WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Kapak Açacakları

Sonuçları Filtrele

Marka
  • OfisMaster Pro6
Limit:
6 sonuçtan 1 ile 6 arası görüntüleniyor.

OfisMaster Kapak Açacakları

OfisMaster olarak, içeceklerinizi daha kolay açmanızı sağlayan ve tarzınıza uyumlu açacaklar sunuyoruz. Şişe kapak açacakları, hem işlevselliği hem de estetiği bir araya getiren önemli mutfak aksesuarlarından biridir. İşte OfisMaster Şişe Kapak Açacakları Kategorisi altında bulabileceğiniz ürünler ve özellikleri:

Mıknatıslı Açacaklar

Mıknatıslı açacaklar, metal yüzeylere kolayca tutunarak kullanımı pratikleştirir. Mıknatıslı yapısı sayesinde bu açacaklarınızı buzdolabınıza veya diğer metal yüzeylere kolayca yerleştirebilirsiniz. Farklı renk ve tasarımlarla tarzınıza uygun bir mıknatıslı açacak seçebilirsiniz.

Metal Rozet Açacaklar

Metal rozet açacaklar, dayanıklı metal malzemelerle üretilir ve şık bir görünüme sahiptir. Çeşitli şekil ve tasarımlarla zenginleştirilmiş bu açacaklar, hem işlevsel hem de estetik bir çözüm sunar.

Baskılı Açacaklar

OfisMaster baskılı açacak seçenekleri, özel baskılarla kişiselleştirilmiş tasarımları içerir. Logo, resim veya mesajla baskı yapılan bu açacaklar, hem kullanışlı hem de kişisel bir hediye seçeneği sunar.

Kapak Açacağı Fiyatları

OfisMaster, kapak açacağı kategorisinde hem işlevsel hem de estetik ürünleri uygun fiyatlarla sunar. Farklı tasarım ve malzemelere sahip açacaklar, farklı bütçelere hitap eder. Hem içeceğinizi açarken hem de mutfakta tarzınızı yansıtabileceğiniz bir ürün seçimi uygun fiyatlarla mümkündür.

OfisMaster Şişe Kapak Açacakları Kategorisi, içeceklerinizi kolayca açarken tarzınızı da yansıtmanızı sağlar. Çeşitli tasarım ve malzeme seçenekleri arasından işlevsel ve estetik açacaklar seçerek, mutfak deneyiminizi daha keyifli hale getirebilirsiniz.

 

 
Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır