WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Diş Macunu

Sonuçları Filtrele

Bu kategoride ürün bulunamadı.

Diş Macunu

Diş sağlığını koruma en etkili çözümlerden olan diş macunu, rutin diş bakımının baş kahramanıdır. Vücudun genel sağlığını da etkileyen diş çürüklerinin önlenmesinde etkili bir çözümdür. Dolayısıyla doğru diş fırçası ve macun seçerek rutin diş bakımını aksatmamanız gerekir.

Sensodyne diş macunu, diş hassasiyeti sorunu yaşayanlar için özel olarak formüle edilmiştir. Dişlerin hassaslaşmasını önleyerek ağrıları hafifletir ve uzun süreli koruma sağlar.

Signal diş macunu ise, dişlerin beyazlamasına yardımcı olan bir üründür. Dişlerdeki lekeleri giderir ve beyazlatıcı etkisiyle daha sağlıklı bir gülümseme sağlar. Ayrıca farklı aromalarıyla da tercih edilen bir diş macunudur.

Diş Macunu Kullanmanın Yararları

Diş temizliğinde ve bakımında etkin rol oynamasıyla diş macunu kullanmanın yararları tartışılmazdır. Dişlerin sağlıklı olması yanında estetik olarak da beyaz ve güzel görünmesini sağlar. Özellikle yemek artıklarının etkin şekilde dişten uzaklaştırılmasını sağlayarak çürüklerin önüne geçer.

Yoğun çay, kahve ve sigara kullanan kişilerde dişlerin kalıcı olarak sararma riskini azaltır. Aynı zamanda nikotinin diş minesine verdiği hasarı azaltır. Diş etleri açısından da kayda değer yarar sağlar. Zahmetsizce dişlerinizin temizlenmesinde etkili bir çözümdür.

Yemek artıklarını sağlıklı bir şekilde dişten temizleyen bu diş bakım ürünü aynı zamanda rahatsızlık verecek ağız kokusuna da engel olur. Dolayısıyla doğru seçilmiş bir ürün sayesinde ağzınız ve nefesiniz güzel kokmaktadır.

Diş minesini incelten ve zayıflatan tüm olumsuz koşullara karşı koruma sağlayan diş macunu ağız sağlığı açısından kritik değerdedir. Dolayısıyla en doğru ürünün seçilmesi şarttır. Bunun yanında dişlerin günde en az 2-3 defa fırçalanması önerilir. Dolayısıyla fiyatının da ekonomik olması hedeflenmektedir.

Diş Macunu Çeşitleri ve Fiyatları

Başta diş çürüklerine karşı olmak üzere farklı diş hastalıklarını da önlemeye yönelik geliştirilmiş diş macunu çeşitleri ve fiyatları oldukça zengindir. Günden güne ürün yelpazesine yenilerinin eklenmesi sayesinde ise bu yelpaze daha da genişlemektedir. Dolayısıyla en etkili ve sağlıklı ürünü seçmek adına yoğun bir çaba söz konusudur. İşte bu etapta öncelikle uzmanların tavsiyelerine kulak vermek gerekir.

Florürlü, florürsüz, bitkisel takviyeli, aktif kömürlü, çiçek aromalı ve veganlara yönelik tasarlanan birçok diş macunu çeşidi vardır. Bunun yanında markalara göre de alt türler bulunur. Diş minesi tarafından emilen florürlü macunlar içerindeki fosfor ve kalsiyum takviyesi ile dişi güçlendirir. Dolayısıyla çürümelere karşı daha güçlü bir koruma alanı oluşturur.

Florürlü macunlar ayrıca ağız enzimlerinin oluşumunu önleyerek bakteri oluşumunu engeller. Bunun yanında beyazlatmaya yönelik tasarlanmış modelleri de vardır. Kahve, sigara ve çay nedeni ile dişleri sararma riski olan kişiler tarafından sıklıkla bu diş macunu modelleri tercih edilmektedir. Aktif karbon ve kömürlü macunlar da son teknoloji üretilen diş beyazlatan ürünler arasındaki yerini almıştır.

Diş bakımı ürünleri çeşitleri içerisinde nane, mentol, çiçek ve farklı meyve aromalarıyla geliştirilmişler de vardır. Daha ferah ve güzel kokan ağız için tercih edilen bu türler, ayrıca diş bakımı rutinini daha zevkli kılar.

Sağlıklı yaşam alışkanlıkları geliştirme çabası olanlar tarafından ise tercih edilen doğal içerikli macunlardır. Bunun yanında macun çeşitleri gramajına göre de farklılıklar gösterebilmektedir. Tüm bu zengin çeşitlikte beraberinde oldukça geniş bir fiyat skalası doğurmaktadır. Dolayıyla her bütçeye uyabilecek ürünü bulabilme şansı vardır.

Diş Macunu Alırken Dikkat Etmesi Gerekenler

Diş sağlığına özen gösterin kişilerin diş macunu alırken dikkat etmesi gereken noktalar mevcuttur. Böylelikle ihtiyaçlarına ve etkili bakım sağlayacak şekilde seçim yapabilirler. Seçim yaparken öncelikle alerji yapan bir madde varsa macunun içinde olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir.

Dişlerinizi koruma amaçlı bir diş bakım ürünü seçmek istiyorsanız florürlü ürünler sizin için iyi bir seçim olur. Ancak diş etlerinizde kanama gibi sorunlar varsa buna yönelik özel geliştirilmiş diş bakım ürünleri arasından seçim yapmanız gerekmektedir.

Şayet gün içerisinde çok yoğun çay, kahve sigara tüketiyorsanız beyazlatıcı özellikteki bir diş bakım ürünü ihtiyacınız olabilmektedir. Ya da çocuğunuz için bir macun seçmeniz gerekiyorsa yaş grubuna göre sağlık riski oluşturmayacak türler arasından seçmeniz gerekir.

Ofis Master bir çok temizlik ve hijyen malzemesinde olduğu gibi diş macunu çeşitleriyle de geniş kitlelere hitap eder. Bu çeşitler arasından ihtiyacınız, zevkiniz ve bütçeniz doğrultusunda bir seçim yapabilirsiniz. Böylelikle diş sağlığınızı korurken zevkli bir fırçala süreci geçirebilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır