WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Tuvalet Kağıtları

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Master Plus3
  • Only1
  • Selpak6
  • Sens1
  • Senso1
Limit:
12 sonuçtan 1 ile 12 arası görüntüleniyor.

Tuvalet Kağıtları

Tuvalet kağıtları, temel olarak tuvalette kurulanma işlemlerini üstlenmektedir ve aynı zamanda temizlik için de kullanılmaktadır. Kullanıcılar genellikle kurulanma için tercih etseler de asıl amacı temizlik olarak üretilmiştir. Tabii ki kullanım tarzı tamamen kişinin kendisi tarafından belirlenmektedir. Master Plus, Selpak, Sens, Eczacıbaşı, Only ve Senso gibi markalar tarafından üretilen tuvalet kağıtları, bireylerin bakteri, pislik ve mikroplar ile doğrudan temas etmesini engellemek için ortaya çıkarılmıştır. Bu sayede daha az riskli bir temizlik süreci gerçekleştirmek son derece mümkündür.

Özellikle bireylerin elleri ile mikrop ve bakteri taşıması oldukça kolaydır. Bundan dolayı elleri ne kadar iyi koruyabilirsek kendimizi ve çevremizi de o kadar iyi koruyabiliriz. Elinizde bulunan mikropların ağız, burun, göz ve kulak gibi vücut deliklerinden vücudumuza girmesi çok daha kolaydır. Bu mikropların vücudumuza girmesi ilerleyen süreçlerde oldukça ciddi hastalıklara sebebiyet vermesi son derece olasıdır. Bundan dolayı her şeyden önce ellerimizi korumamız gerekmektedir. Bundan dolayı tuvalet kağıtları kullanmak son derece önemli ve gereklidir.

Kişisel temizliğini büyük oranı tuvalette yapılan temizlikten oluşmaktadır. Yukarıda da belirttiğimiz üzere ellerimizin pislenmesi sonucunda geriye kalan kişisel bakımlarımız da bakımdan ziyade riskli birer eyleme dönüşecektir. Bundan dolayı tuvaletlerde ellerimizi temiz tutabilmek için tuvalet kağıtları kullanmak zorundayız. Bu ürünleri kullanırken kuru ve temiz bir ortamda tuttuğunuza emin olmanız gerekmektedir. Tuvaletin suyla temas eden bir bölümüne yerleştirmeniz durumunda istenmeyen sonuçlar ile karşılaşabilirsiniz. Tuvalet kağıtları genel olarak suyla temas ettiği zaman hızlı bir şekilde erimektedir. Bundan dolayı suyla temas eden ürünü kullanmanız neredeyse imkansız bir duruma gelecektir. Yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermek istemeyiz. Tuvalet kağıtları doğrudan su ile temas ettiğinde erime olayı gerçekleşir. Bunun dışında ıslak olan bölgeleri temizlerken erime gerçekleşmez.

Tuvalet Kağıtları Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Kullanıcıların büyük bir çoğunluğu bu tarz ürünleri satın alırken yanlış tercihlerde bulunmaktadır. Bundan dolayı bu ürünleri satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Oldukça fazla marka ve bu markalara ait ürünler internet ortamında ve marketlerde yer almaktadır. Bundan dolayı genellikle kullanıcıların kafası karışmaktadır.

Tuvalet kağıdı alırken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan birisi üründeki selüloz miktarı olmalıdır. Selüloz miktarı satın alacağınız ürünün doku kalitesini direkt olarak etkilemektedir. Bundan dolayı kesinlikle doğru miktarda selüloz içeren ürünleri satın almanız gerekmektedir.

Bunun yanında kullanacağınız alana göre kağıt seçimi yapmanız gerekmektedir. Suyla daha çok muhatap olacak bir alanda kullanılacak kağıdın suyu emme kapasitesi ve kalitesi de yüksek olmalıdır.

Bunun yanında tuvalet kağıtları cildimize doğrudan temas eden temizlik ve hijyen ürünleridir. Yani türünün seçimi oldukça iyi olmalıdır. Aksi durumda cildinizi tahriş edecek ürünlere rastlayabilirsiniz. Bundan dolayı tercih ederken ürün açıklamasını dikkatli bir şekilde incelemeniz gerekmektedir. Bu ürünlerin birkaç türü bulunmaktadır. Genel olarak ayırmak gerekirse sert ve yumuşak olarak ikiye ayrılabilir. Bu seçiminizi doğru bir şekilde yapmanız büyük önem arz etmektedir. Sert bir ürün seçmeniz sonucunda cildiniz tahriş olacaktır. Bundan dolayı kullanıcılar genellikle yumuşak şekilde üretilen kağıtları tercih etmektedir.

Bir diğer dikkat etmeniz gereken nokta ise bu ürünlerin suya karışma süresidir. Tahmin edeceğiniz üzere gidere atılacak olan tuvalet kağıtları gideri tıkama olasılığına sahiptir. Bundan dolayı suda en kısa sürede çözünen ve suya en kısa sürede karışan ürünleri tercih etmeniz gerekecektir. Ürünler genellikle katman sayısına göre değerlendirilmektedir. Yani katman sayısı fazla olan ürünlerin tuvalet giderlerinde zor çözüneceği düşünülmektedir. Fakat bu son derece yanlış bir düşüncedir. Bu ürünlerin suda çözünme süresi de yazımızın başında belirttiğimiz selüloz kalitesidir. Eğer kaliteli bir selüloz ile üretilen markadan ürünü satın alırsanız katman sayısının suda çözünme süresiyle bir bağlantısı olmadığını anlayabilirsiniz.

Bunu test etmenin bir yolu da şudur: Kaliteli bir markadan alacağınız çok katlı ürün ile diğer markalara göre biraz daha kalitesiz bir markadan alacağınız tek katlı ürünü suya sokarak test edebilirsiniz. Birisi kısa sürede suya karışırken diğeri belki de hiç suya karışmayacaktır. Bu olay tamamen kullanılan selülozun kalitesine bağlıdır.

OfisMaster, kaliteli tuvalet kağıtlarını uygun fiyatlarla sunarak iş yerinizin ve evinizin temizlik ihtiyacını karşılamak için en doğru kurumsal tedarik şirketidir. Kalite, tasarruf ve hızlı teslimat için OfisMaster'ı tercih ederek her zaman temizlik ve hijyenin tadını çıkarabilirsiniz. OfisMaster'da en çok tercih edilen tuvalet kağıtları kategorisini ziyaret edin ve bütçenize uygun en kaliteli tuvalet kağıtlarını satın alma deneyimini yaşayın.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır