WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Akıllı Saat ve Bileklik

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Hiking1
  • Sword6
  • T Smart2
Limit:
9 sonuçtan 1 ile 9 arası görüntüleniyor.

Akıllı Saat ve Bileklik

Everest Akıllı Saat ve Bileklik modelleri en işlevsel aksesuarların başında gelir. Gündelik yaşamı kolaylaştıran bu ürünler, şık duruşuyla da herkesin tarzına mükemmel bir dokunuş yapmayı başarır. Bünyesinde yüksek teknolojileri barındıran Everest akıllı bileklik ve saat çeşitleri fonksiyonel özelliklerle tasarlanır. Kullanıcılar prestijli Everest markasının en kaliteli ürünlerine ise Ofis Master ayrıcalığıyla rahatça ulaşma imkânı elde eder.

Akıllı Bileklik Nedir?

Akıllı bileklikler, günlük aktiviteler esnasında çeşitli ölçümler yaparak çalışan bir çeşit akıllı saat olarak tanımlanır. Bu bilekliklerin temel işlevi egzersiz sırasında kişinin hareketlerini izleyip analiz etmektir. Öte yandan bu ürünler; kalp atışı, adım sayısı,, katedilen mesafe ve yakılan kaloriyi de hesaplayabilmektedir.

Akıllı Bileklik Özellikleri

Genelde akıllı bileklikler hava şartlarına dayanıklı olarak üretilir. Böylelikle su geçirmez hâle gelir. Bu ise cihazların tere karşı dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Böylelikle yapılan egzersiz türü ne olursa olsun akıllı bileklik modelinden maksimum şekilde faydalanmak mümkündür.

Öte yandan akıllı saat ve bileklik çeşitleri dokunmatik ekrana sahiptir. Bu itibarla kullanıcıya çeşitli ayarlar yapabilme imkânı tanımaktadır. Ayrıca kişi isterse dinlediği müziği bile bu ekran üzerinden değiştirebilir.

En basit modeller dahi bir kalp atış hızı izleme kartı ve adımsayar barındırmaktadır. Aynı zamanda tabii ki mevcut işlevler akıllı saat ve bileklik modelleri özelinde farklılık göstermektedir. Siz de kendi egzersiz rutininizi oluşturmak ve sağlığınız hakkında önemli verilere ulaşmak istiyorsanız spor akıllı bileklik modelleriyle çözüme sağlayabilirsiniz.

Akıllı Saat Nedir?

Büyük rağbet gören giyilebilir teknoloji ürünlerinden biri de akıllı saatlerdir. Bunlar; telefon, bilgisayar ve tablet gibi ileri seviyedeki teknolojik cihazların küçük bir temsilcisi durumundadır.

Söz konusu cihazlar, kullanıcıların gereksinim duyduğu birçok fonksiyonu minik bir kasa içinde toplamaktadır. Kişisel asistan vazifesi üstlenen bu ürün, kolda zahmetsizce kullanılabilir. Aynı zamanda bu ürünler kadın ve erkek kullanıcılar için değişik tasarımlar ve renkler ile hazırlanır. Böylelikle kullanıcılar daha çok ürün içerisinden seçim yapma fırsatı bulur.

En Güzel Akıllı Saat ve Bileklik Çeşitleri Ofis Master’da!

Pek çok markanın sunduğu erkek ve kadın akıllı bileklik ve saat seçenekleri mevcuttur. Bu modellerden pek çoğu bluetooth vasıtasıyla akıllı telefonlara bağlanabilmektedir. Bu ise gelen bildirimleri görmeye olanak tanımaktadır. Böylelikle telefonu cebinizden çıkarmaya gerek duymaksızın, size gelen bütün bildirimlerden ânında haberdar olabilirsiniz. Öte yandan telefonların GPS çipine erişim sağlayabilen akıllı bileklik tasarımları da bulunur.

Kaliteli Akıllı Bileklik Çeşitleri

En çok tercih edilen bazı akıllı bileklik çeşitleri arasında şunların ön plana çıktığı görülür:

  • Arama Yapan Akıllı Bileklikler : Sesli görüşme için rahatlıkla kullanılabilen bu modeller kullanıcılara pratiklik sunar. Bu sayede kişi, telefonunu eline almadan arama yapabilir.

  • Kameralı Akıllı Bileklikler : Bu ürünlerin ön plana çıkan özelliği video ve fotoğraf çekebiliyor olmalarıdır. Böylelikle önemli anlarınızı telefonu elinizde tutmaya gerek duymaksızın kayıt altına alabilirsiniz.

  • Smart Akıllı Bileklikler : Bunlar suya dayanıklı özellikte üretilmektedir. Diğer taraftan çarpmalara ve darbelere karşı direnç gösterir. Bu nedenle uzun süreli kullanım için uygundur.

Ergonomik Tasarımlı Akıllı Saat Modelleri

Popüler teknolojik ürünlerin gözdesi olan akıllı saatler dünyaca ünlü birçok markanın ürün gamında kendine yer bulmaktadır. Hayatı kolaylaştıran fonksiyonlarla donatılmış akıllı saat modelleri her tarza hitap etmeyi başaran ürünlerden biridir.

Örneğin, hasır kordonlu ve metal akıllı saat modelleri şık ve modern tasarımlarıyla büyük beğeni toplamaktadır. Öte yandan bu ürünler pek çok kombin tarzına da rahatlıkla uyum sağlar.

Keyifli ve kolay bir kullanım vaad eden diğer akıllı saat çeşitleri içerisinde ise şunlar yer alır:

  • Smart Watch Akıllı Saatler : Bu ürünler âdeta bir akıllı telefon görevi görür. Tabii ki geleneksel bir saat gibi kola takılarak kullanılır ancak içinde birçok farklı teknolojik özellik barındırır. Örneğin, bu akıllı saat modelleri sayesinde e-postalarınızı kontrol edebilir ve telefonla konuşabilirsiniz.

  • Su Geçirmez Akıllı Saatler : Bunları 7/24 kolunuza takabilir, aralıksız bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Suya dayanıklı olmaları dolayısıyla havuz ve banyo gibi alanlarda bu ürünleri kolunuzdan çıkarma zorunluluğunuz yoktur.

  • iOS ve Android Akıllı Saat Modelleri : Bu ürünler ise akıllı telefonlarda gerçekleştirilen birçok işlemi kolunuzda yapmanıza imkân tanır. Örneğin; sesli görüşmeli, kulaklıklı, hatlı ve dokunmatik birçok iOS ve Android akıllı saat modeli bulmanız mümkündür.

  • GPS Akıllı Saatler : Söz konusu ürünler çağrıları kabul etme, konum izleme ve telefonu yönetme gibi işlevleri bir araya getirir. Böylece kullanıcılara eksiksiz bir deneyim yaşatır.

En Uygun Akıllı Saat ve Bileklik Fiyatları

Bu ürünlerde fiyatlandırma; hangi markaya ait olduğu, modeli, tasarımı gibi faktörlere bağlıdır. Öte yandan ürünün taşıdığı özellikler fiyatını direkt olarak etkilemektedir. Ayrıca ürünlerin boyutu ve temel özelliklerin yanı sıra eklenen ilâve detaylar da fiyata yansır.

Örneğin, akıllı saat ya da bileklik modelinde Bluetooth detayının olup olmaması fiyatı değiştirir. Diğer taraftan kamera ve dokunmatik ekran tipi de fiyatın belirlenmesinde rol oynayan bir başka faktördür.

Siz de hafif tasarımlı, birbirinden işlevsel akıllı saat ve bileklik seçeneklerini hemen inceleyebilirsiniz. Böylece isteklerinize cevap veren modele en avantajlı fiyatlar ile sahip olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır