WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

15x22 Defter

Sonuçları Filtrele

Marka
 • OfisMaster Pro13
Renk
 • Füme 2
 • Fıstık Yeşili 1
 • Gri 5
 • Kırmızı 8
 • Lacivert 7
 • Siyah 3
 • Taba 6
 • Turkuaz 6
 • Turkuaz Mavi 1
 • Turkuaz Yeşil 1
 • Turuncu 3
 • Yeşil 2
Limit:
13 sonuçtan 1 ile 13 arası görüntüleniyor.

15x22 Defter  

OfisMaster Pro markası için özel olarak tasarlanmış 15x22 defter modelleri, promosyon sektöründe dikkat çeken bir ürün olarak öne çıkmaktadır. Bu defterler, kaliteli tasarımları ve baskıları ile hedef kitlenin ihtiyaç ve zevklerine uygun seçimler sunmaktadır. Ayrıca, kullanışlı not tutma ve kalemlik gibi bölümlerle birlikte gelerek çalışanlar veya müşteriler için kaliteli bir not tutma aracıdır.

OfisMaster Pro 15x22 defterleri, büyük boyutları sayesinde tek sayfa üzerinde tüm günün programını görme fırsatı sunar. Bu nedenle, özellikle zaman çizelgesi ve randıman takibi gibi konular için tercih edilebilirler. Ayrıca, günlük giderleri kağıt üzerinde tutmak isteyenler için alt alta yazabilme ve görebilme imkanı verirler.

15x22 Defter Özellikleri  

Toptan olarak sipariş ile daha ekonomik fiyatlarla satışa sunulan 15x22 defter özellikleri tercihe göre değişebilmektedir. Sayfa iç dizaynı hedef kitlenin durumuna göre çizgili, çizgisiz veya kareli seçebilirsiniz. Böylelikle bu defterin işlevselliğini üst seviyelere taşır ve kullanıcıların takdirini toplarsınız.  

Kağıt rengi olarak beyaz veya ivory (krem) rengi seçimi de seçebileceğiniz özellikler arasındadır. Gramaj olarak genelde 90 gr. seçilirken isteğinize ve bütçenize göre değişebilir. Farklı kağıt gramaj seçimi yapabilirsiniz.  

Sayfa sayısını da 224 veya 240 verebileceğiniz gibi daha az veya yüksek sayı da verebilirsiniz. Bunun yanında dilerseniz kapağını sert karton, termo deri veya farklı bir malzemeden de sipariş verme imkânınız da vardır. Ayrıca yuvarlak ve dik köşeli olarak da seçim yapabilirsiniz.  

15x22 defter modelleri baskı türü, sayfalarının logolu olması veya başka özellikler eklenmesi ile çeşitlendirmek mümkündür. Her ek özellik maliyete ek masraflar getirir. Dolayısıyla hangi kitleye hitap edeceği ve bütçeye göre bu özelliklerden eksiltip artırmak mümkündür.  

Spiralli, yapıştırma veya dikişli olarak seçim yapmanızda bu promosyon ürününün albenisi artırabilmektedir. Yapacağınız seçim ile standart olan modellerin dışına çıkarak daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Böylelikle hedef kitlenizin işine yaracak ve uzun ömürlü olacak bir hediye vermiş olursunuz.  

Ofis Master gibi alanında uzman bir firma size sunduğu alternatif teklifler ile reklam çalışmalarınıza yön verir. Daha bilinçli seçim yapmanıza destek sağlar. Böylelikle en doğru ebatlı ve özellikteki defteri promosyon ürününü seçebilir ve etki alanınızı genişletebilirsiniz.  

Markanızı İyi Tanıtacak Lüks 15x22 Defter Fiyatları 

Çetin rekabet şartlarında markanızı iyi tanıtacak lüks 15x22 defter fiyatları diğer defterlere göre biraz daha yüksektir. 13x21 ve 9x14 defter boyutlarına göre daha büyük olan bu defterin haliyle maliyeti de fazladır. Dolayısıyla daha lüks promosyon ürünleri arasında yer alır.  

15x22 defter fiyatları tercih ettiğiniz özelliğe göre değişebilmektedir. Kağıdın cinsi, rengi, baskı çeşidi, kaç sayfa olduğu ve eklenen diğer özellikler fiyatı etkiler. Markanızı tanıtacak bu defterlerin kullanışlı olması kadar bütçenize de hitap eder olması gerekir. Çünkü rekabet ortamında birim maliyetinizin rekabet eder düzeyde olması gerekir.  

Uzman bir promosyon firması ile çalıştığınızda hangi özelliğin deftere ne kattığı konusunda size detaylı bilgi sunar. Böylelikle bazı özellikleri çıkartarak yenilerini ekleyebilirsiniz. Bu sayede en kullanışlı ürünü en ekonomik fiyatlarla elde etmiş olursunuz.  

Birçok farklı türde promosyon ürünü gibi 15x22 defter modelleri ile de zengin bir ürün yelpazesine sahip Ofis Master bu alandaki ihtiyaçlarınıza eksiksiz cevap verir. Hedef kitlenizin durumuna ve bütçenize göre aralarından birini seçebilir, marka çalışmalarınızı ekonomik bütçelerle sürdürebilirsiniz. 

Uzun Yıllar Reklamınızı Yapacak 15x22 Defter 

Kalitesi, boyutları ve şık tasarımı ile uzun yıllar reklamınızı yapacak 15x22 defter modelleri promosyon ürünleri arasında iddialı bir defter çeşididir. Gerek müşterilerinize gerekse müşteri adaylarınıza verdiğinizde ilgi çeker. İşlevselliği sayesinde ise ellerinden düşürmez ve masalarında yer verirler.  

Özellikle logonuzun renklerini tam yansıtan kaliteli bir baskı ile tasarlandıklarında uzun yıllar reklamınızı başarıyla yapabilmektedir. Bunun yanında personellerinize iş akış planlaması için dağıtmayı düşünüyorsanız kurumsallığınızı vurgulayan bir modeldir.  

15x22 defter modelleri her ne kadar büyük ebatlı olsalar doğru bir tasarım ile vazgeçilmez not tutma ve planlayıcı araçlar arasına girer. Ofis Master bu alandaki tecrübesi ile sizi en doğru modele yönlendirir. Dolayısıyla ettiğiniz promosyon masrafının karşılığını almanızı sağlar.  

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır