WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

9x14 Defter

Sonuçları Filtrele

Marka
 • OfisMaster Pro18
Renk
 • Camel 2
 • Gri 11
 • Kahve 4
 • Krem 1
 • Kum 2
 • Kırmızı 10
 • Lacivert 10
 • Mor 5
 • Mor 1
 • Siyah 10
 • Taba 10
 • Turkuaz 9
 • Turkuaz Mavi 1
 • Turkuaz Yeşil 2
 • Turuncu 6
 • Yeşil 6

9x14 Defter  

9x14 defter, OfisMaster Pro için en etkili reklam araçlarından biridir. Hem işlevsel boyutu hem de geniş müşteri kitlesine hitap etmesi sebebiyle, kurumsal tanıtım çalışmalarında sıklıkla tercih edilir. Bu defterlerin pratik kullanımı ve taşınabilirliği, OfisMaster Pro müşterilerine her zaman yanlarında taşımak için ideal bir seçenek sunar.

Reklam İçin Güçlü Bir Araç Olan 9x14 Defter Modelleri  

Günümüz çetin rekabet ortamında reklam için güçlü bir araç olan 9x14 defter modelleri farklı özelliklerle satışa sunulmaktadır. Kapak, defter kalitesi, baskısı türü ve yaprak sayısı gibi detaylar ile farklı çeşitlere ayrılır.  

Kapağına logo basılanlar, sayfalarına logo basılanlar veya termo deri kapaklı olanlar şeklinde üretim yapılabilmektedir. Bunun yanında sayfa sayısı ve baskı tekniğine göre de çeşitlendirilebilmektedir. Firmanın seçimine göre de farklı tasarımlarla üretilebilen bir modeldir. Örneğin tarih, sayfa numarası veya sektöre dair takip için bir çizelge baskısı yapılabilmektedir.  

9x14 defter ajandalara göre daha ekonomik bir promosyon ürünü olması yanında hazırlanma süreci de pratik bir üründür. Dolayısıyla siparişi verildikten sonra 2-3 günde dağıtıma hazır hale gelir. Bu da hem kullanıcılar hem de firmalar açısından ulaşım kolaylığı sağlar bir avantajdır. 

Firmanızın isteğine ve kullanım amacına göre farklı sayfa sayısına ve yapısına göre tasarlanabilen bu promosyon ürünü markanızı hedef kitlelerinizle buluşturur. Üstelik ekonomik olmasıyla dağıtım yaparken çok fazla stok takibi yapmanız gerekmez. Çünkü getirisi maliyetinden çok daha fazladır.  

Ekonomik 9x14 Defter Fiyatları 

Reklam tanıtımını istikrarlı olarak sürmenin önemini bilen firmalar için ekonomik 9x14 defter fiyatları biçilmiş bir kaftan gibidir. Çünkü istikrarı sağlarken bütçelerini de zorlamaz. Dolayısıyla sürdürebilir başarı açısından birim maliyeti de korur.  

Promosyon firmasının markası, basım tekniği ile defterin basım, sayfa ve kağıt özelliklerle göre zengin çeşitliliğe sahip bu ürün farklı fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Geniş bir fiyat aralığına sahip olmasının yanında toptan verilen sayı artıkça fiyatta düşmektedir.  

9x14 defter diğer promosyon ürünlerinin aksine yılbaşı ve açılış gibi özel dönemlerin yanında yıl boyunca yoğun sirkülasyonu olan bir üründür. Firmaların kırtasiye stoklarında tükenmeye yakın hemen sipariş veriliyor. Nitekim sipariş ardından 2-3 gün kadar kısa sürede hedef kitleye dağıtılacak şekilde hazır hale getirilmektedir.  

Kapaksız defter modelleri arasında da yer alan bu defter modeli istendiğinde termo deri kapaklı da sipariş verilebilmektedir. Ancak bunun hazırlanması biraz daha maliyetli ve zaman alıcıdır. Dolayısıyla fiyatı karton kapaklı ve kapaksızlara göre daha yüksektir.  

Promosyon firmalarının kampanya ve indirim dönemlerinde bu defterin satın alınması bazı dönemlerde neredeyse yarı fiyatına olabilmektedir. Dolayısıyla oldukça büyük avantaj sunar. Böyle dönemleri takip ederek alım yapmak firmanız açısından reklam maliyetlerini ayrıca düşürür. Ve böylelikle reklam maliyetleriniz bütçenizi zorlamaz.

9x14 defter Avantajları 

Promosyon ürünleri arasında pratik ve ekonomik olmasıyla ünlenen 9x14 defter avantajları bu kadarla sınırlı değildir. Dolaylı ve doğrudan kurumsal reklama hizmet eder. Firmanızın iç yazışmalarında daha ciddi bir atmosfer yaratır. Dolayısıyla çalışanlara kurumsal ve güçlü bir firmada çalıştığını hissettirir. 

Ekonomik ürün olmasıyla daha çok kişiye ulaşan bu ürün reklam sahibi özel bir çaba sarf etmeden markayı yayar. Çünkü evlerde, çantalarda, okullarda, farklı sektörlerdeki not alma çabalarına hizmet eder. Böylelikle markaya karşı göz aşinalığı olur. Ve ihtiyaç durumunda ise ilk akla gelen isim olur.  

Pratik ve hızlı reklam aracı olan promosyonlar her dönem kurum imajını yükseltir. Özellikle sürdürebilir başarı adına markabilinirliğinin önemi bilen firmalar tarafından yoğun rağbet görür. Ofis Master birçok kırtasiye promosyon ürün çeşidi ile reklam çalışmalarınıza değer katar. Sadece değer katmakla kalmaz maliyetlerinizi de düşürür.  

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır