WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Powerbank Organizerler

Sonuçları Filtrele

Marka
  • OfisMaster Pro22
Renk
  • Füme 3
  • Kırmızı 1
  • Lacivert 1
  • Siyah 3

Powerbank Organizerler

Powerbank Organizerleri, OfisMaster Pro'nun yenilikçi promosyon türleri arasında yer alır. Bu şık tasarımlı yeni nesil promosyonlar, hedef kitlenizi etkileme çabanıza eksiksiz cevap verir ve müşterileriniz veya çalışanlarınız için harika bir hediye seçeneği sunar. OfisMaster Pro Powerbank Organizerleri, çağımızın hızlı şarj etme ihtiyaçlarına cevap veren bir üründür ve iş ve günlük hayatı kolaylaştıran tasarımlarıyla dikkat çeker. Bu organizatörler, telefon kaldırıcı, not tutma, kablosuz şarj gibi ihtiyaçları bir arada karşılar ve karışıklığa neden olacak kablo, USB, kartvizit gibi parçaları pratik bir şekilde yanınızda taşımanızı sağlayan bölme ve ceplere sahiptir. OfisMaster Pro Powerbank Organizerleri, taşıma kolaylığı ve şık tasarımıyla kurumsal imajınızı yükselten ve takdir toplayan farklı bir promosyondur.

Şıklığıyla Dikkatleri Çeken Powerbank Organizer Modelleri

Son dönemlerde şıklığıyla dikkatleri çeken powerbank organizer modelleri gün geçtikçe çeşitlenmektedir. Farklı parçaların bir araya gelmesiyle tasarlanan bu ürünler kullanıcıların ilgisini markaya üzerine çekmeye odaklanmaktadır. Dolayısıyla takdir ve beğeni toplama amacıyla üretilmektedir. 

Farklı özellikteki powerbank, defter, kartlık, tablet ve telefon tutucu içeren bu organizer modelleri kablosuz şarz etme ünitesine sahiptir. Dolayısıyla multi fonksiyoneldir. Birbirinden farklı iş ihtiyacını giderme özelliğine sahiptir.  

Kişiselleştirilmiş powerbank organizerler hazırlanırken farklı parçaları bir araya getirebilirsiniz. Hedef kitlenizin ihtiyaç ve zevklerine göre farklı modeller seçebilirsiniz. Bunun yanında spesiyal bir tasarım ile kendi kombinasyonunuzu kendiniz yapabilirsiniz.  

Farkındalık yaratma amacıyla geliştirilen bu ürün, telefon veya tabletinizi iki defa tam şarj edebilir powerbank özeliğine sahiptir. Ancak bütçe konusunda cömert iseniz daha güçlü ve kapasiteli bir model seçebilirsiniz. 

Talebe göre üzerine firmanın logosu veya sloganının baskı yapılabileceği powerbank organizerler içinde istenirse usb de bulunabilmektedir. Ayrıca kalem, defter veya kartvizitliği baskılı da talep edebilirsiniz. Çeşidi, ilave edilen farklı özelliklerle ve parçalarla zenginleştirmek de mümkündür. 

Ulaşılabilir Powerbank Organizer Fiyatları

Her ne kadar lüks promosyon ürünleri arasında olsa da ulaşılabilir powerbank organizer fiyatları da yok değildir. Bazı özellikleri daha ön planda tutarak bazı parçaları çıkartarak uygun fiyat yakalayabilirsiniz. Ayrıca toplu sipariş verme şansınız varsa indirim alabilirsiniz.  

Organizerin şarz etme özellikleri, kapak tasarımı, içine yerleştirilen parçalar ve ebat gibi birçok kriter powerbank organizer fiyatları üzerinde etkilidir. Ayrıca  aynı seçilen baskı türü, hangi iç parçalarda baskı olacağı ve kalite de belirleyici etmenler arasındadır.  

Kişiye özel tasarlanan bu promosyon ürününe ilave edilen her yeni parça ve özellik fiyatı yükseltebilmektedir. Ancak bazı dönemlerde promosyon ürünlerinde yapılan kampanya ve indirimleri takip ederek en iyi fiyatları yakalayabilirsiniz.  

Farklı kombinasyon seçimleriyle fiyat aralığı geniş olan powerbank organizerler günden güne daha fazla tanınan ve tercih edilen bir tanıtım aracıdır. Marka çalışmalarındaki yeri iyiden iyiye artmaktadır. Dolayısıyla  bu durumda fiyatlar üzerinde değişkenliğe neden olabilmektedir.  

Ekonomik fiyat aralıklarıyla Ofis Master bu promosyon ürünü de ürün gamına ekleyen bir firmadır. Marka çalışmalarınızda farklı olduğu kadar işlevsel bir hediye dağıtmak istiyorsanız teklif alabilirsiniz. 

Powerbank Organizer Seçimi İçin Önemli Hususlar

Her konuda olduğu gibi powerbank organizer seçimi için önemli hususlar vardır. Öncelikle kaliteli bir malzemeden yapılmış olması şarttır. Promosyon ürünlerini alacağınız firmanın iade koşulları ve garanti süresindeki olası arızalardaki tutumu konusuna özen göstermelisiniz.  

Bu promosyonu dağıtmak istemenin ana nedeninin kullanıcılardan takdir ve beğeni toplamak olduğu unutulmamalıdır. Dolayısıyla onların hayatını kolaylaştıracak işlevsel bir ürün sunmalısınız. İşte bu ürünün onların hayatını ne derece kolaylaştırdığına dikkat etmeniz şarttır. 

Seçeceğiniz powerbank organizerler çoklu görevleri sorunsuzca yerine getiriyor olmalıdır. Örneğin telefonu şarj ederken kullanıcı notunu rahatça alabilmesi gerekir. Bunun yanında telefon tutucudaki mobil cihazın düşmemesi önemlidir. İşte bu anlamda tasarımın tüm bu dengeleri koruyacak şekilde yapılması gerekir.  

Profesyonel görüşmeler, iş seyahatleri ve konferanslarda kullanıcıların hayatını kolaylaştırır. Bunun yanı sıra pratik taşınması ve saklanması da önemlidir. Çünkü her ne kadar multi fonksiyonel olsa da ebatları pratik taşımaya müsait değilse kimse kullanmak istemez.  

Ofis Master hayatı kolaylaştıran promosyon modelleri ile markabilinirliğini artırmak isteyen kurumlara destek verir. Ayrıca onların çalışmalarına kaliteli ürünü en iyi fiyatlarla sağlayarak yardım etmek yanında farklı tasarımlarıyla da etki alanını genişletir.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır