WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Küp Not Kağıtları

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Kraf6
Limit:
6 sonuçtan 1 ile 6 arası görüntüleniyor.

Küp Not Kağıtları

Küp not kağıtları, hayatımızın vazgeçilmez parçalarından biri olmuştur. Kraf Küp not kağıdı da kullanıcıların en sık tercih ettiği markalardan biridir. Ofislerde, sınıflarda, doktor muayenehanelerinde ve birçok farklı ortamda Kraf Küp not kağıdı kullanılmaktadır. Telefonda konuşurken ya da önemli bir toplantıda not almak için pratik bir çözümdür.

Küp Not Kağıtlarının Ölçüleri

Kendiliğinden küp şeklinde kullanılmadığı için küp ifadesini kullanmanızı sağlayan üzerindeki kare kağıtlarının ölçülerini bilmek gerekir. Çünkü bu kağıt türünün tek başına bir adet olarak satışı yoktur. Birden fazla kare kağıtlar üst üste konularak küp not kağıdı oluşur. Üzerindeki kare kağıtlar ise seçeneklerine göre farklı boyutlarda olabilir.  Çoğunluğun küp not kağıdının kullandığı standart ölçü ise 8 x 8 cm’dir. Bunun dışında kullanım amacına göre daha küçük ya da büyük yapılı not kağıtları vardır.

Küp Not Kağıdı Çeşitleri

Farklı sektörlerde yer almasından dolayı gelen talepler üzerine tasarlanmış birçok çeşitli küp not kağıdı vardır.

  • Klasik kullanımda beyaz renkli olanları vardır.  Bunlar daha çok hastanelerde gibi üzerine yazılanın net bir biçimde anlaşılması gereken resmi alanlarda yer alır. Aynı zamanda not kağıtlarının üzerine reklam yazdırmak isteyenler de beyaz olanını tercih ederler.
  • Diğer yandan renkli olanlarında daha çok öne çıkması adına fosforlu renkler kullanılmıştır. Monotonluğu ortadan kaldırmak, dikkat çekmek ve hatırlatmak için ideal bir tercihtir.
  • Yapışkan olanları da masada alınan notların duvarlarda, panolarda ya da hemen yanındaki bir eşyada asılı kalması ve hatırlatma yapması için kullanışlıdır. Ayrıca bu çeşitteki not kağıtları üst üste birbirine yapıştırılmış bir şekilde durur. Dağılma ve düşme gibi olumsuzları içermediği için destekleyici bir aparata da ihtiyaç duymaz.
  • Yapışkansız olan not kağıtlarını ise daha çok kişilere verilmesi için tercih ederler. Masanın bir köşesinde duran bu kağıtların üzerinde alınan notlar birilerine verilecekse çok pratik bir biçimde uzatabilirsiniz. Birbirine yapışkan bir vaziyette olmadığı için de bir arada tutulması için kutu içerisine almanız gereklidir.

Küp Not Kağıdının Avantajı

Tüm çeşitleri kullanım açısından kendi özellikleriyle fayda sağlar. Küçük bir yapıda olmasıyla birlikte fazla yer kaplamaz. Böylelikle çalışma alanınızda hemen hemen her yere yerleştirebilirsiniz. Üst üste yerleştirilmesinin en büyük avantajı ise çalışma sırasında ihtiyacınız olan not kağıdını hemen üstünden çekip kullanabilirsiniz. Diğer yandan firmanızın reklamını yapmak istiyorsanız özellikle beyaz renkli olanların üzerine logosunu ya da ismini bastırabilirsiniz. Böylece hediyelik olarak not defteri verdiğinizde uzun süreli kendi reklamınızı da yapmış sayılırsınız.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır