WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

VİP Set Ajandalar

Sonuçları Filtrele

Marka
  • OfisMaster Pro10
Renk
  • Gri 1
  • Kahve 3
  • Kırmızı 4
  • Lacivert 3
  • Siyah 2
  • Taba 1
  • Turkuaz 2
  • Turuncu 4
  • Yeşil 3
Limit:
10 sonuçtan 1 ile 10 arası görüntüleniyor.
VİP Set Ajandalar  

OfisMaster Pro VIP Set Mekanizmalı Ajanda, en çok tercih edilen promosyon ürünleri arasındadır. Kaliteli ve özel kutulu olarak üretilen bu ürün, birçok yerde kendine kullanım alanı bulurken aynı zamanda marka bilinirliği açısından da iddialı bir reklam çalışması sunar. Reklam ve tanıtım faaliyetleri içerisinde lüks ve işlevsel görünümüyle dikkati üzerine çeken bu ajandalar, birçok farklı çeşide sahiptir. Birbirini tamamlayan defter ve kalem şeklinde satışa sunulan OfisMaster Pro VIP Set Mekanizmalı Ajandalar, oldukça işlevsel ve özel hazırlanmış olmalarıyla tamamen kişiye özel olduğunu hissettirir. Bu nedenle, markanızın tanıtımı ve marka bilinirliği açısından etkili bir promosyon ürünü seçeneği olabilir.

Birbirinden Özel VİP SET Ajanda Türleri  

Şık kutusu ile hedef kitleye sunulan birbirinden özel VİP set ajandalar da farklı türler bulunmaktadır. İki veya daha fazla parçanın bir araya getirilmesinden oluşturulan bir promosyon aracıdır. Genellikle küçük gruplara hitaben, şirket içi iş yürüyüşü için veya fuar organizasyonlarına yönelik hazırlanmaktadır. 

Diğer ajanda ve promosyon ürünlerine nazaran daha çok takdir ve teşvik almak amacıyla hazırlanmaktadır. Nitekim prestiji artırma gayesinde hazırlanmış promosyon ürünlerinden biri olarak iddialı anılacak düzeyde ilgi çekicidir. 

VİP set ajandalar basım kalitesinden, kabartma kapaklara, kalem cinsinden defter kalitesine kadar çeşitlendirilmektedir. Ayrıca farklı markaların kendine has modellerine sahiptir. Bunun yanında kapak rengi ve iç tasarımı da çeşitliliği zenginleştiren kriterler arasındadır. Dolayısıyla piyasada onlarca farklı modeli ve rengi bulunmaktadır. 

Bu setler içerindekileri farklı kombinasyonlar halinde seçebilirsiniz. İsteğe ve ayrılan bütçeye göre kalem ve defter harici başka parçalarda sete ilave edilebilmektedir. Bu parçalar arasında USB bellek, powerbank, anahtarlık, açacaklı kalem, çakı, tükenmez kalem, kartvizitlik ve touchpeen vb. ürünler vardır.

VİP SET Ajanda Fiyatları 

Özel tasarlanan VİP set ajandalar piyasada birbirinden farklı fiyatlarla satışa sunulmaktadır. İçeriğinin durumuna göre değişen fiyatlar ayrıca marka bazlı da farklılıklar göstermektedir. Birinci sınıf malzemeden üretilmiş olmaları da fiyat üzerinde belirleyicidir. 

VİP (Very important person) isminden de anlaşılacağı gibi bu set ajandalar özel müşteriler ve personeller için dağıtılan bir promosyonlardır. Dolayısıyla içeriğinden, baskısına, tasarımından kutulanmasına kadar özel ihtimam gösterilir. Bunların tamamı diğer setlere göre daha yüksek fiyatlarla satışa sunmasının nedenidir. 

Özel ürün kategorisinde yer alan VİP set ajandalar genelde çok büyük sayılarda talep edilmez. Bunun yanında tasarımının piyasadakilerden farklı olması hedeflenir. Böylelikle hedef kitlelere farklı olduğu hissettirilmeye çalışılmaktadır. Nitekim bu amaca yönelik hazırlandıklarından alıcıları da fiyatları konusunda bilinçlidir.  

Piyasada promosyon ürünleri hazırlayan birçok firma arasında Ofis Master şık ve lüks olduğu kadar işlevsel olan VİP set ajandalar konusunda iddialı bir firmadır. Kurumsal tanıtımını en iyi şekilde yapabileceğiniz tasarımlarıyla dikkatleri çeker. Bunun yanında müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla en iyi fiyatlı setleri piyasaya sunmaktadır. 

>Kurumsal Prestij İçin Doğru VİP SET Ajanda Seçimi 

Hedeflediğiniz kurumsal prestij için doğru VİP set ajanda seçimi doğru bir şekilde yapılmalıdır. Bunun içinde bazı püf noktalara dikkat etmelisiniz. Seçim esnasında hedef kitlenizin ilgi alanları, meslekleri, yaşı gibi birçok kriter ele alınması gerekir. 

Bu kriterlere göre içeriğinin ne olacağı, hangi içerik kombinasyonunun daha işlevsel olduğu üzerinde düşünülmesi gerekir. Böylelikle hedef kitlenin daha fazla ilgisini çeker. Dolayısıyla amacına ulaşır ve markabilinirliği için iddialı bir reklam çalışması olur.  

VİP set ajandalar için malzemesinin ve içeriğin birinci kalite malzemeden olması da şarttır. Ayrıca olası sorunlar için iade ve garanti koşulları da promosyon firması ile anlaşılmalıdır. Paketlemesinden seti oluşturan setlerin uyumuna kadar her detaya ise titizlik gösterilmelidir.  

Logo ve kurumsal renklerin sette kullanılmasına da dikkat edilmesi gerekir. Böylelikle hedeflenen imaj çalışması için doğru seçilmiş bir set olur. Bunun yanında şayet sektörde özel kullanılan ölçülendirme birimleri varsa bunların ajanda da yer verilmesi meslektaş ve personeller açısından kolaylıklar sağlar. Bir nevi jest özelliği taşırken firmanın hafızalara kazınmasını sağlar.  

Markanızı hedef kitlelerle buluşturan bir ürün olan VİP set ajandalar en ufak detayının bile hassasiyetle ele alınması gereken bir çalışma ister. Dolayısıyla Ofis Master gibi kaliteden ödün vermeyen ve promosyon ürünleri konusunda uzman bir firma tarafından hazırlanmalıdır. Böylelikle bu hizmet için harcanan emek, zaman ve maliyete değer. 

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır