WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Projeksiyon Perdeleri

Sonuçları Filtrele

Marka
 • Codegen10
 • Everest2
 • Xblack1
Limit:
13 sonuçtan 1 ile 13 arası görüntüleniyor.

Projeksiyon Perdeleri

Codegen Projeksiyon Perdeleri, Everest Projeksiyon Perdeleri ve Xblack Projeksiyon Perdeleri gibi markalar, projeksiyon cihazlarının kullanımı için en popüler projeksiyon perdeleri arasında yer almaktadır. Bu perdeler, yüksek kaliteli malzemelerden üretilerek keskin ve net bir görüntü sunarlar. Ayrıca, çeşitli boyutlarda ve farklı modellerde mevcuttur, bu nedenle her türlü ihtiyaca uygun bir projeksiyon perdesi bulunabilir. Projeksiyon perdeleri, ev sinema sistemleri, iş toplantıları, sınıf sunumları ve diğer birçok kullanım alanında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Görüntünün sabit bir alanda toplanmasını, dağılmamasını ve kalitesinin yüksek olmasını sağlar. Beyaz ve mat bir yapıda olan bu perdelerin boyutları ise projeksiyonların büyüklüğüne göre değişir.  Perdelerin kullanılması kimileri tarafından gereksiz görünüp duvardan da bu işlemin yapılabilineceği söylenir. Elbette perde kesin zorunluluk değildir. Ancak görüntü de kalite isteyenler için tek seçenektir. Çünkü duvarda kullandığınız görüntü duvarın genel yapısından dolayı eğri ve net yansımaz. Bu nedenle projeksiyon perdelerinin kullanılması daha uygundur.

Projeksiyon Perdelerinin Özellikleri ve Avantajları

 • Görüntülerin yansıtılmasını sağlayan projeksiyon perdeleri, ışık geçirmeyen özel bir kumaş özelliğine sahiptir. Bu özelliği sayesinde projeksiyondan gönderilen sinyallere farklı ışık kümelerinin karışmasını engeller.
 • Düz bir yapısı olduğundan yansıtılan görüntüler net ve canlıdır. Görme problemleri oluşturmaz.
 • Perdelerin renkleri beyazdır.  Bu yüzden okul, ofis, konferans ve seminer gibi alanlarda daha ciddi bir ortam oluşturur.
 • Sunumlardan sinema seyrine kadar birçok farklı amaç uğruna kullanırsınız.
 • Çeşitleri sayesinde size uygun görüntü akışını bulursunuz. Diğer yandan farklı çeşitleri olması herkesin bütçesine hitap edebilecek versiyonları olduğunu da gösterir.

Projeksiyon Perdelerinin Çeşitleri

Cihazların görüntü kalitesindeki en büyük destekçisi ve aksesuarı olan projeksiyon perdelerinin, kullanıcılarının amaçlarına uygun çeşitleri vardır. Geniş kullanım alanı olduğu için birbirinden farklı kullanım amaçları da olmaktadır. Bu amaçlara hizmet etmek için de farklı yapıda çeşitleri mevcuttur.

 1. İlk akla gelen okul hayatından iş hayatına kadar uzanan ve hemen hemen herkesin bildiği klasik mat beyaz perdelerdir. Üretimi de en yaygın olan bu perde çoğu ihtiyacı tek başına karşılar. Işık kazanımı gain yani ışığı yansıtma değerleri 1.00 ile 1.20 değerleri arasında değişir.  Gain değerlerinin artması demek, perdeye yansıyan görüntünün de artması demektir.  Tercih edeceğiniz perdenin türü klasiklerden olursa gain değerlerini kontrol etmelisiniz.
 2. 3D gümüş perdeler ise yüzey hacimleri bakımından düşük olsa da 3D teknolojisini yansıtan tek perdedir. Bu nedenle film kategorisinde çok ihtiyaç vardır. Gain değeri ise 2.40 ile 2.50 değerlerine çıkarak klasik perdeye göre oldukça yüksektir.
 3. Kontrast gri renkli perdeler de yüzey alanı geniş ancak gain değeri düşük yapıdadır. Gain değerinin, 0.85 ile 0.95 arasında olduğunu söyleyebiliriz.  Daha çok taşınabilir ev projeksiyon perdelerinde kullanırsınız. Bu nedenle görüntü kalitesinde düşmeler olmaz. Kişisel ihtiyaçları karşılar.
 4. ALR perdeler, ışık çeşidinin az olduğu özel yüzey yapılı perdelerdir.  Asıl tasarlanma amacı ise lazer ve 4K lazer olan yeni nesil projeksiyonlara uyum sağlamasıdır. Ortamdaki ışığın ve perdenin bulunduğu alana göre yansıma açısının üzerinden perdenin etkili olup olmadığına da bakabilirsiniz.  Genel olarak tüm perdelerin maliyet ve satış piyasasını değerlendirdiğinizde karşınıza çıkacak en pahallı perde çeşididir.
Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır