WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Ağız Bakım Suyu

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Listerine1
Limit:
1 sonuçtan 1 ile 1 arası görüntüleniyor.

Ağız Bakım Suyu

Çalkalama suyu veya gargara olarak da bilinen ağız bakım suyu ağız bakım rutini için kullanılan bir üründür. Ağız sağlığı açısından risk teşkil edecek bakterilerin üremesini engeller. Özel geliştirilmiş formülü sayesinde diş lekelerini, ağız kokusunu ve tartar oluşumunu da engellemektedir.

Listerine ağız bakım suyu sayesinde ağız için risk oluşturan faktörler ortadan kalkar. Özellikle diş ipi ve diş fırçası ile ulaşılamayan ağız bölgelerine ulaşarak hijyen sağlar. Kişinin nefesini tazeleyerek ferahlama hissi verir. Bilinçli ve düzenli olarak kullanıldığında ağız ve diş sağlığı açısından da etkili bir adımdır.

30 saniye ile 1 dakika arasında bir süre ağızda tutulması gereken ağız bakım suyu bu sayede bakteri ve plak oluşumunu engeller. Ancak uzmanların belirttiği şekilde ve sürede kullanılmadığı takdirde fayda sağlamaz. Bunun yanında bu ağız bakımı ürününü kullanılırken rutin diş fırçalama da bırakılmamalıdır. Çünkü tek başına asla diş fırçalama kadar etkin temizlik ve hijyen sağlayamaz.

Ağız Bakım Suyu Kullanmanın Faydaları

Diş sağlığı için ağız bakım suyu kullanmanın faydaları rutin temizliği destekleyici niteliktedir. Kullanması pratik ve kolay olan bakım ürününün fırçalama sonrası kullanılması önerilmektedir. Çünkü fırça ve diş ipinin ulaşamadığı noktalara ulaşır ve arındırır. Dolayısıyla diş eti ve diş sorunlarını önlemeye yardımcı olur.

Diş çekilmesi ve kanama gibi diş eti sorunlarında ağzın dezenfekte edilmesini sağlar. Dolayısıyla sorunların gün gün azalmasına yardımcı olur. Ancak düzenli ve uzmanın tavsiye ettiği şekilde kullanılması şarttır. Aksi takdirde hedeflenen etkiyi göstermeyebilmektedir.

Doğru ürün seçildiğinde diş etlerinin ve diş minesinin güçlenmesini destekleyen gargara, plak gibi farklı diş sorunlarının oluşmasını da önler. Bunun yanında bitkisel formda hazırlanmış olanları ağız yaralarının iyileşmesine destek verir.

Ağız kokusu sorununda da etkin bir çözüm sunan bu diş bakım ürünü, ayrıca diş lekelenmeleri ve sararmalarını önler. Yoğun sigara, çay ve kahve kullananlarda artan diş sararma riskini de azaltabilmektedir. Dolayısıyla bu tür alışkanlığı olanlar için pratik bir çözümdür.

Rutin ağız ve diş bakımı için tüm bu faydaları sağlayan ağız bakım suyu sağlık açsından da risk oluşturmamalıdır. Dolayısıyla kaliteli ve sağlıklı bileşenlerden oluşması gerekmektedir. İşte seçim yaparken tüm bu kriterlerin hassasiyetle gözden geçirilmesi şarttır.

Sağlıklı Dişler İçin Tasarlanmış Ağız Bakım Suyu Çeşitleri

Kişisel temizlik ve hijyen ürünleri arasında yer alan ağız bakım suyu çeşitleri ve fiyat aralıkları ile geniş bir kitleye hitap eder. Işıltılı ve sağlıklı dişlere kavuşmak için bu çeşitler arasından en uygunu seçmek gerekir. Ve tabi ki uzmanın önerdiği şekilde kullanılması da önemlidir.

Kloroben içerikli gargaralar özellikle diş eti sorunlarının tedavisinde tercih edilen türleri arasındadır. Uzman tarafından önerilen bu ürünler sayesinde derinlemesine bir temizlik sağlanır. Böylelikle diş eti hastalıkları tedavisine yardımcı olur.

Karbonatlı gargara ise yüzyıllardır diş beyazlatmada etkisi kanıtlanan karbonatı rutin diş bakımınıza taşıyan bir üründür. Aynı zamanda antiseptik özellikte olan bu ürün sayesinde tüm ağız sorunlarının iyileşmesini destekler.

Nane aromalı ve alkolsüz olarak geliştirilmiş gargaralar ise hassasiyetin giderilmesine yardımcı olur. İçerindeki florür sayesinde antibakteriyel etki eder. Ağız kokusunu önler ve nefesinizin ferahlamasını sağlar.

Sirke içerikli gargara türleri ise yine antiseptik özelliktedir. Zararlı ağız bakterilerinin öldürülmesini sağlar. Bunun yanında çürük oluşumunu yavaşlatır ve engeller. Bunun yanında ağız yaralarınız varsa çinkolu ağız bakım suyu kullanabilirsiniz.

Zengin çeşitliliği ile gargaralar diş bakım rutini için önemli ürünlerdir. Sağlıkla direk etkileşimli bir ürün olduğu için kaliteli olması şarttır. Bunun yanında bu çeşitlere her gün yenileri ilave edilmektedir. Bitkisel içerikli, meyveli, aktif kömür vb. daha birçok yeni nesil gargara diş sorunları için listeye ilave olmaktadır.

Ağız Bakım Suyu Fiyatları

Piyasada satışa sunulan ağız bakım suyu fiyatları farklı farklıdır. Bu ürün ağız ve diş sağlığınızın durumuna göre bir uzman tarafından reçete edilebilmektedir. Veya birçok satış platformundan kendiniz seçerek de almayı tercih edebilirsiniz. Ancak seçim yaparken marka, içerik, ambalaj boyutu gibi birçok faktör üzerinde bir değerlendirme yaparak tercihinizi yapmanız en doğru adımdır.

Ağız bakım suları 95, 250 ve 500 ml olarak farklı ambalajlarla satışa sunulmaktadır. Dolayısıyla ev tipi veya çantanızda taşıyacağınız gargarayı amacınıza göre seçmeniz gerekir. İçerikleri konusunda da sağlık açısında risk teşkil edecek bileşenler olup olmadığı konusunda dikkat etmeniz önerilmektedir.

Ofis Master ağız bakım suyu çeşitlerini kalite ve ekonomik fiyatlarla kullanıcılarına sunar. İhtiyacınız ve beklentilerinize yönelik olan ürünü seçebilirsiniz. Böylelikle ağız ve diş sağlığınız açısında en etkili adımı en iyi fiyatlarla atabilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır