WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Notebook ve Sırt Çantaları

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Aerocool1
  • Dexim5
  • HP5
  • Mack5
  • PLM56
  • Samsonite32
  • Targus11
  • Wexta2
Limit:
117 sonuçtan 1 ile 32 arası görüntüleniyor.

Notebook ve Sırt Çantaları

Addison Notebook ve Sırt Çantaları, cihazınızın dış etkenlere karşı korunmasını sağlayan önemli ürünlerden biridir. Cihazınızı istediğiniz yere sorunsuz bir şekilde taşımanızı sağlayan Addison sırt çantaları, elde taşınabilir ve sırt çantası şeklinde üretilmektedir. Farklı boyutlarda ve desenlerde üretilen Addison çantaları, kullanım esnasında dış etkenlere karşı dayanıklı bir şekilde üretilmiştir. İç kısmı notebook ve diğer cihazları koruyacak yumuşak bir alana sahiptir. Aynı zamanda içerisinde ve dışında bölmeleri de bulunmaktadır. Bu bölmelerde notebook aksesuarları ve diğer eşyalar güvenli bir şekilde taşınabilmektedir.

Dexim Notebook ve Sırt Çantaları, cihazınızın dış etkenlere karşı korunmasını sağlayan önemli ürünlerdir. Cihazınızı istediğiniz yere sorunsuz bir şekilde taşımanızı sağlayan Dexim sırt çantaları, elde taşınabilir ve sırt çantası şeklinde üretilmektedir. Farklı boyutlarda ve desenlerde üretilen Dexim çantaları, kullanım esnasında dış etkenlere karşı dayanıklı bir şekilde üretilmiştir. İç kısmı notebook ve diğer cihazları koruyacak yumuşak bir alana sahiptir. Aynı zamanda içerisinde ve dışında bölmeleri de bulunmaktadır. Bu bölmelerde notebook aksesuarları ve diğer eşyalar güvenli bir şekilde taşınabilmektedir.

Mack Notebook ve Sırt Çantaları, cihazınızın dış etkenlere karşı korunmasını sağlayan önemli ürünlerdir. Cihazınızı istediğiniz yere sorunsuz bir şekilde taşımanızı sağlayan Mack sırt çantaları, elde taşınabilir ve sırt çantası şeklinde üretilmektedir. Farklı boyutlarda ve desenlerde üretilen Mack çantaları, kullanım esnasında dış etkenlere karşı dayanıklı bir şekilde üretilmiştir. İç kısmı notebook ve diğer cihazları koruyacak yumuşak bir alana sahiptir. Aynı zamanda içerisinde ve dışında bölmeleri de bulunmaktadır. Bu bölmelerde notebook aksesuarları ve diğer eşyalar güvenli bir şekilde taşınabilmektedir.

Notebook Çanta Modelleri

Laptop çanta seçenekleri incelendiğinde geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğu görülmektedir. Hemen her zevke hitap edebilen tasarımlarla hazırlanan notebook çanta modelleri işlevsel özelliklerle donatılmaktadır. Klasik, modern ve spor tasarımlardan oluşan bu çantalar birkaç bölmeden oluşmaktadır. En geniş bölmeye laptop yerleştirilir. Bu bölmeye ek olarak belge ve kağıt türü eşyaların yerleştirilmesi için ayrı bir kısım yer alabilmektedir. Ayrıca mouse, şarj kablosu gibi eşyaların yerleştirileceği ayrı bir bölme daha bulunabilmektedir.

Askılı, elde taşınabilen ve sırt çantası şeklinde hazırlanan notebook çantaları kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Laptop ağırlığını taşıyacak özelliklerde hazırlanan bu çantalar genellikle fermuarlı olmaktadır. Laptopların büyüklüğüne göre üretilen bu ürünlerde dayanıklılık önemlidir.

Sırt çantası şeklinde hazırlanan notebook çantaları yükün iki kola da eşit şekilde dağılmasını sağladığından dolayı kullanışlı ürünler olmaktadır. Askılı çantalar ise pratik kullanım sunmasından dolayı tercih edilmektedir. Elde taşınabilir kulplara sahip olan çantalar ise şık tasarımlarından dolayı kullanılabilmektedir.

Notebook Çantası Neden Gereklidir?

Notebook ürünler sürekli taşınması gereken cihazlardır. Bu cihazların taşınması esnasında dışarıdan hasar almaları muhtemeldir. Ayrıca yağmur, güneş gibi etkenlere karşı da korunmaları gerekmektedir. Laptoplar hassas parçalardan oluştuğundan dolayı tozlanma gibi basit sorunlar nedeniyle de çalışamaz duruma gelebilmektedir. Bütün bu sorunların önlenmesi amacıyla notebook çantaları gerekli hale gelmektedir.

Taşınabilir özellikte olan laptoplar tek parça halinde taşınabildiği gibi diğer aksesuarlarıyla da taşınabilmektedir. Poşet ya da farklı bir ambalajla taşınması esnasında çizilme ve hasar alma durumu ortaya çıkacağı için laptop çantasına ihtiyaç duyulacaktır. Bu çantalar farklı bölmelerden oluştuğundan dolayı laptopa ait bütün parçaların düzenli bir şekilde yerleştirilmesine yardımcı olmaktadır. Ayrıca kağıt, kalem, dosya gibi ürünlerin de bulunacağı ayrı bir bölmeye sahip olduğu için çalışma hayatında düzen sağlamaktadır.

Notebook Çantası Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Notebook çantaları gündelik hayatta sık sık kullanılan bir ürün olmasından dolayı dayanıklı malzemelerden üretilmiş olmasına dikkat edilmelidir. Laptop ile birebir temas eden kısımların yumuşak olması ve dış etkenlere karşı koruması sağlamasına gerekmektedir. Ayrıca çantanın hafif olması da kullanımda kolaylık sağlayacaktır.

Laptop çantalarında fermuar kısmının kaliteli olmasına ve kolay açılıp kapanılır olmasına bakılmalıdır. Zor açılan ya da açılıp kapanırken sorun çıkaran fermuarlar tercih edilmemelidir. Çantanın dikişlerinin sağlam olmasına ve fermuar ile çanta birleşim kısımlarının da özenli bir dikişle tutturulması gerekmektedir.

Laptop eğer çok ağırsa sırt çantalarının omuz kısımlarında ve askılı modellerin üzerinde yumuşak dolguların olması kullanımı kolaylaştırır. Omurga destekli olan bu çantalar ağırlığın bedene daha az yansımasını sağlamaktadır. Ayarlanabilen askı yapısına sahip olan çantalar kişisel ayarlamalar yapmaya yardımcı olmaktadır. Yağmurlu ve karlı havalara karşı su geçirmeyen notebook çanta modelleri alınmalıdır.

Notebook bilgisayar çantası alırken cihaz ile aynı boyutlarda olmasına dikkat edilmelidir. Bilgisayardan daha geniş olan çantalar içindeki eşyaların sürekli hareket etmesine ve dağılmasına neden olabilmektedir. Askılı ya da sırt çantası şeklinde farklı model ve tasarımlardan kişiler kendilerine uygun olan modeller seçilebilmektedir. Evrak ve kalem tarzı eşyaları olanlar için birkaç bölmeden oluşan tasarımlar alınmalıdır.

Notebook Sırt Çantası Modelleri

Laptop kullanıcıları için işlevsel özellikteki çantalar daha pratiktir. Notebook sırt çantaları da kişilere kolay taşıma konforu sunması ile öne çıkmaktadır. Ağır olan laptopların daha sağlıklı bir şekilde taşınmasını sağlayan sırt çantaları omuriliği destekleyici niteliktedir.

Sırt çantaları laptop büyüklüğüne uygun olarak ve dayanıklı kumaşlardan hazırlanmaktadır. Özellikle askı kısımları kaliteli bir şekilde dikilen bu ürünler olası kopma ya da yırtılmaya karşı dayanıklıdır. Sık sık notebook ile gezinen öğrenciler, ofis çalışanları için sırt çantaları rahatlık sağlamaktadır.

Fermuar kısımları ek parçalarla desteklenen sırt çantaları yağmur ve sıvı geçirmez özellikte üretilmektedir. Deriden de hazırlanabilen bu çantalar su geçirmez kumaşlarla da dikilmektedir.

Notebook ve Sırt Çantası Fiyatları

Notebook kullanıcılarına özel seçenekler sunan Ofis Market uygun fiyatlı ürünler ile hizmet verir. Her biri dayanıklı malzemelerden hazırlanan çantalar yıllarca güvenle kullanılabilen kalitededir. Notebook çantası fiyatları konusunda bütçe dostu seçenekler sunan adresimizden zevkinize hitap eden modeller bulabilirsiniz. Cazip ödeme yöntemleri ve kampanyalı fiyat seçeneklerinden yararlanarak alışverişlerinizi daha uyguna getirebilirsiniz. Bilgisayar donanımları ve aksesuarlarında orijinal seçenekler için ürünlerimizi incelemeyi unutmayın.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır