WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Kağıt Havlular

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Focus1
  • Lily1
  • Master Plus1
  • Only1
  • Selpak11
  • Sens3
  • Senso3
  • Step1
Limit:
Selpak Professional Premium Havlu 8'li
110,42 TL129,90 TL
- +
%15
Sens Kağıt Havlu 8'li Paket
63,67 TL74,90 TL
- +
%15
Lily Dev Kağıt Havlu Tekli Paket
29,24 TL34,40 TL
- +
%15
22 sonuçtan 1 ile 22 arası görüntüleniyor.

Kağıt Havlular

Çoğu zaman hayatımızı kurtaran Kağıt Havlular günümüzde birçok alanda kullanılmaktadır. Genel olarak hijyen işlemlerinde yardımcı olarak kullanılan Kağıt Havlular kendi içinde birçok türe sahiptir. Her biri farklı bir amaç ve ihtiyaç doğrultusunda kullanılmaktadır.

Günümüzde bu havlu türünü üreten birçok farklı marka bulunmaktadır. Bu markaların her birinin fiyatları da birbirinden farklıdır. Ülkemizde bulunan markaların birçoğu yerli üretimdir. Ofis Master olarak yerli üretimi desteklediğimizden ötürü satışını yaptığımız ürünler arasında yerli üretim markalar da yer almaktadır. Kağıt Havlular genel olarak mutfaklarda ve tuvaletlerde kullanılmaktadır. Tabii ki kullanım alanları bu iki mekan ile sınırlı değildir. Bunun yanında zaman zaman banyolarda da kullanılmaktadır. Kısaca kullanım alanlarını tanımlamak için pratiklik gerektiren ve hijyen ihtiyacı olan bütün alanlarda kullanıldığı söylenmektedir.

Bu ürün kategorisinde yer alan markalar arasında Focus, Lily, Only, Master Plus, Selpak, Sens - Eczacıbaşı ve Senso gibi birçok marka bulunmaktadır.

Tek kullanımlık olan bu havlular standart bir havlunun yapabileceği bütün her şeyi yapmaktadır. Bundan dolayı oldukça fazla tercih edilmektedir. Normal havlu türlerine nazaran çok daha hijyeniktir. Bu bilimsel olarak da kanıtlanmış bir durumdur. Bunun sebebi oldukça basittir. Bu havlular tek kullanımlık üretildiği için bir sefer kullanıldıktan sonra çöpe atılmaktadır. Yani tekrar tekrar kullanılmadığından dolayı son derece hijyeniktir. Aynı zamanda standart bir havlunun yapabildiği çoğu şeyi yapabilmektedir. Bu sayede temizlik adımında da oldukça iyi işler ortaya koymaktadır.

Bu havlular genellikle desenli ve kokulu üretilmektedir. Fakat bazı markalar tasarım olarak düz bir şekilde üretmektedir. Buna ek olarak kokusuz versiyonları da bulunmaktadır. Bu havlular el değmeden üretilmektedir. Bundan dolayı cilt bakımında da büyük bir oranda kullanılmaktadır. El değmeden üretilmesinin yanında paketlemesi de tamamen otomatik bir şekilde yapılmaktadır. Bundan dolayı satın alındıktan sonra gönül rahatlığıyla kullanılmaktadır. Oldukça çeşitli üretilmesi sayesinde bütün ihtiyaçlara cevap vermektedir. Çoğu zaman çoklu satılmaktadır. Fakat çoğu marka aynı zamanda tekli versiyonlarını da üretmektedir. Bu sayede her tarzda kullanıcıya hitap etmektedir.

Kağıt Havlu Çeşitleri

Bu havlu tarzı yukarıda da belirtildiği üzere oldukça farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Her çeşidi farklı bir ihtiyacın sonucunda ortaya çıkmıştır. Bundan dolayı bir işlevi olmayan türü bulunmamaktadır. Her tarzın kullanıldığı bir alan mevcuttur.

Kağıt Havlular genel olarak suyu emme oranına ve kalınlıklarına göre sınıflandırılmaktadır. Yani emme gücü ve kalınlığı iyi derecede olan havlular genellikle daha işlevsel ve kaliteli olarak anılmaktadır. Mutfaklarda oldukça sık kullanılan bu ürünler ile durulama gibi işlemler rahatlıkla yapılmaktadır. Fakat bunun için kalın olan versiyonlarını seçmeniz gerekmektedir. İnce olanlar ve suyu yeterince iyi ememeyen versiyonlar bu tarz işlemler için uygun değildir. Yanlış havlu seçimi yapacağınız işlemin başarısızlıkla sonuçlanmasına neden olacaktır. Bu tarz durulama işlemleri için kalın ve suyu emebilen versiyonları tercih edilmelidir. Aksi bir tercih durumunda havlu kolaylıkla parçalanacaktır.

Kalın havlular genellikle 3 veya 4 katlı olarak üretilmektedir. İnce havlular ise genellikle tek katlı veya 2 katlı olarak üretilir. Bu özellikleri sayesinde ince veya kalın olan türler arasında ayrım yapabilirsiniz. Bu sayede ihtiyacınıza uygun olan versiyonunu kolaylıkla seçebilirsiniz. Kağıt havlular pratik havlulardır. Hızlı bir şeklide temizlenmesi gereken lekelerde oldukça iyi şekilde çalışmaktadır. Özellikle bebek sahibi kişiler bu aşamada dökülen yemek kırıntılarını veya parçalarını bu tarz havlular kullanarak rahatlıkla temizlemektedir.

Evde toz almak isteyen bireyler bu havlu çeşitli sayesinde kolaylıkla toz almaktadır. Birbirinden farklı türleri bulunan bu havlular genellikle esnek yapıda üretilmektedir. Bundan dolayı bebeklerin bakımında da gönül rahatlığıyla kullanılmaktadır.

Kağıt Havlular Nasıl Kullanılır?

Bu havlu çeşitlerinin tek kullanımlık olduğunu kesinlikle unutmamak gerekmektedir. Yani bir alanda kullandığınız havluyu başka bir mekanda tekrardan kullanmamanız gerekmektedir. Aksi durumda bu havlular hijyenik olma özelliğini yitirecektir. Aynı zamanda yapmış olduğunuz temizliğin bir amacı kalmayacaktır. Bu havlular tozları ve kirleri gerçekten büyük miktarda temizlemekte ve üzerinde tutabilmektedir. Bundan dolayı bir alanda kullandığınız havlu parçasını başka bir alanda tekrar kullanmanız durumunda temiz alanı pisletme ihtimaliniz de bulunmaktadır. Bundan dolayı tek bir seferde yapacağınızı yapıp çöpe atmanız gerekmektedir. Temizlediğiniz alan ile işiniz bittiğinde elinizde bulunan parçayı imha edip tekrardan yeni bir parça ile temizliğe devam etmelisiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır