WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Kolonya

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Dr. Lory1
  • Eyüp Sabri Tuncer4
  • Kanzuk1
  • Rebul14
  • Selin1
Limit:
21 sonuçtan 1 ile 21 arası görüntüleniyor.

Kolonya

Güzel kokusu ve antibakteriyel özellikleri ile kolonya sıklıkla kullanılan kişisel bakım ve hijyen ürünüdür. Hijyenin bir parçası haline gelen bu ürün, dünya genelinde geçmiş tarihten bugüne kadar farklı markalarla üretilmektedir.

Günümüzde çoğunlukla 100 ml’den 5000 ml'ye kadar farklı seçeneklerle satışa sunulmaktadır. Kullanım miktarı özellikle pandemi döneminden itibaren bariz bir şekilde artmıştır. Limon çiçeği başta olmak üzere Boğaziçi, Dr. Lory, Eyüp Sabri Tuncer, Rebul ve Selin gibi çeşitli markaların ürettiği farklı aromalarda kolonyalara karşı büyük bir ilgi vardır.

Kolonya Koku Çeşitleri

Günlük hayatta içerisinde sıklıkla kullanılan kolonya koku çeşitleri ve alkol oranına göre geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Genel anlamda pek çok kişinin önerisi limon aromalı gibi görünse de herkesin favorisi farklıdır.

Kullanıcıların çoğu tercihini genellikle esans içeriğine göre yapmaktadır. Ferahlatıcı etkisi sayesinde limon aromalı olanlar ise diğer türlerine göre daha fazla tercih edilmektedir. Bunun yanında dikkat çekenlerden biri de zeytin kokulusudur. Zeytin çiçeği kokusunu sevenler için ideal bir seçim olan bu ürün, aynı limonda olduğu gibi yüksek oranda hijyen sağlar.

Bu tip ürünlerin dışında incir, mandalina ve portakal çiçeği aromaları da ilk göze çarpan ürünlerdir. Çiçek kokusunu sevenlere hanımeli, leylak ve yasemin, yumuşak kokusuyla vanilya en çok tercih edilenler arasındadır.

Vazgeçilmezler arasında bulunan yeşil çay, doğadan alınan ilhamla üretilerek kullanıcının beğenisine sunulmuştur. Tüm bu gözde çeşitlerin dışında hoş kokusuyla tütün, bergamot ve mimoza da rağbet görmektedir. Ayrıca huzur veren ve rahatlatıcı etkisiyle çam, fark yaratan çikolata aroması kokularıyla dikkat çeker.

Tüm bu çeşitleri ile kişisel hijyen ve temizlik çabalarını hem pratik hem zevkli kılar. Kişisel tercihinize göre birini seçebilir ferahlatıcı etkisini yaşayabilirsiniz. Bunun yanında çantanızda taşıyabilir veya ofis masanızda elinizin altında olmasını sağlayabilirsiniz.

Kolonyanın İçeriği

Kullanıcılarına oldukça etkili bir hijyen sağlayan kolonya içeriği, su ve etil alkolün yanı sıra esans sıvısının bileşimiyle oluşmaktadır. Başta alkol oranı olmak üzere içerdiği su ve esans miktarına göre çeşitleri belirlenmektedir.

Genellikle %40 - 45 oranında kullanılan etil alkol, ferahlatıcı etkiye sahiptir. Ayrıca alkol oranına bağlı %65, %70 ve %80 gibi farklı dereceleri mevcuttur. Özellikle satışa sunulan 80 derece olanları, yüksek hijyene önem gösteren kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Etil alkol oranı yüksek bu ürünler, temizlik ve hijyen kapasitesinin de çok yüksek olduğunu gösterir. 70 derecelik ürünlerde %40, 80 derecelik olanlarda ise %45 etil alkol kullanılmaktadır. Ancak kullanılan esans miktarları ise içeriğe göre değişmektedir. Bunun yanında şunu sakın unutmayın! Kolonyalar kimyasal içeren ürünlerdir. Bu yüzden kesinlikle çocukların ulaşamayacağı alanlarda saklanmalıdır.

Kolonyanın Kullanım Alanları

Tıpkı koku çeşitliliğinde olduğu gibi kolonya kullanım alanları da zaman içerisinde büyük artış yaşanmıştır. Yanınızdan ayırmayacağınız farklı aromalara ve tasarıma sahip bu ürünü, farklı ml seçenekleri sayesinde her ortamda rahatlıkla kullanmak mümkündür.

Özel formüllerle elde edilen ürünler, ilk zamanlarda en çok tıbbi alanlarda kullanılmıştır. Ancak günümüzde; ev, lokanta, hastane, eczane, kuaför, tuvalet, ofis ortamlarında daha yaygın şekilde kullanılmaya başlanmıştır.

Her yaştan bireyin kullandığı ürün, yemeklerden, tuvalet ihtiyacından ve tıraş sonrasında da sıklıkla tercih edilir. Ayrıca temizlikte, bayram gibi özel günlerde veya yaralanma durumlarında aktif şekilde kullanılmaktadır.

Diğer yandan yaz sıcaklarında ise genellikle sadece ferahlamak amacıyla tercih edilen bir parfüm çeşididir. Farklı tür ve boyutlardaki seçenekleriyle satışa sunulan bu ürün, antiseptik özelliği ve ferahlatıcı etkisiyle tüm ayrıcalıklarını kullanıcılarına sunar.

Kolonya Fiyatları

Son dönemlerde kullanımı hızla artmasına rağmen kolonya fiyatları genel anlamda oldukça caziptir. Ücretleri, markasına, alkol oranına, hacmine ve ambalajına göre farklılık gösterir. Örneğin ürünün sprey veya cam şişede sunulması, göze hitap etmesi ve kullanım kolaylığı açısından önemlidir.

Bununla birlikte pratik ihtiyaçlara yönelik küçük boylarda ürünler oldukça rağbet görmektedir. Ayrıca elbette içeriğinde kullanılan esanslar fiyatı etkileyen faktörler arasındadır. Tür olarak ise limon, zeytinyağı ve mandalina gibi aroma çeşitleri yoğun olarak satışa sunulmaktadır.

Yoğun ilgi gören türler arasında düşük olsa da bazı fiyat farklılıkları gözlemlemek mümkündür. 250, 300, 750, 900 veya 1 lt gibi farklı miktarlardaki kolonya çeşitlerine Ofis Master sayesinde kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ve dezenfektan etkisi ve yaydığı koku sayesinde sıklıkla tercih edilen ürünlerden zevk ve ihtiyacınız uygun olanı seçebilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır