WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Küp Şekerler

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Altun3
  • Bal Küpü2
  • Irmak4
Paket Gramajı
  • 1 kg 4
  • 5 kg 2
  • 750 gr 2
Limit:
9 sonuçtan 1 ile 9 arası görüntüleniyor.

Küp Şekerler

Ofis, ev, restoran ve kafeler başta olmak üzere pek çok alanda kahvelerin, çayların vazgeçilmezidir. Farklı sıcak içeceklerin de en güzel eşlikçilerinden biri olan Altun Küp Şekerler, Bal Küpü Küp Şekerler ve Irmak Küp Şekerler çeşitleri, pratik kullanım avantajı ile ön plana çıkmaktadır. Değişik paketli ambalajlarla sunulan küp şeker modelleri, şeker pancarı ve şeker kamışından üretilmektedir. Bunların bazıları ise tek sargılı olarak kullanıcı ihtiyaçlarına yanıt vermektedir.

Küp Şekerler Nasıl Üretilir?

Bunun için toz şekere makineler yardımıyla bir miktar su püskürtülmektedir. Böylece şekerin yapışkan bir hâl alması sağlanmaktadır. Ardından bu şeker sıkıştırılmaktadır. Sonrasında ise küp şeklindeki kalıplara dökülmektedir. Bunun sonucunda lezzetli küp şekerler elde edilmektedir.

Küp Şekerler Nerelerde Kullanılır?

Yaygın kullanım alanına sahip olan kesme şeker çeşitleri içeceklerin tatlandırılmasında büyük rol üstlenmektedir. Salep, ıhlamur, süt ve benzeri sıcak içecekler küp şekerlerle daha lezzetli bir hâle gelmektedir.

Diğer yandan bu ürünler soğuk içeceklere tat katmak için de kullanılmaktadır. Ayrıca toz şeker bulunmadığı zamanlarda küp şekerden faydalanılabilmektedir. Örneğin, kesme şekerleri blender'dan geçirerek veya ezerek kullanmak pratik bir çözüm olmaktadır. Böylece kaliteli küp şekerler; kurabiye, kek, pasta ve sütlü tatlı yapımında oldukça işe yaramaktadır.

Bunun yanı sıra zeytinyağlı yemek tariflerinde de küp şekerlerden yararlanılabilmektedir. Kurabiyelerin daha uzun müddet taze kalması kesme şekerler sayesinde mümkün olmaktadır. Bunun için kurabiye kabına 2 tane kesme şeker atmanız yeterlidir. Bunlara ek olarak, zeytinyağı ile küp şeker karışımı ile doğal bir peeling hazırlamak mümkündür. Söz konusu peeling, el ve ayak bakımında güvenle kullanılabilir.

Yukarıdaki seçeneklere ilâveten küp şekerler çiçek bakımına da katkıda bulunmaktadır. Çiçeklerin toprağına koyulacak bir adet kesme şeker, onlar için iyi bir vitamin desteği olacaktır.

Siz de en lezzetli ve en ucuz küp şekerler arasından dilediğinizi seçerek tüm bu avantajlara kavuşabilirsiniz. Böylelikle ihtiyaçlarınıza küp şekerin önemli faydaları ve eşsiz tadı ile çözüm bulabilirsiniz.

Kaliteli Küp Şeker Çeşitleri ve Özellikleri

Kalabalık iş yerlerinin vazgeçilmezi olan tek sargılı küp şekerler çalışma molalarında içilen bitki çayı, kahve, çay gibi içecekleri tatlandırmaktadır. ‘Ofis şekeri’ diye de bilinen bu ürünler, tekli özel ambalajında sunulmaktadır. Onun için son derece hijyenik bir kullanım deneyimi yaşatmaktadır.

Ev kullanımı için de uygun olan küp şekerler küçük-büyük her işletmenin ilk tercihleri arasında bulunmaktadır. Bazı küp şeker modelleri ise 360 adet olarak kapalı ambalajda satışa sunulmaktadır. Bunlardan çoğu 1 kilogram ağırlığa sahiptir. Söz konusu küp şeker ürünleri çoklu paket şeklinde veya tekli ambalaj biçiminde temin edilebilmektedir.

Yine çeşitli markaların zengin ürün gamında bulunan dökme küp şeker çeşitleri de beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır. Ayrıca kahverengi kesme şekerler bunlar arasında kendine yer bulmaktadır. Markaların bazıları ise kesme şekerleri 405 adetli paketlerde piyasaya sürmektedir.

Küp Şeker mi İyi? Toz Şeker mi?

Bu sorunun cevabı tüketim alışkanlıklarına ve damak zevkine göre herkes için farklı cevaplanabilir. Sıcak içeceklere konulduğunda hızlıca eriyen kesme şekerler, bu sayede alınan lezzeti üst düzeye çıkarır. Öte yandan küp şekerlerin kaliteli yapısı raf ömrünü uzun süre koruyabilmelerini mümkün kılmaktadır.

Toz şekerler de küp şekerlerle benzerlik göstermektedir. Zira Küp şekerler, toz şekerleri meydana getiren şeker kristallerinin bir araya gelmesiyle oluşmaktadır. Bundan dolayı ikisi arasında şekil hariç belirgin bir fark bulunmamaktadır. Ne var ki, toz şeker çayın köpürmesine yol açmazken küp şeker çaya eklendiğinde köpürmesini sağlayabilmektedir. Öte yandan toz şekerin az bir miktarı içecekleri tatlandırmaya kâfi gelmektedir. Fakat küp şekerden birkaç tane kullanmak gerekebilmektedir. Bundan dolayı alışkanlıklarınız ve damak tadınız doğrultusunda bir seçim yapmanız uygun olacaktır.

En Çok Tercih Edilen Küp Şeker Markaları

Prestijli markaların satışa sunduğu küp şekerler yediden yetmişe herkesin damak tadına hitap etmektedir.

Bu markalar kesme şekerleri; 1000 gr ve 5 kg gibi farklı miktarlarla beğeniye sunmaktadır. Bunun yanı sıra 750 gr., 5000 gr ve benzeri seçenekler de bulunmaktadır. Tek ve çift sargılı Altun küp şeker bunlar arasında en sık tercih edilenlerden biridir. Öte yandan Balküpü küp şeker fiyatları ve özellikleri ile her daim ön planda olmayı başarmaktadır.

Besler dökme küp şeker de yine lezzetiyle kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır. Tüm bunların yanı sıra Altun küp şeker de kullanıcıların favorilerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca Başak küp şeker ve Torku küp şeker kullanıcı beklentilerine en iyi şekilde cevap vermektedir.

Siz de küp şekerler içerisinden bütçenize ve zevkinize uygun olanını seçip hemen sipariş vermek için OfisMaster kalitesini tercih edebilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır