WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Yazı Tahtaları

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Kraf2
  • OfisMaster17
Limit:
19 sonuçtan 1 ile 19 arası görüntüleniyor.

En Kaliteli Yazı Tahtaları OfisMaster’da!

OfisMaster, ofis hayatının vazgeçilmezlerinden bir olan yazı tahtalarını ayrıcalıklı bir şekilde sunuyor. Yazmak, not almak, çizmek ve önemli sunumlar yapmak amacıyla kullanılan bu ürünler dekoratif boyutlarda olduğu için fazla yer kaplamıyor. Özellikle ayaklı yazı tahtası modelleri her yere taşınabildiği ve kolay katlanabilir olduğu için daha çok tercih ediliyor. Genelde ofislerde kullanılan bu ürünler toplantıların ve görüşmelerin baş materyallerinden biri sayılıyor.

90’lı yıllardan bu yana büyük değişimler yaşayan yazı tahtası sadece okullarda değil evlerde, restoranlarda ve ofislerde kullanılabiliyor. Duvarı boydan boya kaplayan modeller yerine bir masa genişliğinde ya da bir biblo büyüklüğünde hazırlanabiliyor. Küçük yazı tahtası modelleri fazla yer kaplamadığı için günümüzün favori ürünleri arasında yer alıyor. Tek kişilik çalışmalardan büyük çalışma gruplarına varıncaya kadar her alanda bu ürünlere ihtiyaç duyuluyor.

Yazı Tahtası Çeşitleri ve Kullanım Özellikleri

Yazı tahtası modelleri kullanılacağı ortamlara göre farklı üretim özelliklerinde hazırlanıyor. Ofislerde genellikle tekerlekli ve ayaklı yazı tahtası modelleri tercih edilirken evlerde ise küçük modeller kullanılıyor. Bununla birlikte tekerlekli ürünler sürekli yer değiştirme söz konusu olduğunda kolay taşınabilmesinden dolayı avantaj sağlıyor.

Restoran, kafe işletmeciliği gibi sektörlerde de kullanılan bu ürünler dekoratif ürünler olarak tercih ediliyor. Reklam ve tanıtım faaliyetlerinin bir parçası olarak kullanılan bu tahtalar ofislerdeki gibi büyük olmayabiliyor. Bu tür işletmelerde beyaz tahtalar yerine tebeşirli yazı tahtaları kullanılıyor. Göz alıcı yazı fontları ile süslendiğinde dikkat çekici olan bu ürünler çalışma hayatında büyük artılar sağlıyor.

Öğrenciler için etkili ders çalışma yöntemlerinden biri olan tahtaya yazarak anlatma çalışmasıdır.  Yazı tahtaları ise eğitimi desteklemesinden dolayı tercih edilir.  Yaş grubu fark etmeksizin bütün öğrenciler tarafından sevilen bu tahtalar derse odaklanmayı kolay hale getiriyor.

Yazı Tahtası Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Oldukça fazla çeşitten oluşan yazı tahtası seçenekleri içerisinden seçim yapmak zor bir hal alabiliyor. Böyle bir durumda kişilerin tahtayı nerede kullanacağına karar vermesi gerekiyor. Evler için yazı tahtası seçiminde beyaz renkli modeller ideal bir seçenek oluyor. Ofislerde sürekli kullanılan bir ürün olmasından dolayı tahta tercihlerinde hareket edebilen ve ölçüleri büyük olan modeller işlevsel olabiliyor.

İşletmeler için yazı tahtası seçimlerinde ise dekoratif yazı tahtası modelleri göze hitap etmeyi sağlıyor. Özellikle ayak kısımları kısa olan ve çift taraflı olarak kullanılabilen tebeşirli modeller bu alanların ihtiyacını karşılıyor. Kapalı alanlarda tahta kullanımı yapılacaksa beyaz yazı tahtası modelleri hijyen açısından beklentiyi karşılayabiliyor.

Ders çalışma amaçlı kullanılacak olan tahtalarda kılavuz çizgili modeller yeni yeni yazı çalışması yapan çocukları destekliyor. Son yıllarda sıkça tercih edilen çift taraflı manyetik yazı tahtası modelleri ise her alanda kullanılabilir olmasıyla öne çıkıyor.

Yazı Tahtası Fiyatları

Yazı tahtalarında kullanılan malzemelerin kalitesi ve ürünün kullanım ömrü fiyatlara doğrudan etki eder. Aksesuarları ile bir bütün olarak görülen tahtalar dekoratif özellikler içerdiğinde daha da yüksek maliyetli olabiliyor. Hayatın her alanında aktif olarak kullanılan bu ürünlerde boyutlarda fiyatı etkileyebiliyor.

Birden fazla amaca hitap edebilen tahtalarda tek taraflı modeller daha uygun fiyatlıdır. Çift taraflı modellerde malzeme kullanımından dolayı fiyat artar. Manyetik tahtalar hem kullanılan malzemeler nedeniyle hem de uzun ömürlü olmasından dolayı yüksek fiyatlı olabiliyor. Ufak ve duvara asılabilen modeller daha cazip fiyatlardan satışa sunulabiliyor. Bu ürünleri alırken fiyatlardan ziyade üründe kullanılan malzemelerin kaliteli olmasına önem vermek gerekiyor. OfisMaster olarak geniş ürün yelpazemiz ve kaliteli üretimlerimiz ile ihtiyaçlarınıza uygun yazı tahtaları sunuyoruz. Bütçe dostu yüzlerce seçenek için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır