WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

El Telsizleri

Sonuçları Filtrele

Marka
 • Aselsan2
 • GYQ1
 • Mars1
 • Sfe1
 • Talkpod1
Limit:
6 sonuçtan 1 ile 6 arası görüntüleniyor.

El Telsizleri

Aselsan El Telsizleri, Belfone El Telsizleri, Mars El Telsizleri ve Sfe El Telsizleri kesintisiz iletişim için kullanılan araçlardan biridir. Kişilerle pratik bir şekilde iletişime geçmeyi kolaylaştıran bu haberleşme aracı farklı alanlarda da kullanıma uygundur. Üstelik bunların taşınması son derece kolaydır. Bu nedenle ihtiyaç duyulan her anda rahatlıkla kullanılabilirler. Ayrıca söz konusu telsizler radyo sinyalleri ile iletişim sağlar. Öte yandan kablo kullanımına gerek duymaz. Siz de tüm Aselsan El Telsizleri, Belfone El Telsizleri, Mars El Telsizleri ve Sfe El Telsizleri çeşitleri ve fiyatları için Ofis Master ürün yelpazesini inceleyebilir, detaylı karşılaştırma yaparak aradığınız modeli kolayca bulabilirsiniz.

Kullanışlı El Telsizi Özellikleri

Haberleşme alanında kendine yer bulan el telsizleri bas-konuş tekniği ile çalışmaktadır. Uzaktan iletişim kurabilmeye yarayan bu iletişim araçlarının uzun mesafeli olanları güçlü ve kesintisiz bir iletişim ağına sahiptir.

Öte yandan kullanım ömrü ve çekim gücü gibi el telsizi özellikleri, modellerin farklılaşmasına yol açar. Tabii ki kullanım ömrü ifadesiyle kastedilen şey ise pil ömrüdür. Öte yandan her telsizin kullanım frekansı da birbirinden farklıdır.

Örneğin; profesyonel el telsizleri birden çok kanalda kullanılması mümkün telsiz çeşididir. Bu itibarla söz konusu telsizler ortalama 16 tane frekansta kullanılabilir. Ayrıca kimi telsizler dokunmadan konuşma özelliğine sahiptir. Bu ise profesyonel kullanımda rahatlık sunmaktadır.

Diğer taraftan bu el telsizi modelleri uzun mesafe kullanımlarına olanak tanır. Aynı zamanda değişik frekanslarda kullanımı mümkün kılan lisanssız veya lisanslı el telsizleri de bulunur. Böylelikle kullanıcılar farklı amaçlara yönelik telsizler arasından kolayca seçim yapabilir.

El Telsizleri Hangi Alanlarda Kullanılır?

Bunlar iletişimi kolaylaştıran oldukça ergonomik bir araç olarak dikkat çeker. Elbette özelliklerine göre kullanım amaçları değişiklik gösterir. Örneğin, kurumsal alanlarda dijital ve analog el telsizi modellerine sıkça başvurulur.

Öte yandan haberleşme kalitesinin artırılması ve işlerin kolaylaştırılması için dağıtım faaliyetleriyle uğraşan firmalarda da bunlardan faydalanılır. Yine, birçok kamu kurum ve kuruluşunda el telsizi modellerinden yardım alınır. Bu sayede kalabalık olarak yürütülmesi gereken işlerde verimlilik düzeyi artırılır.

Diğer taraftan bunlar, yaşlı insanların veya bebeklerin bakımını üstlenen kişiler için de vazgeçilmez bir araçtır. Ayrıca spor salonu ve okullar, el telsizlerine ihtiyaç duyulan ortamların başında gelmektedir.

Tüm bunların yanı sıra el telsizi modelleri aktiviteler ve hobiler esnasında da yararlanılan ürünlerdir. Örneğin; sinema, konferans salonları, lokanta gibi yerlerde de bu haberleşme araçları karşımıza çıkar. Böylece yoğun ortamlarda yapılacak işler daha kolay şekilde gerçekleştirilir ve bu sayede ekip çalışmaları pratik hâle gelir.

Kaliteli El Telsizleri

Uzak mesafe arası iletişimde kullanılan el telsizi teknolojisi birçok ihtiyaca yanıt verir. Bunlar temelde radyo sinyalleri vasıtası ile irtibat kurulmasını sağlar. El telsizinin tarihi ise 19. Yüzyıla dayanır. İlk kesintisiz telsiz görüşmesi 1896 yılında gerçekleştirilmiştir.

Birçok alanda devrimsel bir nitelik taşıyan bu buluş, gelişerek bugünkü modern hâline kavuşmuştur.

Bunlar, alıcı-verici özelliğine sahip olan radyo sistemiyle donatılmaktadır. Ayrıca kablosuz bir kullanım fırsatı sunmasından dolayı pek çok amaçla tercih edilir. Bununla birlikte en yaygın bazı el telsizi modelleri ise şunlardır:

Dijital El Telsizleri:

Bunlar, analog modellere kıyasla daha rahat bir kullanım deneyimi sunmaktadır. Ayrıca yüksek ses kalitesine sahiptir. Öte yandan üzerinde LCD ekran bulunmaktadır. Gürültü probleminin önüne geçmek için tasarlanmıştır.

Kısa Mesafe El Telsizi Modelleri:

Bu ürünler yakın alanlar içinde sıklıkla tercih edilmektedir. Ne var ki bunların çekim ve sinyal gücü daha düşüktür. Bunun yanı sıra üzerindeki aparatlarla kıyafete kolayca monte edilerek kullanılabilir.

Deniz El Telsizi Çeşitleri:

Tabii ki telsizler hava ve kara ulaşım ağlarının yanı sıra denizlerde de sıklıkla kullanılır. Örneğin, gemicilik sektöründe faaliyet gösterenlerin tercihi bu telsiz modellerinden yana olur.

Analog El Telsizi Türleri:

Bu cihazlar ise el ile kurulum ve ayarlama yapılarak kullanılmaktadır. Tuşlar üst kısımda yer alan bölgeye yerleştirilir. İki kanalın aynı anda dinlenebilmesine imkân tanır. Ayrıca seçilen kanal sesli bir şekilde bildirilebilir. Diğer taraftan küçük işletme sahipleri sıklıkla bu telsiz modellerini kullanır.

Lisanslı El Telsizleri:

Bunları kullanabilmek için telsiz ehliyetine sahip olmak gerekmektedir. Çeşitli frekans aralıklarında kullanıma uygun bu telsizler yüksek frekansları destekler. Öte yandan bu telsizlere Vhf el telsizi adı verilmektedir. Bunlar 30-300 mhz arasında kullanılabilen cihazlardır. Ayrıca lisanslı telsizlerin en önemli özelliği, izinsiz kullanılamıyor olmalarıdır.

Dünyaca Ünlü El Telsizi Markaları

Birçok markanın ürün seçkisinde el telsizleri kendine yer bulur. Örneğin; Baofeng, Aselsan ve Tyt bunlardan bazılarıdır. Öte yandan; Zastone, Motorola, Hytera gibi markalar da bu alanda ismini duyurmuş prestijli markalardandır.

Bunlara ek olarak profesyonel el telsizi markaları içinde şunlardan da söz edilebilir:

 1. Proware,
 2. Kirisun,
 3. Icom,
 4. Ritera,
 5. Talkpod,
 6. Abell,
 7. Mars,
 8. Teknoben,
 9. Wln.

Siz de bu alandaki farklı markalara ait bütün ürünleri Ofis Master üzerinden ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

En Uygun El Telsizi Fiyatları

Kullanım alanı, mesafesi, frekansı doğrultusunda fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Aynı zamanda kullanım süresi telsiz fiyatlarına doğrudan etki eden bir başka faktördür.

Ayrıca genelde tekli olarak satışa sunulan bu telsizlerin ikili modellerini bulmak da mümkündür. Diyalog ve haberleşme için birden fazla satın alınabilen bu ürünler, çoklu satış durumunda daha uygun fiyata sunulabilir.

Siz de el telsizleri arasından ihtiyacınız olan ürüne ulaşmak için Ofis Master kalitesine güvenebilirsiniz. Hızlı arama ve kesintisiz konuşma seçeneklerine sahip el telsizi çeşitleri ile güvenlik ve haberleşme alanındaki gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır