş4
  • Lipton9
Limit:
15 sonuçtan 1 ile 15 arası görüntüleniyor.

Demlik Poşet Çaylar

Çaykur Demlik Poşet Çaylar, Doğuş Demlik Poşet Çaylar ve Lipton Demlik Poşet Çaylar, kahvaltı ve atıştırmalıkların en güzel eşlikçilerinden biri olarak tercih edilmektedir. Pratik kullanımı sayesinde avantaj sunan bu ürünler; 100, 500, 200, 500 gibi adet seçenekleriyle beğeni toplamaktadır. Öte yandan bu çayların dem kıvamları da birbirinden ayrılmalarını sağlamaktadır. Demlik poşet çayların yapımı için taze çay bitkilerinden yararlanılmaktadır. Bunlar kurutulmakta ve böylelikle içilebilir kıvama gelmesi sağlanmaktadır. Ardından özel demleme poşetleri içinde paketlenerek kullanıcılara sunulmaktadır. Aynı zamanda bu ürünler bir poşet çay ile birkaç porsiyon çay elde etmeyi mümkün kılmaktadır. Bu sayede misafirlerine hazırlayacağı ikramlar için pratik bir çözüm arayanlar çareyi demleme poşet çayda bulmaktadır. Demini kendinizin belirleyecek olması da bu çayların avantajları arasında yer almaktadır.

En Kaliteli Demlik Poşet Çaylar

Tek kullanıma yönelik olarak sunulan bu çaylar, bildiğimiz çaylarla aynı tadı vermektedir. Fakat çay makinelerinde veya çaydanlıklarda demlenen çayın suyu bitince poşeti hazneden çıkarmak gerekmektedir. İki defa demlenmesi hâlinde çayın aroması azalmaktadır. Bu sebeple ikinci dem, istediğiniz lezzeti vermeyebilir.

Gündelik tüketim için uygun olan demlik poşet çaylar farklı paketler hâlinde satın alınabilmektedir. Kalabalık ailelerin tercihi ise genellikle 1000 demleme poşet çay seçeneklerinden yana olmaktadır. Çay tiryakileri veya sıkça misafir ağırlayanlar da seçimini bu ürünlerden yana yapmaktadır.

Diğer taraftan; ofis, restoran ve kafe gibi işletmeler içecek ihtiyaçlarını demlik poşet çay çeşitleri ile karşılamaktadır. Bunlar, içme suyuyla demlendiği takdirde lezzeti daha iyi olmaktadır. Çünkü şebeke sularında kireç bulunmaktadır. O nedenle bu suların kullanılması çayın tadını değiştirebilmektedir.

Demlik Poşet Çay Nasıl Demlenir?

Bunun için öncelikle çay, bir çaydanlığın veya çay makinesinin haznesine yerleştirilmektedir. Ardından sıcak suyu yavaş yavaş dökmek gerekmektedir. Böylelikle dem yoğunluğu istenildiği gibi ayarlanabilmektedir. 10 dk boyunca çayın aromasını ve suyunu aktarmasını beklemek önerilmektedir. Bu sırada ocak kısık ateşe alınmalıdır.

Diğer taraftan demlik poşet çayları güneş ışığına maruz bırakmaktan kaçınmak gerekmektedir. Yoksa bu, çayın kurumasına yol açmaktadır. Sonrasında suya acı bir aroma geçmekte, bu da istenilen lezzetin alınmasını engellemektedir.

En İyi Demleme Poşet Çay Markaları

Farklı gramajlarda sunulan kaliteli demlik poşet çaylar, bilindik markaların ürün yelpazesinde kendine yer bulmaktadır. Örneğin; Çaykur Altınbaş demlik poşet çay seçenekleri bunların başında gelmektedir. Öte yandan Lipton Earl demlik poşet çayları da kullanıcıların büyük beğenisini kazanmaktadır. Bazı çeşitler ise ekstra demlik olarak satışa sunulmaktadır. Aynı zamanda Lipton Doğu Karadeniz Demlik Poşet Çay 500'lü ve Lipton Ekonomik Jumbo Demlik Poşet Çay 35 gr 40'lı çaylar en çok talep gören ürünler arasında yer almaktadır.

Bunlar içerisinde tercihte bulunurken dem türlerine önem vermeniz gerekmektedir. Örneğin, yumuşak ve hafif bir içim elde etmeyi istiyorsanız açık renkli deme sahip çayları almanız önerilmektedir. Eğer yoğun bir kıvam isteyenlerdenseniz, koyu renk demli çaylardan satın almanız tavsiye edilmektedir.

Ana ve ara öğünlerinize keyif katacak en lezzetli demlik poşet çaylar OfisMaster ile bir tık yakınınızdadır. Siz de damak zevkinize hitap eden aroma ve dem yoğunluğunu en iyi demlik poşet çaylar sayesinde bulabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun ürünleri OfisMaster güvencesiyle hemen sipariş vererek eşsiz lezzete koalayca sahip olabilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır