WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Temizlik Mopları ve Yedekleri

Sonuçları Filtrele

Marka
 • Ceymop14
 • Stepy1
 • Vileda2
Limit:
17 sonuçtan 1 ile 17 arası görüntüleniyor.

Temizlik Mopları ve Yedekleri

Temizlik yaparken sıklıkla kullanılan temizlik mopları ve yedekleri genellikle halk arasında paspas ismiyle bilinmektedir. Paspas sonrası ortaya çıkan koku kimisine huzur verir demek sanıyoruz ki yanlış bir tabir olmayacaktır. Temizlik mopları ve yedekleri hayatımızın temizlik aşamasını oldukça fazla kolaylaştırmaktadır. Bundan dolayı çoğu zaman tercih edilmektedir. Bu ürünü genellikle ev hanımları veya temizlik görevlileri tercih etmektedir. Fakat öğrenciler veya evde tek kalan bireyler de Arıtürk, Stepy ve Vileda temizlik mopları ve yedeklerini sıklıkla kullanmaktadır. Temizlik işini oldukça kolaylaştırmaktadır. Bundan dolayı ihtiyaç olan herkesin kullanması uygundur.

Günümüzde birçok kişi temizlik noktasında bu tarz ürünlere başvurmaktadır. Temizlik mopları ve yedekleri hem çok fonksiyonel hem de kullanımı son derece basit ürünlerdir. Bundan dolayı temizlik işleminin her aşamasında kendisine yer bulmaktadır.

Paspas denildiği zaman insanların aklına genellikle yerleri silmek gelmektedir. Fakat paspas yani mop kullanımı bununla sınırlı değildir. Moplar duvar, fayans veya parke gibi yüzeylerde de rahatlıkla kullanılmaktadır. Bu nedenden ötürü temizliği kolaylaştırmak isteyen herkes bu ürünü tercih etmelidir. Bu ürünler genellikle kova ve kendisiyle birlikte set halinde üretilmektedir. Bundan dolayı akstra bir ürün satın almanıza gerek kalmaz. Ürünü satın alıp doğrudan kullanmaya başlamanız uygundur.

Temizlik mopları ve yedekleri özellikle bel ağrısı çeken kullanıcılar için idealdir. Çünkü bu ürünler temizlik yaparken eğilip kalkmanıza veya çömelmenize gerek bırakmaz. Bütün temizlik sürecini ergonomik bir duruş pozisyonunda geçirmeniz mümkündür. Bu sayede bel ve sırt ağrılarınızı tetikleyecek bir durumla karşılaşmazsınız. Buna ek olarak kolunuzun ulaşamadığı bütün yerlere bu moplar sayesinde ulaşmanız mümkündür. Uzun ve kullanışlı sapları sayesinde dip köşe temizlik yapmanız son derece kolaylaşmaktadır. Temizlik yapan bireyler genellikle koltukların arkasına ulaşamamaktan dolayı yakınmaktadır. Bu sorunu uzun sopası sayesinde kolaylıkla çözmek mümkündür.

Temizlik mopları ve Yedekleri Neden Kullanılır?

Günümüzde bulunan moplar son derece gelişmiş özelliklere sahiptir. Bundan dolayı kullanıcılar neden mop almaları gerektiğini merak etmektedir. Mopların sağladığı birçok artı özellik bulunmaktadır. Bunlardan bazıları aşağıda belirtildiği gibidir:

 • Mopların sapları genellikle kaymaz yapıda tasarlanmaktadır. Bundan dolayı uzun saatler boyunca yorulmadan temizlik yapma şansı yakalarsınız.

 • Bazı mop türlerinde sap kısmının boyutu ayarlanmaktadır. Bu özelliği sayesinde ihtiyaca göre ayarlamanız mümkündür. Yani gereksiz zorlanmalardan kaçınmanız mümkündür.

 • Döner başlıklı üretilen ürünler sayesinde köşe bucak temizlik yapmanız son derece kolay olmaktadır. Karşılaştığı engele göre şekil alabilen mop ürünleri temizliği keyifli hale getirmektedir.

 • Dilerseniz kuru şekilde temizlik yapabildiğiniz gibi dilerseniz de ıslak şekilde temizlik yapmanız mümkündür.

 • Aynı zamanda otomatik sıkma özelliği barındıran moplar sayesinde güç kullanmanıza gerek kalmadan mop sıkma işlemini gerçekleştirmeniz mümkündür.

Yukarıda sıralanan özellikler sayesinde temizlik mopları ve yedekleri son derece kullanışlıdır. Dilediğiniz gibi temizlik yapmanızı mümkün hale getiren bu ürünler aynı zamanda son derece uygun fiyatlıdır. Otomatik sıkma özelliği bulunan moplar sayesinde kas gücü kullanmadan kolaylıkla sıkma işleminizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Buna ek olarak döner başlıklı ürünler sayesinde temizlik yapmak son derece kolaydır. Karşılaştığınız engellere ayak uydurması sayesinde temizliğin her aşaması kolay bir şekilde gerçekleşmektedir.

Temizlik Mopları ve Yedekleri Nasıl Kullanılır?

Bu ürünleri kullanmak son derece kolaydır. Tamamen kullanıcıların rahatlığı için tasarlanmıştır. Bundan dolayı uygulamanız gereken birkaç basit adım bulunmaktadır:

 • Bu ürünler genellikle set halinde satılmaktadır. Yani ürünün yanında bir de sıkmak ve kullanmak için kova bulunmaktadır.

 • Bu kovaya bir miktar su ve temizlik için kullanacağınız maddeyi karıştırmanız gerekmektedir.

 • Ardından suyun içine paspası daldırıp biraz karıştırdıktan sonra çıkarmanız gerekmektedir.

 • Doğrudan ıslak olarak kullanmanız çoğu zaman verimsiz sonuç vermektedir. Bundan dolayı kovada bulunan aparatı kullanarak sıkmanız gerekmektedir.

 • Sıkma işlemini gerçekleştirdikten sonra temizlik işlemine başlayabilirsiniz.

Yukarıdaki adımlara göz attıysanız temizlik mopları ve yedekleri kullanımının ne kadar basit olduğunu fark etmişsinizdir. Oldukça kullanışlı olan bu ürünlerin tasarımı da ergonomiktir. Bu özelliği sayesinde kullanıcılar uzun saatler boyunca herhangi bir ağrı ile karşılaşmadan temizliklerini yapmaktadır. Sizler de bu kullanışlı ürünleri satın almak isterseniz Ofis Master tarafından satılan kaliteli moplara göz atabilirsiniz. Bu ürünler aynı zamanda son derece uygun fiyatlıdır. Dilediğiniz ürün tarzını satın alarak kullanıma başlama şansınız bulunmaktadır. Bu aşamada ihtiyacınıza en uygun olan mop ürününü seçmeniz gerekmektedir.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır