WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Maskeleme ve Çift Taraflı Bantlar

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Knitex1
  • Kraf16
  • Mas1
  • Ve-Ge1
Limit:
19 sonuçtan 1 ile 19 arası görüntüleniyor.

Maskeleme ve Çift Taraflı Bantlar

Kraf maskeleme ve çift taraflı bantlar özellikle inşaat, sanat, mimari ve dekorasyon çalışmalarında sıklıkla kullanılan bir malzemedir. Yaşam alanlarında farklı amaçlarla yapılan çalışmaları pratikleştirir. Farklı renk ve kalınlıkları sayesinde ise birçok amaca yönelik kullanabilirsiniz.

Ressam veya boyacı bandı olarak da bilinen maskeleme bantları yırtılması kolay ve basınca duyarlı malzemeden imal edilmiş bir bant türüdür. Çoğunlukla ince kağıttan oluşan bu malzeme, boya işlerinde boyanmayacak kısmın kapatılmasında kullanılmaktadır. Böylelikle düz bir çizgi şeklinde boyama yaparken, aynı zamanda diğer alanlara boya sıçratmazsınız.

Çift taraflı bantlar ise yaşam alanlarınıza farklı amaçlarla bir şey yapıştırmanız gerektiğinde kullanılmaktadır. İki tarafı yapıştırıcı içeren bu bant sayesinde çivi kullanmadan tablo, süs, pano vb. gibi malzemeleri yapıştırabilirsiniz. Yapıştırıldığı yüzeylere güçlü tutunan bu bant sayesinde cisimleri sorunsuz sabitleyebilirsiniz.

Çok yönlü kullanımıyla müthiş avantaj sunan maskeleme ve çift taraflı bantlar zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Kraf maskeleme ve çift taraflı bant ürünleri ile ihtiyaç ve amacınıza göre seçim yapabilirsiniz.

Maskeleme ve Çift Taraflı Bant Çeşitleri

İnşaat ve dekorasyon çalışmalarının vazgeçilmezi olan maskeleme ve çift taraflı bant çeşitleri oldukça zengindir. Farklı yapışkanlık seviyelerine ve tiplere göre ise birçok amaca hizmet eder.

Maskeleme bantları marka, kalınlık ve renklere göre birçok çeşit içerir. Beyaz maskeleme bantları piyasada en fazla rağbet gören çeşitleri arasındadır. Bu türü profesyonel uygulayıcılar beraberinde kendin yap ve hobi çalışmalarında da sıklıkla kullanılmaktadır. Bunun yanında aydınger olarak bilinen şeffaf maskeleme bantları da özellikle masa üstü proje çalışmalarında kullanılan bir türdür. Bunun yanında polyester, sarı, mavi ve parlak renklerde olanlar gibi farklı seçenekleri de vardır.

Çift taraflı bant modelleri de yine aynı şekilde marka, genişlik, uzunluk ve yapıştırıcı güç seviyesine göre çeşitlendirilmektedir. Bunun yanında akrilik, köpüklü, süngerli, yuvarlak, ısıya ve suya dayanıklı türleri de vardır. Çift taraflı ambalaj kağıdı yapıştırmanız gerekiyorsa ince bant modellerini seçebilirsiniz. Ayrıca duvara yapıştırmayı düşündüğünüz cisim nispeten ağır ise yapıştırıcısı güçlü bir bant seçmelisiniz.

Maskeleme ve Çift Taraflı Bant Fiyatları

Maskeleme ve çift taraflı bant fiyatları birçok farklı kritere göre değişir. Markası, rengi, uzunluğu, kalınlığı ve malzemesine göre zengin çeşitliliğe sahiptir.

Piyasada birçok farklı maskeleme bant fiyatları mevcuttur. Örneğin sulu boya maskeleme bantları ağır hizmet tipi için üretin bant fiyatlarına göre daha yüksek olma eğilimindedir. Bunun yanında suya dayanıklılık gibi farklı özelliklere sahip bantlarında fiyatları değişiklik gösterir. Ayrıca fiyatta rol oynayan boyut, uzunluk ve marka kriterlerini dikkate alarak kullanma amacınız ve bütçenize en uygun seçimi yapabilirsiniz.

Yapıştırma ve sabitleme de güvenilir sonuçlar veren çift taraflı bant fiyatları skalası da oldukça geniştir. Örneğin köpük taraflı, akrilik veya şeffaf olma özelliğine göre değişir. Ayrıca daha estetik çalışmalar için üretilmiş yuvarlak taraflı bantlarında fiyatı farklılıklar göstermektedir.

Maskeleme ve Çift Taraflı Bant Kullanım Alanları

Günlük yaşamda pratiklik sunan maskeleme ve çift taraflı bantlar birçok farklı amaçla kullanılabilmektedir. Dolayısıyla farklı ihtiyaçlara cevap verebilmek adına yapılan çalışmalarla ürün çeşitliliği sürekli artmaktadır.

Maskeleme bantları boyanacak bir alanda düz çizgi elde etme de oldukça avantajlıdır. Boya-badana işlerinde olduğu kadar hobi amaçlı çalışmalarda da yoğun kullanılmaktadır. İşi bittiği zaman ise pratikçe çıkarılması sayesinde alanda özel bir temizlik gerektirmez. Eğer güçlü bir bant seçtiyseniz çıkardıktan sonra yapıştırıcıyı sprey temizleyici ile hızlı ve pratik şekilde temizleyebilirsiniz.

Çift taraflı bantlar ise gerek iş gerekse evlerinizde dekoratif değişiklikler yaparken pratik bir çözümdür. Yapıştırıldığı yüzeylere zarar vermez ve iz yapmaz. Dolayısıyla tablo, biblo, pano veya dekoratif bir cismin sabitlenmesinde idealdir. Çünkü çivi çakmanız veya vidalamanız gerekmez. Dolayısıyla yaşam alanlarınızda ve araçlarınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Pratik olduğu kadar güvenli işlem avantajı sunan maskeleme ve çift taraflı bantlar Ofis Master farkı ile bu alandaki ihtiyaçlarınızı giderir. Kaliteli olduğu kadar ekonomik fiyatlar sunulan ürünler sayesinde hayatınız kolaylaşır.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır