WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Zımba Teli-Sökücü

Sonuçları Filtrele

Marka
 • Assis1
 • Bigpoint2
 • Delta1
 • Kraf3
 • Maped1
 • Mas3
Limit:
11 sonuçtan 1 ile 11 arası görüntüleniyor.

Zımba Teli - Sökücü

Kraf Zımba Teli-Sökücü, Bigpoint Zımba Teli-Sökücü ve Maped Zımba Teli-Sökücü gibi ürünleriyle Online Ofis Marketiniz OfisMaster, zımba telleri ve zımba sökücüleri konusunda uzman bir tedarik merkezi olarak hizmet vermektedir. Zımba telleri, kağıtları bir arada tutmak için sıklıkla kullanılan malzemeler arasındadır. OfisMaster, kaliteli zımba telleriyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Zımba sökücüler ise güçlü ağız yapısı ile kağıtları zarar vermeden kolayca ayırmanızı sağlar. OfisMaster, kaliteli zımba sökücüleriyle ofis çalışanlarına kolaylık sağlamayı amaçlamaktadır. Ofislerde, okullarda ve hatta evlerde bile sıklıkla kullanılan zımba telleri ve zımba sökücüler, OfisMaster tarafından sunulan çeşitli seçeneklerle müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanmaktadır.

Kaliteli Zımba Telleri ve Zımba Sökücüleri Fiyatları

OfisMaster ofis malzemeleri ve aksesuarları satan bir marka olarak, zımba sökücüleri de dahil olmak üzere birçok farklı ürün sunar. OfisMaster zımba sökücü fiyatları, seçtiğiniz model ve satın alma yaptığınız yer gibi çeşitli faktörlere göre değişebilmektedir.

OfisMaster'ın satışını yaptığı zımba sökücüler genellikle uzun ömürlü malzemelerden yapılmıştır. Standart bir zımba sökücüsü, ortalama 29 TL ile 64TL arasında bir fiyata sahip olabilmektedir. Ancak, daha büyük veya daha özel zımba sökücüleri daha yüksek bir fiyata sahip olabilmektedir.

İlaveten zımba teli fiyatları, tellerin boyutuna, kalitesine, malzemesine ve paket içeriğine bağlı olarak değişebilmektedir. Farklı markaların farklı zımba telleri olduğu için, fiyatlar arasında da büyük farklılıklar olabilmektedir. Ayrıca, zımba telleri genellikle çeşitli boyutlarda ve miktarlarda paketlenirler, bu da fiyatları etkileyebilmektedir.

Genellikle, standart boyutlarda ve paketlerde olan zımba tellerinin fiyatları 2,90 TL ile 120 TL arasında değişebilmektedir. Ancak, daha büyük veya özel boyutlarda olan zımba telleri daha yüksek bir fiyata sahip olabilmektedir. Ayrıca, bazı markaların daha yüksek kaliteli zımba telleri olduğu için fiyatları daha yüksek olabilmektedir.

Zımba Teli Sökücüler Doğru Kullanımı

Zımba teli sökücüler, zımba tellerini kolayca çıkarmak için tasarlanmış kullanışlı araçtır. Doğru kullanımı, aracın sağlıklı ve uzun ömürlü kullanımını sağlar. İşte zımba teli sökücülerin doğru kullanım adımları;

 1. Zımba sökücünün iki çenesini açın.

 2. Zımba teline yakın bir noktada çeneleri sıkın ve zımba tellerinin arasına yerleştirin.
 3. Çeneleri sıkmak suretiyle zımbayı tutun ve kolu yavaşça çevirerek zımbayı gevşetin.
 4. Zımba tamamen gevşediğinde, zımba sökücüyü zımbadan çekerek zımbayı çıkarın.

Zımba teli sökücüleri genellikle sağlam malzemelerden yapılmıştır, ancak aşırı güç uygulanırsa zarar görebilirler. Bu nedenle, zımba tellerini çıkarırken mümkün olduğunca yavaş ve kontrollü bir şekilde hareket etmek önemlidir. Ayrıca, zımba teli sökücülerinin uygun şekilde saklanması da önemlidir. Kullanımdan sonra, aracı temizleyin ve bir çekmeceye veya kutuya koyarak tozdan ve kirlerden koruyun.

Zımba Teli Nedir? Nerelerde Kullanılır?

Zımba telleri; kağıt, karton, tekstil ve plastik gibi malzemeleri bir arada tutmak için kullanılan pratik araçlardır. Zımba tellerinin doğru kullanımı, sağlıklı ve düzgün bir şekilde zımbalama işlemini garanti eder. Bu işlemleri doğru adımlar ile yapmanız hem malzemenin zayi olmasını önler hem de muhtemel iş kazalarının önüne geçer.

 1. İhtiyacınız olan zımba telinin doğru boyutunu seçin. Zımba tellerinin boyutu, kullanılacak malzemenin kalınlığına ve zımba makinesine uygunluğuna bağlı olarak değişebilir.

 2. Zımba tellerini zımba makinesine yerleştirin. Zımba makinesinin üst kısmını açın ve zımba tellerini yuvalarına yerleştirin. Daha sonra, zımba makinesinin üst kısmını tekrar kapatın.
 3. Malzemeyi zımba makinesine yerleştirin. Zımbalayacağınız malzemeyi zımba makinesinin alt kısmına yerleştirin ve malzemenin zımba telleriyle kapatılacak bölümünü zımba telleriyle tutturun.
 4. Zımba makinesinin üst kısmındaki kolu aşağı doğru iterek, zımba tellerini malzemenin içinden geçirin ve malzemenin diğer tarafına kadar ulaştırın.
 5. Kolu serbest bırakın ve zımba telinin malzeme üzerinde sıkıca tutturulduğundan emin olun.
 6. Zımbalama işlemi tamamlandıktan sonra, zımba tellerinin tükenmiş olduğunu fark ederseniz, zımba makinesinin üst kısmını açın. Daha sonra, yeni zımba tellerini yerleştirin.

 Zımba tellerini satın almadan önce, hangi boyutun ve malzemenin kullanılacağına karar vermek ve uygun boyutta zımba tellerini seçmek önemlidir.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır