WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Beyaz Etiketler

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Ekstrafix5
  • Tanex6
Limit:
11 sonuçtan 1 ile 11 arası görüntüleniyor.

Beyaz Etiketler

Bir yüzeyi yapışkanlı olan beyaz etiketler işyerleri, okullar ve evlerde kullanılan bir kırtasiye malzemesidir. Farklı yüzeylere uyumlu olması sayesinde kullanım alanı oldukça geniştir. Çoğunlukla boş ve beyaz olarak üretilen bu etiketlerin birçok çeşidi vardır. Çok yönlü bir malzeme olmasının yanında fiyat olarak da oldukça ekonomiktir.

Püskürtmeli ve lazerli yazıcılar ile dilediğinizde bu etiketlerin üzerine grafik veya yazı yazabilirsiniz. Dolayısıyla ürünlerin depolama ve taşınmasında yapılan barkotlama da sıkça kullanılır. Nitekim piyasada barkodlama etiketi olarak anılmasının nedeni de budur. Bunun yanında şayet asetatlı kalemler ile üzerine yazı yazdığınızda silinme, dağılma ve bulaşma yapmaz.

Ekstrafix beyaz etiketler üzerine geniş ürün gamı ile okul, ev, hastane, depolama ve her türlü işyerinde bu alandaki ihtiyacı eksiksiz olarak karşılar. Standart veya kişiye özel üretilen etiket çeşitlerinin kaliteli ve ekonomik fiyatlı olmasıyla ise her alanda işlerinizi kolaylaştırır.

Beyaz Etiket Çeşitleri

Beyaz etiket çeşitleri kendi içerisinde iki ana kategoriye ayrılır. Bunlar kağıt bazlı ve plastik beyaz etiketler şeklindedir. Farklı özelliklere ve ebatlara sahip bu kırtasiye malzemesinin kendine has avantaj ve dezavantajları vardır. Örneğin; plastik olanlar kağıt bazlı olanlara göre neme, sıvıya ve ısıya karşı daha fazla dayanıklıdır.

Kağıt bazlı beyaz etiketler vellum, karton, kuşe ve termal olarak çeşitlere ayrılırken ayrıca farklı ebat seçenekleri de vardır. Kağıt bazlı olanlar özellikle barkod sistemlerinde sıkça kullanılır. Bunun yanında ebat olarak oldukça geniş bir spektruma sahiptir. Ayrıca kesim şekillerine göre damla, lazer ve rulo olarak da çeşitleri bulunmaktadır. Dolayısıyla başta kozmetik ve ilaç olmak üzere kullanım alanları oldukça geniştir.

Plastik bazlı beyaz etiketler ise metalize, silvermat, polietilen ve opak gibi çeşitlere ayrılmaktadır. Bu tarz etiketleri özellikle emlak, mobilya ve otomotiv sanayinde sıkça rastlayabilirsiniz. Kağıt etiketlere göre maliyeti daha yüksek olması ise daha az alanda kullanılmasının ana nedenidir. Bu etiket çeşidinin piyasada 3D modellerini de görebilmeniz mümkündür.  

Ürün gamında birbirinden farklı ebatlı kağıt ve plastik etiketler bulunan OfisMaster fiyat performansıyla da bütçelerinize hitap eder. Her türlü zemine uygun ebatları ve kaliteli malzemesiyle size sorunsuz bir deneyim yaşatır.

Beyaz Etiket Fiyatları

Bir ürünün fiyatı markasına, malzemesine, ebatına, kalitesine ve satış politikasına göre değişir. Beyaz etiket fiyatları da belirlenirken aynı kriterler söz konusudur. Fiyatı belirleyen bir kriterde kesiminin lazer, rulo veya damla şeklinde olup olmadığıdır. Bunun yanında fiyatlandırma da etiket ne kadar büyük ebatlı olursa fiyatı o kadar yüksek olur.

Etiket fiyatlarında belirleyici bir diğer kriterde üzerine matbaa veya dijital baskı yapılıp yapılamayacak bir malzemeden imal edilmiş olmasıdır. Örneğin; dijital baskı yapılan türler özellikle çocuklarınızla keyifli etkinlikler yapmak için ideal bir türdür. Birbirinden farklı çeşit ve fiyatlara sahip etiket modelleri arasında bütçenize ve ihtiyacınıza yönelik seçim yapabilme şansını yakalayabilirsiniz.

Beyaz Etiket Kullanım Alanları

Ürünlerin ambalajlanması yapılırken yoğun olarak tercih edilen beyaz etiket kullanım alanları oldukça geniştir. Her sektörün ihtiyacına cevap verecek çeşitlikte olması da farklı ihtiyaçlara hitap eder. Bu ürün sağladığı avantajlar ile üretim ve hizmet sektöründe verimi doğrudan etkiler. Bu etiketlerin kullanım alanlarından bazıları;

  1. Kimyasal ürünlerin detaylarında kullanır.
  2. Elektronik, kimya, makine ve otomotiv sektöründe ürün detaylarında kullanılır.
  3. Kişisel bakım ürünlerinin detaylarında kullanılır.
  4. İlaç ve sağlık sektöründe içeriğin detaylarında kullanılır.
  5. Gıda sektöründe tüketim koşulları ve içeriğin detaylarında kullanılır.
  6. Evlerde koli ve kavanozların detaylandırılmasında kullanılır.
  7. Okullarda öğrenci kişisel bilgilerinin takibinde kullanılır.
  8. Hastanelerde hastalara ait ilaç ve bilgilerin tutulmasında kullanılır.

Beyaz etiketler ürünlerin, dosyaların veya herhangi bir ambalajın diğerlerinden ayrılmasında müthiş kolaylıklar sunar. Böylelikle hayatı kolaylaştırması yanında daha güvenli kılar. Doğru ve kaliteli malzemeden seçildiğinde ise uzun süre kullanabilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır