WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Tahta Silgisi

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Brons2
  • Kraf4
Limit:
6 sonuçtan 1 ile 6 arası görüntüleniyor.

En Kaliteli Tahta Silgileri OfisMaster'da!

Ofislerde kullanılan yazı tahtalarının olmazsa olmaz gereçlerinden biri tahta silgileridir. Sunumlar esnasında ve ya görüşmeler sonrasında tahtanın temizlenmesini sağlayan bu gereçler sürekli göz önünde durur. Tahta silgisi küçük gibi görünen ancak işlevi düşünüldüğünde önemli olan detaylardan biridir. Yazı tahtaları farklı materyaller ile temizlenebilir. Ancak bu durum tahtanın zarar görmesine ve özelliğini kaybetmesine neden olabilir. Böyle durumlarda ise yeni bir tahta almak oldukça maliyetli bir durum haline gelir. Tahta silgileri ise üretiminde kullanılan malzemeler sayesinde yazı tahtalarına zarar vermeden temizleme imkânı sunar.

Yazı tahtalarında kullanım ömrünün uzamasını sağlayan gereçlerin başında gelen tahta silgisi modelleri genellikle keçeden üretilir. Keçe yumuşak ancak tahta yüzeyindeki kalem izlerinin başarılı bir şekilde çıkarılmasını sağlayan tırtıklı bir yapıya sahiptir. Ayrıca tahtada kalan lekelerin etrafa dağıtılmadan emilmesini sağlayan bu ürünler hijyenik bir tahta temizliği sunar. Brons tahta silgisi modelleri ise özellikle ergonomik tasarımları ve dayanıklılıkları ile öne çıkar.

Hangi Yazı Tahtasına Hangi Tahta Silgisi Kullanılır?

Yazı tahtaları kendi içerisinde tebeşirli, emaye, manyetik gibi farklı türlere ayrılır. Her tahtada kullanılan yazı materyali farklı olduğundan dolayı buna uygun tahta silgisi seçimi yapılması gerekir. Tebeşirli tahtalarda tozlanma ve tebeşir kalıntıları en sık yaşanan sorunlardır. Bu tahtaların temizliğinde keçeli tahta silgisi kullanmak gerekir.

Beyaz yazı tahtasında board marker adı verilen kalemler kullanılabilmektedir. Bu kalemler normalde kolay silinebilen özelliktedir. Keçeli silgiler bu tahtalarda kullanılabilmektedir. Ancak tebeşirli tahtaların aksine daha yumuşak keçelerin tercih edilmesi uygun olur.

Manyetik yazı tahtalarında kullanılan tahta silgilerinin ise yine manyetik modellerden olması kullanım kolaylığı sunar. Alt kısmı keçe ve üst kısmı sıkıştırılmış süngerden hazırlanan mıknatıslı tahta silgisi bu tahtalarda tercih edilebilir.

Akıllı Tahta Silgisi Modelleri

Eğitim hayatında ve iş hayatında sunduğu kolaylıklar nedeniyle çoğu yerde akıllı tahtalar kullanılıyor. Bu tahtalar klasik tebeşirli tahtaların aksine beyaz ve manyetik alana sahip şekilde hazırlanıyor. Yana kaydırma şekilde kullanılan akıllı tahtaların temizliğinde de akıllı tahta silgileri tercih ediliyor.

Normal beyaz tahtaların aksine daha farklı özelliklere sahip olan akıllı tahtalarda manyetik tahta silgisi modelleri kullanılabiliyor. Alt kısmında yumuşak keçe ya da nanoteknoloji ile üretilen bez yapının bulunduğu bu silgiler tahtanın bütünlüğünü korumasına yardımcı oluyor.

Mıknatıslı tahta silgileri tahtaya yapışabildiğinden dolayı kolay kolay kaybolmuyor. Ayrıca yere düşme ve ya herhangi bir yerde unutulma gibi sorunlar oluşmuyor. Bu sayede akıllı tahtalarda kullanılan silgilerin kalıcılığı artıyor. Özellikle okullarda tahta silgisinin kaybolması gibi durumların da önüne geçilebiliyor.

Keçeli Tahta Silgisi

Yazı tahtası temizliğinde en iyi tahta silgisi olarak keçeli modeller gösteriliyor. Keçenin tozları içine emmesi en büyük ayrıcalığını oluşturuyor. Bunun yanı sıra keçeli tahta silgisi modelleri hem tebeşirli tahtalarda hem de beyaz tahtalarda kullanılabiliyor. Hızlı temizleme özelliğinden dolayı yorucu olmayan bu silgiler plastik aparatlı ya da eva aparatlı olarak üretiliyor.

Keçeli silgiler kullanım ömrünün uzun olmasından dolayı tercih ediliyor. Yıllarca aynı kalitede kalmayı başaran bu ürünler belirli bir süre sonunda eski performansını sağlayamıyor. Keçe kısmı nemlenen ve siyahlaşan silgiler tahta üzerinde izler bırakmaya başlayabiliyor. Böyle durumlarda ise değiştirilmeleri gerekiyor.

Tahta temizliğinde kullanılan silgiler, board marker ve tebeşir setleri ile birlikte satılabiliyor. Farklı renk ve büyüklüklerde tasarlanan silgiler dikdörtgen, daire ya da kare şekillerde olabiliyor. Güler yüz figürlü, hayvan figürlü silgilerin yanı sıra firma bilgisinin basılı olduğu modeller de seçenekler arasında yer alıyor. Kaliteli tahta silgileri ve diğer yazı tahtası gereçleri için OfisMaster tahta silgileri modellerini inceleyebilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır