WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Özel Kağıtlar

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Bigpoint18
Limit:
18 sonuçtan 1 ile 18 arası görüntüleniyor.

Özel Kağıtlar

Kağıtlar iş hayatına yön veren, çalışmaları sınıflandıran o ve ofisleri düzenleyen pek çok yararı bulunan bir materyaldir. Ne yapılacağı kesin olan durumlarda, resmi çalışma kağıtları işleri kolaylaştırır. Ancak yaratıcılığı öne çıkaran özel kağıtlar da vardır. Bir şeylerin yapılmasını isteyen ya da bir şeylerin yapılmasının beklentisi içinde olan herkes Bigpoint özel kağıtlarından faydalanabilir. İster kişisel ister resmi işler olsun her alanda kullanılabildiğimiz bu kağıtlar, çalışmalarımızın da bir yansımasıdır.

Resmi Alanlarda Kullanılan Özel Kağıtlar

İfade şeklinde resmi vurgusu olsa da kullanan kişilerin, kendileri ile bir bağ kurmasından kaynaklı özel kağıtlar arasındadırlar. Aynı zamanda her yerde değil yalnız belli başlı alanlarda resmiyeti temsil ettiği için de her iki ifade yer alır. Bu nedenle kimi zaman değerli kağıtlar şeklinde de karşınıza çıkar. Resmi alanlarda kullanılan özel kağıtların çeşitleri:

  • Banknot yani diğer ifade şekliyle kağıt paralar, her ulusun kendisine özel bastırdığı ve merkez bankasından çıkardığı kağıtlardır. Üzerinde bulundurana maddi güç kazandıran ve üzerinde yer alan sayısal ifadelerle değerinde değişkenlik görülen kağıt yapısıdır da diyebiliriz.
  • Çek ise banknot kadar hızlı bir maddi karşılığı olmayan ancak kıymetli bir evrak olarak nitelendirebildiğimiz kağıttır. Çeki olan kişiye karşılığında kağıdın üzerindeki eş değer ödemenin de yapıldığı değerli bir kağıttır.
  • Fişler de yine çeklere benzeyen bir yapıdadır. Dikdörtgen veya yuvarlak yapısı olan alışverişlerde ödenen miktarın karşılığında verilen bir kağıttır. Maddi güçten daha çok maddi giderin simgesidir.
  • Biletleri de para ile satın alırsınız. Kişilerin; sinema, tiyatro, konser ve etkinliklere giriş yapabilmesini onaylayan bir kağıttır. Önceleri bu amaç için olmasa da zamanla ulaşım için satın alınan kağıtlara dönmüştür.
  • Son olarak güvenlik kağıdı da kişilerin devlet dairesinde kadroya girebilmek için doldurması gereken sicil belgesi niteliğindedir.

Tüm bunlar sıradan bir kağıdın üzerine yer alır. Ayrıca o kağıdın özel bir amaç doğrultusunda kullanılmasını sağlar. Böylece kullanıldığı alanla bütünleşerek özel kağıtlar bünyesinde mevcuttur. Diğer yandan kişilerin kendileriyle bütünleştiği özel kağıtlar da vardır.

Kişileştirilmiş Özel Kağıtlar

Genel olarak bireylerin büyük bir çoğunluğunun değil daha bireysel olarak kişilerin kullandığı kağıtlardır. Çoğu zaman beyaz sıradan bir kağıt, kişinin ihtiyacına göre şekillenerek özelleşti.  Bu özel kağıtları bireyler, kendi istedikleri tasarımlara getirebilirler. Diğer yandan istedikleri tasarımları yapmaları için sipariş de verebilirler. Davetiyeler tam olarak bu siparişleri yansıtan örneklerdendir. Davetiyeleri dijital ortamda seçtiğiniz tasarımlar üzeriden karar vererek kağıda yansıtabilirsiniz. Kişilerin kendi seçtikleri tasarımlarla kişilerin şahsi hayatını simgeleyen bilgilerle kişileştirilmiş ve özel bir yapıya sahiptirler. Bunların yanında not kağıtları, yapışkan kağıtlar gibi kağıt seçeneklerinin kişilerin kullanımlarından kaynaklı özel olduğunu belirtebiliriz. Kullandığınız her üründe olduğu gibi kağıtlar da üzerine aldığınız notlar yaptığınız çizimlere kadar sizinle bütünleşir.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır