WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Mutfak ve Tezgah Temizliği

Sonuçları Filtrele

Marka
 • Asperox2
 • Cif13
 • Cillit Bang3
 • Maratem9
 • Mr. Muscle1
 • Porçöz4
 • Sens1
 • Tex7
Limit:
40 sonuçtan 1 ile 32 arası görüntüleniyor.

Mutfak ve Tezgah Temizliği

Mutfak ve tezgah temizliği günlük yaşam içinde en fazla yapılan temizlik ve hijyen türleri arasındadır. Nitekim mutfaklar en önemli yaşam alanları içerisindedir. Dolayısıyla en fazla temizlenmesi gereken yerdir. Bu özelliği ile birbirinden farklı temizlik malzemesine ihtiyaç duyulur.

Mutfak temizliğinde ihtiyaç duyulan malzemelerin temizliğe başlamadan önce tedarik edilmesi şarttır. Bunun yanında ürünlerin kaliteli olduğu kadar ekonomik olması da gerekir. Çünkü kullanım açısından yoğun sirkülasyonu olan malzemelerdir. Ve toplamda yüksek bir gider kalemi olabilmektedir.

Tezgah ve ocakların temizliğinin zorlu olduğu düşünüldüğüne güçlü kimyasallarla temizlenmesi gerekir. Ayrıca seçeceğiniz malzemelerin sağlık açısından da risk yaratmayan bileşenlerden oluşması şarttır. Asperox, Cif, Marc, Mr. Muscle, Porçöz ve Tex kaliteli olduğu kadar en iyi fiyatlı mutfak ve tezgah temizliği ürünleri ile yapacağınız hijyen çalışmalarını güvenli kılar.

Zengin Çeşitliliği İle Mutfak ve Tezgah Temizliği Ürünleri

Piyasadaki zengin çeşitliliği ile mutfak ve tezgah temizliği ürünleri günlük hayatımızı kolaylaştırır. Bazı ürünler sadece mutfak için tasarlanmıştır. Bazıları ise yoğun olarak mutfaklarda kullanılsa da banyo gibi diğer yaşam alanlarında da kullanılabilmektedir.

Yoğun kir ve yağa maruz kalan mutfaklarda kullanılan ürünler genelde çok fazla kimyasal bileşen içerir. Bu sayede pratikçe alanın kir ve yağdan arındırılmasını sağlar. Mutfak temizliğinde sıklıkla kullanılan temizlik malzemeleri arasında sıklıkla şunlar bulunur;

 • Çöp torbası

 • Peçete ve kağıt havlu.

 • Eldiven.

 • Yüzey dezenfektanı.

 • Yağ ve kireç çözücü.

 • Lavabo açacağı.

 • Krem yüzey temizleyiciler.

 • Mutfak temizlik bezi.

 • Bulaşık süngeri ve teli.

 • Bulaşık deterjanı.

Bu mutfak ve tezgah temizliği ürünleri sıklıkla kullanılsa da pas çözücüler ve lavabo açıcılar gibi nadir olarak ihtiyaç duyulan başka ürünler de vardır. Alışveriş listenizi mutfağınızın temizlik ihtiyacına göre bir değerlendirme yaparak oluşturmanızda yarar vardır.

Mutfak ve Tezgah Temizliği Ürün Fiyatları

Mutfak ve tezgah temizliği ürünleri fiyatları Bingo, Cif, Pril vb. gibi markalara göre değişmektedir. Hem evler hem de işyerlerinde yoğun olarak kullanılan bazı malzemelere birçok noktadan ulaşabilmek mümkündür. Dolayısıyla farklı fiyatlarla aynı ürünü satın alabilme fırsatınız vardır. Bunun yanında daha güçlü ve bilinirliği fazla olan temizlik ürünlerinde fiyatlar daha yüksek olmaktadır.

Mutfak ve tezgah temizliği malzemelerinin büyük bir kısmı sıvı formdadır. Farklı boyutlara sahip olan bu ürünler arasından büyük boyları tercih ederek en ekonomik fiyatla satın alabilirsiniz. Ayrıca bazı dönemlerdeki kampanya ve indirimleri takip ederek da büyük avantajlar yakalayabilirsiniz. Ancak kullanım miktarınız çok hacimli değilse bu yanlış bir seçim olabilir. Çünkü ürünün son kullanım tarihi geçebilir ve temizlik gücü azalabilir. Bu detaya dikkat etmenizde yarar vardır.

Piyasada her temizlik malzemesinin birçok türü bulunur. Örneğin bulaşık deterjanının krem, jel, tablet ve konsantre gibi türleri vardır. Ebat ve içeriğinde parfüm çeşidine göre de çeşitler artmaktadır. İşte tüm bu çeşitliliğin fiyatlar üzerindeki etkisi tartışılmazdır. Etkili bir temizlik deneyimi için kaliteli olduğu kadar sağlıklı ürünleri de seçmeye özen göstermelisiniz. Ayrıca bu seçimlerde bütçeniz ve ihtiyaçlarınızda belirleyici bir etmendir.

Mutfak ve Tezgah Temizliği İçin Bazı Püf Noktaları

Yoğun yemek kalıntıları ve yağlara maruz kalan mutfak ve tezgah temizliği için bazı püf noktalar vardır. Aksi takdirde tam temizlenemez iken bakteriler ürer. Mesela ocak yanında olan fayans, tezgah, ve dolaplara yemek artıkları çok fazla sıçrar. Beklediği zaman ise katılaşarak inatçı hale gelir. Dolayısıyla güçlü püskürtme yağ çözücüler ile en kısa zamanda temizlenmesi gerekmektedir.

Yağ çözücüler ayrıca aspiratör, fritöz, mangal, ve dibi tutmuş tencerelerin temizliğinde etkin çözüm sunan bir malzemedir. Ağır kirlerin çıkarılmasında ise mineralli krem deterjanlar etkin sonuçlar verir. Su ile pratikçe durulanması sayesinde ise son işlemde özel bir çaba gerektirmez.

Lavabo ve levyeyi de içerisinde barındıran mutfak tezgahları genelde mermer gibi malzemelerde yapılır. Dolayısıyla zarar vermeyen temizlik ürünlerinin seçilmesi gerekir. Özellikle bu tarz döşemelerde amonyak ve fosfat içermeyen temizlik ürünleri kullanılması önerilmektedir.

Yüzeylere temizlik malzemesinin uygulanmasında en etkili rolü oynayan ise bulaşık süngerleridir. Dolayısıyla bir yüzü telli süngerler ile bu yağ ve kir kalıntılarını pratikçe temizleyebilirsiniz. Bunun yanında çöp kutularından kötü kokuların çıkarılması ve sararmış beyaz zeminlerin temizlenmesi için çamaşır suyu kullanmanız gerekir. Aktif köpük sabunlu farklı temizlik malzemeleri ise kullanım alanına göre işinizi pratikleştiren diğer ürünler arasındadır.

OfisMaster mutfak ve tezgah temizliği için gereken tüm ürünleri en iyi fiyatlarla kullanıcılarına sunar. Dolayısıyla günlük mutfak temizlik rutininizi ekonomik, kaliteli ve sağlıklı ürünlerle yapabilme fırsatı sunar.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır