WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Çöp Torbaları

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Florex1
  • Koroplast18
  • Stepy7
Çöp Poşeti Ebatları
  • 40 x 50 cm 2
  • 55 x 60 cm 4
  • 65 x 80 cm 5
  • 72 x 95 cm 5
  • 80 x 110 cm 6
  • 120 x 150 cm 2
  • 100 x 150 cm 1
Limit:
26 sonuçtan 1 ile 26 arası görüntüleniyor.

Çöp Torbaları

Gerek evlerde gerek ofislerde gerek hastanelerde, kısacası insanların olduğu her yerde kullanılan çöp torbaları tam bir hayat kurtarıcıdır. Çöp torbaları bir ortamın temiz kalabilmesi için kilit noktadır. Yani bu torbalar olmadığı müddetçe bir ortamın temiz kalabilmesi ne yazık ki mümkün değildir.

İnsanların olduğu bir alanda çöp üretimi olmazsa olmazdır. İnsanlar sürekli tüketen yaratıklardır. Tabii ki üretim de yapmaktadır fakat genel olarak tüketmekte ve bu tüketimin sonucunda ortaya yüksek miktarlarda çöp çıkarmaktadır. Bu çöpler doğru bir şekilde temizlenmediği ya da toplanmadığı sürece sağlığa zararlı bir duruma gelmektedir. Bu da asla istenmeyen bir durumdur. Florex, Koroplast, Stepy ve Tex çöp torbaları ile ortamın temiz ve sağlıklı kalmasını sağlayabilirsiniz.

Bu torbalar genel olarak çöpleri bulunduğu ortamdan başka bir ortama taşımak için kullanılmaktadır. Yani bu torbalara çöplerin yolculuk alanı demek yanlış olmaz. Bu torbalar sayesinde çöpler olmaması gereken mekânlardan toplanır, büyük konteynırlara taşınır ve çöp arabaları bu torbaları toplayarak olması gereken yere götürür. Tüm bu aşamalarda çöpleri bir arada tutan çöp torbaları kilit rol oynar.

Bu torbalar kullanıldığı alana ve amaca göre çeşitlilik göstermektedir. Bu çeşitlerden en uygun olanını kendinize göre seçmeniz gerekmektedir. Bir hastanen çöplerinin toplandığı poşet ile ev alanında toplanan çöpler aynı torba çeşidi ile toplanmamaktadır. Bundan ihtiyacınıza en uygun olan torba türünü seçerek kullanmanız olması gereken yöntemdir.

İş yerleri ve ofislerde daha az insan bir arada olduğu için ve çıkan çöpler genellikle ev tipi çöpler olduğu için bu alanlarda genellikle standart torbalar kullanılmaktadır. Genellikle standart çöp torbaları kullanım için tercih edilmektedir. Fakat bu doğru değildir. Bu torbalar arasından ihtiyaca yönelik olanları tercih etmek en doğrusu olacaktır.

Çöp Torbaları Çeşitleri

Bu torbalar yukarıda da belirtildiği üzere her amaca ve mekâna göre özel olarak üretilmektedir. Bundan dolayı kendi kullanım ihtiyacınıza uygun olanını tercih etmeniz gerekmektedir. Bu torbalar genellikle küçük, orta, büyük ve battal boy olarak çeşitlenmektedir. Bu boylardan en büyüğü diğer türlere nazaran gerçekten de büyük fark bulunan battal boylardır. Bu boydaki torbalar genellikle fabrika veya hastane gibi mekânlarda tercih edilmektedir. Diğer boylar daha çok evlerde, iş yerlerinde ve ofislerde tercih edilmektedir. Ayrıca bu torbaların kokulu olanları da bulunmaktadır. Bu kokuların dereceleri ayrı bir özellik skalasıdır. Güçlü kokuluları bulunduğu gibi daha hafif kokulara sahip olanları da vardır. Dilediğinizi tercih ederek kullanıma başlayabilirsiniz.

Ayrıca bu torbaların ağızları büzgülü yani ipli veya lastikli olanları da çeşitler arasında yer almaktadır ve oldukça fazla tercih edilmektedir. Çöp torbaları bağlamak çoğu zaman zor olmaktadır. Bundan dolayı büzgülü modelleri bulunmaktadır. Bu modeller dolduğu zaman poşetin kenarlarından çekilen plastik iplikler sayesinde bu adı almıştır. Çıkarılan iplikler ile torbaları büzerek bağlamanız son derece basittir. Bağladığınız torbayı evinizin veya bulunduğunuz mekanın dışına çıkarmak normal torba türlerine nazaran çok daha kolaydır.

Evinizde bebeğiniz bulunuyorsa bebek bezleri için özel olarak üretilen torba türünü tercih etmeniz çok daha yararlı olacaktır. Bu sayede bebeğinizin dolan bezi dışarıya fazla koku yaymayacaktır. Tıpkı evinizde bulunan sıradan çöpler gibi bebeğinizin bezi de çöp poşetinde rahatlıkla duracaktır. Herhangi bir koku yaymaması sayesinde evinizde bulunan ortamın bozulmasına sebebiyet vermeyecektir. 

Çöp Torbaları Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her üründe olduğu gibi çöp torbalarında da satın alırken dikkat etmeniz gereken noktalar bulunmaktadır. Bu noktalardan birisi satın aldığınız torbanın çöp kutunuz ile uyumlu olup olmadığı noktasıdır. Çöp kutuları genellikle litre cinsinden ölçülmektedir. Alacağı çöp kapasitesi bu litre cinsinden ifade edilmektedir. Bundan dolayı çöp torbaları üzerinde litre cinsinden ibareler bulunmaktadır. Bu ibareler ile kovanızın veya kutunuzun ibareleri eşleşmelidir. Aksi durumlarda aldığınız torba kutunuza küçük veya büyük geleceğinden dolayı beklediğiniz kadar iyi çalışmayacaktır. Buna ek olarak bulunduğunuz ortamda çıkan çöp miktarına göre torba boyutunu doğru belirlemeniz gerekmektedir. Aksi durumda beklenildiği kadar iyi bir performans vermeyecektir.

Büzgülü türü en çok tercih edilen türü olmasının yanında genellikle evlerde kullanılması içi tasarlanmıştır. Bu sebepten ötürü genellikle ince olarak tasarlanmaktadır. Yani içine atacağınız çöp türlerine dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi durumda torbanız yırtılacaktır. Bu da istenmeyen bir durumdur. 

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır