WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Kullan At Kaşık Çatal Bıçak Tabaklar

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Asorty8
Limit:
11 sonuçtan 1 ile 11 arası görüntüleniyor.

Kullan At Kaşık-Çatal, Bıçak Tabaklar

Kullan at kaşık-çatal, bıçak ve tabaklar; paket servisler, etkinlik ve parti gibi organizasyonlar için sıklıkla tercih edilmektedir. Öte yandan ev ve iş yerlerinde de –daha pratik olması dolayısıyla- bu ürünler sıkça kullanılmaktadır.

Baskılı olarak hazırlanabilen bu ürünler, logo ve tema baskılı bir şekilde sunulabilmektedir. Genelde plastikten yapılan bu eşyalar ‘tek kullanımlık’ olarak da bilinmektedir.

Siz de ihtiyaç duyduğunuz kullan at ürünlere OfisMaster’ın zengin ürün yelpazesinden ulaşabilirsiniz. Desen, boyut, marka, renk ve model alternatiflerini karşılaştırarak zevkinize ve bütçenize uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Kullan At Kaşık-Çatal, Bıçak ve Tabaklar Ne İşe Yarar?

Bunlar günlük yaşamın yoğun temposunda kişilere vakit kazandırmaktadır. Diğer taraftan bu ürünler, kalabalık davetlerde de büyük kolaylık sağlamaktadır. Çünkü temizlik derdini ortadan kaldırmakta, davet sonrası elde veya makinede bulaşık yıkama derdinden kurtarmaktadır.

Öte yandan bu eşyalar paket hâlinde satılmaktadır. Bir paketin içinde ise 5-10 tane kullan at çatal, kullan at kaşık ve kullan at bıçak bulunmaktadır. Bazen ise paketler daha yüksek adetlerde ürün içerebilmektedir.

Bunun yanı sıra, söz konusu ürünlerle birlikte kuru veya ıslak mendiller de sunulabilmektedir. Bazı markalar ise bu paketlere kürdan eklemeyi seçmektedir.

Özellikle hastanelerde, kamp ve piknik alanlarında kullan at ürünler yoğun olarak kullanılmaktadır. Bilhassa kamp ve piknik yerlerinde son derece işe yarayan bu ürünler, dönüş yolunda yerden tasarruf ettirmektedir. Ayrıca bu malzemeler sayesinde yanınıza alacağınız suyu daha idareli kullanmanız mümkün olacaktır.

Aynı zamanda bunların yanı sıra plastik bardak ve muadillerinin kullanılması da tasarruf bakımından önerilmektedir. Bunların işi bittiğinde ise geri dönüşüm kutularına atılması gerekmektedir. Çünkü tek kullanımlık malzemeler çeşitli kâğıt, köpük ve plastik maddeler içermektedir. O nedenle sıradan çöp kutularına bırakılması veya etrafa atılması doğru olmayıp, çevre kirliliğine yol açmaktadır.

Kullan At Kaşık, Çatal, Bıçak ve Tabak Özellikleri

Bunlar sadece bir defa kullanılabilmektedir. Onun için yıkanıp tekrar değerlendirilmesi mümkün olmamaktadır. En az plastik kadar yaygın olan kullan at malzemeler, bazen de kâğıt-plastik karışımı olarak üretilmektedir. Kimi zaman ise markalar bu ürünlerde köpük tercih etmektedir.

İçerisinde plastik kullan at kaşık-çatal, bıçak ve tabaklar bulunan paketler genellikle marketlerden temin edilmektedir. Kürdan ve mendilli paketlerle ise çoğu zaman lokantalarda, restoran ve kafelerde karşılaşılmaktadır.

Malzemelerin teker teker paketleniyor oluşu, sadece bir kişinin bunları kullanabilmesine imkân sağlamayı hedeflemektedir. Ancak marketlerde yer alan çoklu paketlemelerde birden fazla kişinin kullanımına sunulmuş ürünler bulunmaktadır. Tabii ki onlar da yine tek kullanımlık ürünler olup, yalnızca çoklu halde satılmaktadır.

Kullan At Kaşık-Çatal, Bıçak ve Tabak Çeşitleri

Yemek yeme alışkanlığının artması nedeniyle kullan at ürünlerde de her geçen gün daha fazla çeşit meydana gelmektedir. Plastik ve kâğıt gibi materyallerden yapılan tabaklar, bıçaklar, çatal ve kaşıklar da bunlardan bazılarıdır.

Diğer taraftan tabldotlar, bardaklar, pipetler ve kürdanlar da kullan at ürünler içinde kendine yer buulmaktadır. Ayrıca ıslak mendiller, tek kullanımlık pudrasız ve pudralı eldivenler bunlar arasında gösterilmektedir.

Öte yandan plastik su şişeleri, teneke kutular ve karton kutular en sık tercih edilen tek kullanımlık malzemeler içinde sayılmaktadır.

Siz de pratik ve ekonomik bir çözüm olarak kullan at kaşık-çatal, bıçak ve tabaklar ile hayatınızı kolaylaştırmak için OfisMaster’ı tercih edebilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır