WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Peçete ve Dispenserleri

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Focus2
  • Only1
  • Papilion2
  • Selpak8
  • Sens1
  • Solo1
Limit:
15 sonuçtan 1 ile 15 arası görüntüleniyor.

Peçete ve Dispenserleri

Her alanda rastladığınız peçete ve dispenserleri günlük yaşamda pratik hijyen çözümü sunan bir üründür. Çeşitleri ile her ihtiyaca cevap verirken estetik açıdan da tamamlayıcıdır. Özellikle tek kullanımlık peçete modelleri hızlı çözümler sunmasıyla yoğun rağbet görür.

Peçeteler birbirinden farklı özellik ve ebatlarıyla yüksek işlevsellik içeren bir malzemedir. Yumuşak kağıttan üretilen bu ürünler oldukça incedir. Bez modellere göre temizlik açısından müthiş avantajlıdır. Pratik hijyen sağlamasıyla evler, restoranlar ve okullar gibi hemen hemen her alanda bir ihtiyaçtır.

Peçete dispenserleri ise peçeteye erişimi ve kullanımı daha pratik kılan bir araçtır. Böylelikle peçetelerin dağılmadan ve ekonomik olarak kullanılmasını sağlar. Birbirinden farklı ve estetik modelleri ile işlevselliğiyle hayatı kolaylaştırırken görsel açıdan da ortamı güzelleştirir. Selpak, Focus, Solo, Servis ve Papilion gibi markalar yüksek kaliteli peçete ve dispenserleri ile pratik hijyen çözümleri sunarlar.

İşlevsel Olan Peçete ve Disperserleri Çeşitleri

Temizlik ve hijyen sağlamada işlevsel olan peçete ve disperserleri çeşitleri itibariyle oldukça zengindir. Dolayısıyla farklı ihtiyaç ve beklentilere cevap verir niteliktedir. Bu iki temizlik ve hijyen ürünü birbirini tamamlayıcıdır. Çünkü disperserler peçetenin kolay ve ekonomik kullanılmasını sağlar. Dolayısıyla daha fazla kişi ve işletme peçete kullanımına yönelir.

Evler, okullar, işyerleri, hastaneleri kafeler ve temizlik  şirketleri gibi pek çok alanda kullanılır. Dolayısıyla farklı ihtiyaçlara yönelik modeller içerir. Örneğin tek-çek olarak anılan dispenser modelleri bir defa da tek bir yaprak peçete alınmasına izin veren tasarıma sahiptir. Bunun yanında restoranlarda garsonların katlayarak kullandığı peçete modelleri de vardır.

Mutfak tezgahları ve çalışmaları masalarında ise yüksek verimlik sunan kutu mendil olarak anılan peçete modelleri kullanılmaktadır. Bu kutu mendil modelleri formu gereği çanta içerisinde rahatça taşınabilmektedir.

Peçete ve dispenserleri alışveriş merkezleri, eğlence merkezleri, işyerleri, ortak tuvalet ve lavabolar gibi alanlarda da yüksek hijyen sağlar. Tüm yaşam alanlarında kullanılan bu ürünler dolayısıyla yaşamın vazgeçilmez parçaları arasındadır. Nitekim yoğun kullanılmasıyla hem kaliteli hem de ekonomik fiyatlarla temin edilmesi gerekmektedir.

Peçete ve Disperserleri Kullanmanın Avantajları

Bez mendil kullanımına göre peçete ve dispenserleri kullanımı oldukça hijyeniktir.  Çünkü bez gibi tekrar tekrar yıkanmak zorunda kalınmaz. Bunun yanında bez mendiller ne kadar sık yıkanırsa yıkansın yüksek derecede ütülenmediği sürece üzerindeki bakteriler tamamen ölmez. Ve lekelerin çıkması bazı durumlarda imkansızdır. Dolayısıyla görsel açıdan da sorun yaratır.

Peçete ve dispenserleri kullanıcının bütçesi açısından müthiş bir ikilidir. Çünkü düzenli ve ihtiyaç kadar peçetenin kullanılmasını sağlar. Ayrıca kargaşanın, dağınıklığını ve bir peçete alırken diğerinin buruşmasının önüne geçer.

Tuvalet ve lavabolar gibi yoğun sirkülasyonu olan alanlarda ise özel modeller kullanılır. Bu modeller sayesinde kullanıcının bir peçeteyi alırken diğer peçeteye dokunma riskini ortadan kaldırır. Özel kapak sistemleri sayesinde ise hem hijyenik, hem ekonomik hem de ekonomik temizlik çözümleri üretir.

Ofis ve işyerlerinde masa üstü olarak tasarlanan peçete ve dispenserleri ise çalışma ortamında hijyeni üst seviyelere ulaştırır. Olası sıvı dökülmesinde elinizin altında olur. Ya da gribal enfeksiyon gibi durumlarda hapşırma veya öksürme anında kişinin imdadına yetişir. Dolayısıyla çantadan mendil çıkartmaya uğraşmazsınız. İş performansı ve verimliliği artırır.

Bütçe Dostu Peçete ve Dispenserleri

Kullanım amacınız ile alanınıza göre seçim yapacağınız bütçe dostu peçete ve dispenserleri ile yaşam standartlarınızı yükseltebilirsiniz. Çünkü kullanım kolaylığı olan bir malzeme olmasıyla her an elinizin altında olur. Bunun yanında piknik gibi organizasyonlarınızda sunduğu pratiklik ile daha keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Özel tasarlanmış kapağı ve aparatı ile peçete dispenserleri hijyenik çözümü size ekonomik olarak da sunar. Böylelikle her ihtiyaç duyduğunuzda çekinmeden kullanabilirsiniz. Özellikle yolculuk gibi kısıtlı imkanlara sahip olduğunuz koşullarda imdadınıza yetişir.

Peçete ve dispenserleri sadece işyerlerinde değil düğün, doğum günü ve nişan gibi organizasyonları da kolaylaştırır. Servis edeceğiniz malzemelerin hijyenik bir şekilde sunulmasını sağlar.  Baskılı veya renkli özel tasarlanmış modelleri ise özel günlerinize daha bir anlam katar.

Yoğun temizlik gerektiren alanlarda ise etkili ve hızlı hijyen çözümü getirir. Dayanıklı ve kalın modelleri sayesinde ise sıvı teması olan alanları pratikçe temizleyebilirsiniz. Dolayısıyla pek çok alan ve ortamda pratikçe kullanılabilmektedir.

Farklı peçete ve dispenser modelleri ile OfisMaster bu alanlardaki ihtiyaçlarınıza eksiksiz cevap verir. İhtiyacınızı karşılayan peçete ve dispenserleri ile ev, iş, okul, alışveriş merkezi ve mutfak gibi her ortamda yüksek hijyen sağlar. Yüksek hacimli kullanımlarda maliyetlerinizi düşürecek çözümler üretir. Dolayısıyla getirdiğiniz hijyen çözümlerinin size büyük külfet olmasının önüne geçer.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır