WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Böcek İlaçları

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Off1
  • Raid3
Limit:
4 sonuçtan 1 ile 4 arası görüntüleniyor.

Böcek İlaçları

Hayatımızda istemeyeceğimiz böcekler ile mücadele ederken kullandığımız böcek ilaçları yüksek oranda zehirli maddeler içerir. Bundan dolayı böcek ilaçları profesyonel araçlar olmadan kullanılmaması gerekir. Bu ilaçlar hakkında yeterince bilgi sahibi değilseniz kesinlikle tek başınıza kullanmamanız gerekmektedir. Bu ilaçları kullanırken profesyonel yardımcı ürünlere ihtiyaç duyarsınız. Bundan dolayı kesinlikle yeterince araştırma yapmadan kullanmayınız.

İnsan hayatını çoğu zaman olumsuz yönde etkilemekte olan böcek türleri bulunmaktadır. Bu türler genellikle karıncalar, hamam böcekleri, örümcekler ve sivri sinekler olmaktadır. Bunlara genel bir isim verilmek için haşere tabiri kullanılmaktadır. Bu haşereleri evinizden, ofisinizden veya vakit geçirdiğiniz alanlardan uzak tutmak için Off böcek ilacı kullanmanız gerekmektedir. Aksi durumlarda kalıcı bir çözüm elde etmeniz son derece zordur. Bu ilaç türünü dilediğiniz bütün mekanlarda kullanabilirsiniz. Tabii ki bunun için doğru bir tercih yapmanız gerekmektedir. Her şeyden önemlisi evinizde kullanacağınız bir ilaç türü ile dışarıda kullanacağınız bir ilaç türünün birbiri ile aynı etkiyi oluşturmayacağını bilmeniz gerekmektedir. Ayrıca Raid böcek ilacı gibi markaların ürünlerini tercih etmek de daha etkili sonuçlar elde etmenize yardımcı olabilir.

Böcek türleri genellikle ofislerde, iş yerlerinde veya bu tarz toplu alanlarda belirmektedir. Bundan dolayı alacağınız ilacın miktarı da en az ilaç çeşidi kadar önemli olacaktır. Bu tarz toplu alanlarda kullanacağınız ilaçların türlerini kokusuzlardan yana yapmanız çok daha mantıklı olacaktır. Bu sayede siz ilaçlamanızı yaparken ortamda bulunan müşteriler veya çalışanlar rahatsız olmayacaktır. Böcek ilaçları genelde ağır kokan veya zararlı maddeler olarak bilinmektedir. Günümüzde hem kokusuz hem de doğal olarak üretilen böcek ilaçları mevcuttur. Bu sayede hem kokudan yana hem de sağlıktan yana artı tarafa geçmektedir. Yani birçok kullanıcı gönül rahatlığı ile kullanmaktadır. Fakat bu şekilde kullanım için doğru ilaç çeşidini seçmeniz gerekmektedir. Solumamanız gereken bir ilacı doğal ilaç sanarak kullanmanız durumunda ciddi sağlık sorunları ile karşı karşıya kalma riskiniz bulunmaktadır. Bundan dolayı yeterince bilginiz veya tecrübeniz yoksa ilacı satın aldıktan sonra bilgi sahibi birinin kullanmasını isteyebilirsiniz.

Böcek İlacı Çeşitleri

İlaçlar günümüzde oldukça fazla türe sahiptir. Bundan dolayı kullanıcıların kafası çoğu zaman karışmaktadır. Son zamanlarda oldukça popüler olan jel türünde böcek ilaçları oldukça kolay kullanılmaktadır. Bu tür bir çeşit şırınganın içinde kullanılmaktadır. Böceklerin tespit edilen yuvalarının içine sokularak kullanılması uygundur. Bu ilaç türünün kokusu bulunmamaktadır. Bundan dolayı dilediğiniz her mekânda kullanabilirsiniz. Dilerseniz mutfaklarınızda bile kullanmak için tercih edebilirsiniz. Kullanacağınız alan tamamen size kalmış durumda.

Kullanacağınız ortamda bulunan hayvanların, bitkilerin ve insanların etkilenmesini istemiyorsanız bu durumda tercihinizi organik böcek ilaçları tarafında kullanmanız gerekecektir. Bu durumda kullandığınız ilaçlar içinde kimyasal maddeler barındıran ilaçlar kadar hızlı etki göstermeyecektir. Fakat ilacı kullandıktan birkaç saat sonrasında ilacın etkisini görmeniz mümkündür. Eğer bu kadar vaktiniz varsa ve çevrenizde bulunan insanların veya evinizdeki bitki ve evcil hayvanlarınızın zarar görmesini istemiyorsanız bu tarz bir tercih yapabilirsiniz.

Bunun yanında tablet formda ilaçlar da bulunmaktadır. Bu ilaçlar her türlü haşere için etkilidir. İlaçların üzerinde böceklerin dikkatini çekecek yemler bulunmaktadır. Bu sayede evinizde bulunan haşerelerin her birini en az uğraş ile yok etme şansını elde edersiniz.

Organik olan ilaç türleri sayesinde daha geç ama daha güçlü etki yakalama şansınız bulunmaktadır. Bu sayede kullandığınız ilaçlar bütün böcek çeşitlerinin üzerine etki ederek uzun yıllar boyunca tekrar ortaya çıkmalarını engeller. Ayrıca bu ilaç türü de tıpkı bitkisel ilaç türleri gibi insanlara ve ortamda bulunan evcil hayvanlara etki etmez. Bundan dolayı sıklıkla tercih edilen böcek ilaçları arasında yerini alır.

Böcek İlaçları Nasıl Kullanılır?

Bu türde ilaçlar genellikle kolay kullanılmaktadır. Fakat kullanacağınız ilaç türünün önemi de büyüktür. Eğer solumamanız gereken bir ilaç türünü tercih ettiyseniz kesinlikle yanında ilaçlama için kullanılan maskelerden de edinmeniz gerekmektedir.

Satın aldığınız ilacın üstünde gerekli bilgilendirmeler genel olarak yer almaktadır. Ev tipi böcek ilaçları genellikle kullanıcıların rahatlığı için spray formunda üretilmektedir. Doğrudan böceklerin üzerine püskürtebileceğiniz gibi böceklerin yiyeceği yemeklerin üzerine püskürterek tuzak hazırlamanız da mümkündür. Ayrıca yuvalarını tespit etmeniz durumunda doğrudan yuvalarına püskürtmeniz de etkili bir ilaçlama yöntemi olacaktır. Buna ek olarak böceklerin sıklıkla uğradığı mekanlara bolca ilaç sıkmanız tekrar uğramaları durumunda etkisini gösterecektir.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır