WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Cam ve Boya Marker Kalem

Sonuçları Filtrele

Marka
  • BiC3
  • Edding14
  • Kraf6
Limit:
Kraf 810 Boya Markör Kalem Beyaz
26,35 TL31,00 TL
- +
%15
Kraf 830 Boya Markör Kalem Siyah
26,35 TL31,00 TL
- +
%15
Kraf 830 Boya Markör Kalem Sarı
26,35 TL31,00 TL
- +
%15
23 sonuçtan 1 ile 23 arası görüntüleniyor.

Cam ve Boya Marker Kalem

BiC Cam ve Boya Marker Kalem, Edding Cam ve Boya Marker Kalem ve Kraf Cam ve Boya Marker Kalem gibi markalar, özellikle yüzeylerde kalıcı ve net bir çizgi oluşturmak için tasarlanmıştır. Bu kalemler, cam, seramik, metal, plastik, ahşap, kumaş ve deri gibi birçok yüzeyde kullanılabilir. Özellikle sanat, el işi, dekorasyon, mücevher yapımı, endüstriyel işaretleme, araç gereç işaretleme, elektronik, otomotiv, tekstil ve ambalaj sektörlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu kalemler, yüksek kaliteli mürekkepleri sayesinde canlı renkler üretirler ve suya, solmaya ve ışığa karşı dayanıklıdırlar, böylece yazı ve çizimler uzun süre kalıcı kalır.

Cam ve Boya Marker Kalem Ne İşe Yarar?

Bu tür kalemler genellikle plastik veya cam gibi kaygan olan yüzeylerde kullanılmaktadır. Bu yüzeylerde sıradan kalemler kullanmak pek de etkili bir sonuç vermeyecektir. Bundan dolayı marker veya cam kalemi olarak bilinen bu kalem türünü tercih etmeniz gerekmektedir. Adı cam kalemi veya marker kalem olarak bilinse de kullanım alanı yalnızca camlar değildir. Cam da dahil olmak üzere birçok zemine yazı yazmak için kullanıldığından ismi bu şekilde belirlenmiştir.

Oldukça çeşitli markaların ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünlerden dilediğinizi seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Farklı renkleri ve kalınlıkları bulunan bu kalemlerin hizmet amacı kendi içinde de farklılık göstermektedir. Bundan dolayı sizler kullanacağınız alana özel kalemi seçerek kullanıma başlayabilirsiniz. Örneğin; bir cam kesim işlemi için işaretlemeler yaparken çok daha kalın ve belirgin bir renk kullanımı gerekmektedir. Ancak bir kargo poşetinin üzerine adres yazarken çok daha ince ve belli başlı renk seçimi olmalıdır. Bu gibi alanlarda tamamen sizin tercihiniz önemlidir. Yani dilediğiniz renkte ve dilediğiniz kalınlıkta Cam ve Boya Marker Kalem türlerini seçmek size kalmıştır. Bu aşamada yapacağınız tercih işinizi en kolay ve hızlı şekilde halletmek yönünde olmalıdır.

Cam ve Boya Marker Kalem Çeşitleri

Bu kalem türünün kendi içinde de birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Bundan dolayı kullanıcılar seçim yapma aşamasında biraz zorluk çekmektedir. Cam ve Boya Marker Kalem çeşitlerine bakarken öncelikle ihtiyacınızı belirlemeniz gerekmektedir. Eğer yazı yazmak yerine dikkat çekici birkaç işaretleme yapmak isterseniz ucu kalın olan türleri tercih etmelisiniz. Bu kalem türünün uçları genellikle 1 – 2mm, 2 – 4mm, 2 – 3mm, 1 – 4mm, 1,5 – 3 mm ve fırça uç olacak şekilde listelenmektedir. Bu uçlardan dilediğinizi seçerek satın alabilir ve uygun alanlarda kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu aşamada seçeceğiniz uç türünün kullanacağınız alan ile uyumlu olması son derece önemlidir. Aksi durumda almış olduğunuz kalemi doğru kullanamayacağınız için yeterince verimli sonuçlar alamazsınız. Bu da Cam ve Boya Marker Kalem türleri ile kötü bir tecrübe yaşamanıza neden olacaktır. 

Cam ve Boya Marker Kalem Hangi Alanlarda Kullanılır?

Bu kalem türünün kullanıldığı alanlar aşağıda belirtilmiştir. Aşağıda sıralanan alanlar kafanızda bir şekil oluşturmak amacıyla hazırlanmıştır. Bundan dolayı kullanım alanlarını bu alanlarla sınırlandırmak gibi bir hataya düşmenizi istemeyiz. Aşağıdaki alanlar Cam ve Boya Marker Kalem kullanacağınız alan ile bağlantı kurmanıza yardımcı olacaktır:

  1. Camcılar genellikle bu kalem türünü dükkânlarının önünde koydukları cam parçalarını çok daha belirgin bir duruma getirmek için kullanmaktadır. Bu sayede cam gibi saydam bir nesne çok daha görünür bir duruma geldiği için beklenmedik kazaların önüne geçilecektir.
  2. Bu kalem yalnızca cam yüzeylerde değil kaygan olan tüm yüzeylerde etkilidir. Ayrıca metal ve demir gibi yüzeylerde de kullanılmaktadır.
  3. Bu kalem türü genellikle kolay silinebildiği için tercih edilmektedir. Fakat çeşitli boya markörleri kullanılarak kalıcı bir duruma getirmek de mümkündür.
  4. Yalnızca bu tarz işler için değil süsleme ve tasarım işleri için de tercih edilmektedir. Oldukça geniş renk skalaları bulunmaktadır. Bundan dolayı hediye süslemede veya kutlama mesajlarının süslenmesinde oldukça sık kullanılmaktadır. Kutlamalarda mekânların camlarına desenler çizerken de oldukça fazla rastlanılmaktadır.
  5. Buna ek olarak arabanızın veya evinizin camında oluşmuş ufak çaplı çizikleri işaretleyerek hasarı belirginleştirebilirsiniz. Bu sayede tamir aşamasında çok daha verimli sonuçlar alınacaktır.

Yukarıda sıralanan amaçlar doğrultusunda bu kalem türünü kullanabilirsiniz. Yukarıdaki kullanım alanları sizlerin kafasında fikir oluşturması amacıyla belirtilmiştir. Bu amaçlar dışında da pek âlâ kullanılmaktadır fakat bunun için doğru teknik ve bilgi birikimi gerekmektedir.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır