WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Yüzey Temizlik Ürünleri

Sonuçları Filtrele

Marka
 • Bingo2
 • Camsil2
 • Cif1
 • Dixi1
 • Maratem17
 • Oxy1
 • Powermax1
 • Pronto1
 • Selin1
 • Sens3
 • Sleepy1
 • Tex12
Limit:
44 sonuçtan 1 ile 32 arası görüntüleniyor.

Yüzey Temizlik Ürünleri

İnsanların yaşamı için risk faktörü olan birçok bakteri, mikrop ve virüsler yüzey temizlik ürünleri tarafından etkisiz hâle getirilmektedir. Bundan dolayı Bingo yüzey temizlik ürünleri insan hayatının önemli bir bölümünü kapsamaktadır. İnsanlar toplu yaşamaya alışmış olan varlıklardır. Bundan dolayı birçok ortak alan bulunmaktadır. Camsil toplu taşımalar, oturma alanları, sosyalleşme alanları ve tuvaletler gibi birçok ortak alanımızın temizliğinde kullanılabilecek etkili bir yüzey temizlik ürünüdür. Dixi, Marc ve Mr. Muscle gibi markalar da yüzey temizlik ürünleri arasında yer alır ve güçlü temizlik özellikleri sayesinde insanların sağlıklı bir yaşam sürdürmesine yardımcı olur. Powermax ve Pronto ise yüzey temizlik ürünleri arasında yer alan diğer markalardır.

Tex ve Glanex ise yüzey temizlik ürünleri arasında güvenilir bir markadır ve insanların sağlıklı bir yaşam sürdürmesine katkı sağlayabilir. İnsanların büyük bir çoğunluğu ne yazık ki temizliğe fazla önem göstermemektedir. Bunun en büyük kanıtını yaşadığımız salgın hastalık furyasında görmüş bulunmaktayız. Bundan dolayı ortak alanlar eğlenceli, verimli veya güzel olduğu kadar sağlığımız için riskli alanlardır.

Herkes ellerini yeterince iyi temizlememektedir. Bunun sonucunda ortak alanlarda bulunulan temaslar çoğu zaman hastalık getirmektedir. Bu hastalıklardan korunabilmek için yüzey temizlik ürünleri yardımımıza koşmaktadır. Tabii ki her üründe olduğu gibi bu ürünlerde de doğru kullanım en elzem gerekliliktir. Yanlış kullanılan bütün ürünlerde olduğu gibi bu ürünlerde de tarafımıza bir fayda gelmeyecektir. Tam aksine yanlış kullanımlar sonucunda yarardan fazla zarar ile karşı karşıya kalmanız son derece mümkündür.

En basitinden bu tarz ürünler ile cildinizi doğrudan buluşturmamanız gerekmektedir. Yani bu tarz ürünlere doğrudan cildinizle temas etmeniz istenmeyen sonuçlar doğuracaktır.

Bu ürünlerin birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Markalar birbirleri ile kıyasıya rekabet ederek her geçen gün çok daha iyisini ortaya çıkarıyor. Günümüzdeki yüzey temizlik ürünleri bütün yüzeyler ile uyumlu olarak çalışabiliyor. Bundan dolayı satın aldığınız bir ürünü evinizde veya bulunduğunuz alanda bütün yüzeyler için kullanabilirsiniz. Yani evinizde dilerseniz banyoda, dilerseniz tuvalette, dilerseniz salonunuzda bile kullanabilirsiniz. Bu tercih tamamen size kalmış durumda. Kullanırken üzerinde bulunan talimatlara uymanız tavsiye edilen yegane şeylerden biridir. Bu sayede başınıza büyük dertler açmadan ürünleri kullanabilirsiniz. Ayrıca bu tarz ürünleri başka ürünlerle karıştırarak kesinlikle kullanmayınız. Aksi durumda sağlığınıza ciddi zararlar verecektir.

Yüzey Temizlik Ürünleri Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Kullanıcılar bu tarz ürünleri başka ürünler ile karıştırınca çok daha iyi sonuç vereceğine inanırlar. Tabii ki bilinçli kullanıcılar böyle bir şeyin gerçek olmayacağının bilincindedir. Bundan dolayı bizler bu tarz ürünleri yeni kullanacak olanlar için birtakım uyarılar yapmaktayız. Bu tarz temizlik ürünlerini birbirleri ile karıştırarak kesinlikle kullanmayınız. Aksi durumlarda bir ürünün içinde bulunan maddeler ile diğer ürünün içinde bulunan maddeler tepkimeye girerek ortaya zehirli kokular veya bu tarz zehir etkileri çıkaracaktır. Bunu solumanız durumunda ortaya ciddi sorunlar çıkacaktır. Bundan dolayı kesinlikle ürünleri karıştırmadan satın alındığı gibi kullanmanız gerekmektedir.

Yüzey temizlik ürünleri genel olarak bütün yüzeyler ile uyumludur. Fakat tam performans alabilmek için temizliğini yapacağınız yüzeye uygun olan ürünü seçmeniz gerekmektedir. Örnek vermek gerekirse ahşap yüzeyler için özel tasarlanmış ürünleri tercih etmeniz çok daha doğru bir davranış olacaktır. Bunun yanında fayans temizliği için daha farklı ürünler tercih edilmektedir. Cam, mermer, çelik, demir gibi yüzeyleri temizlemek için farklı ürünler bulunmaktadır. Bu ürünlerden temizlik yapacağınız yüzeye uygun olanını tercih etmeniz gerekmektedir. Buna ek olarak temizleyeceğiniz alanlara göre uygun miktarda ürün satın almanız gerekmektedir. Düzenli olarak yapılan temizlikler için kullanacağınız miktar ile arada sırada temizleyeceğiniz alanlar için kullanacağınız miktar aynı olmayacaktır. Bundan dolayı uygun miktarda ürün satın almanız hem cebinizi hem de vaktinizi koruyacaktır.

Bazı yüzey temizlik ürünleri oldukça kötü kokmaktadır. Bundan dolayı kullandığınız alanda fazla insan olacaksa bu tercihiniz oldukça yanlış olacaktır. Bunun yerine daha önce denediğiniz veya adını duyduğunuz güzel kokulardan tercih etmeniz gerekmektedir.

Yüzey Temizlik Ürünleri Neden Kullanılır?

İnsanlar yüzeyler ile doğrudan temas etmektedir. Bu yüzeyler yeterince temiz olmadığı sürece insanların hastalıklara yakalanması an meseledir. Bir insanın bu yüzeylerden dolayı hasta olması demek ise toplumun yavaş yavaş hasta olabileceği anlamına gelmektedir.

Bundan dolayı yüzeylerin uzun süreler temiz kalabilmesini sağlayan özel ürünler kullanılmaktadır. Bu ürünler yüzeylerde bulunan mikrop, zararlı bakteriler ve virüsler için etkili olabildiği için kullanılması gerekmektedir. Aksi durumlarda halk sağlığı da riske girecektir. Buna ek olarak oldukça avantajlıdır. Bu avantaj hem kullanılabilirlik hem de bütçe alanında oldukça fazladır. Bundan dolayı yüzey temizlik ürünleri kullanılması gereken ürünlerdir.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır