WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Koli Bantları ve Makineleri

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Kraf6
  • Mas1
  • Noki1
  • Paso1
  • Ve-Ge6
Limit:
15 sonuçtan 1 ile 15 arası görüntüleniyor.

Koli Bantları ve Makineleri

Ambalajlama ve paketleme alanında en sık kullanılan malzemelerden birinin koli bantları ve makineleri olduğu bilinmektedir. Koli bandının bir yüzeyinde güçlü bir selülozik yapıştırıcı bulunur. Bu sayede yapıştırılmak istenen birçok alanda çözüm sunmaktadır. Makinesi ise bandın kullanılmasını pratik kılan bir araçtır.

Pratik ambalajlama malzemeleri arasında yer alan bu ürünler, paketlenen koliyi dış etmenlerden korur. Dolayısıyla taşınma esnasında koli içindeki ürünün dökülmesini ve dağılmasını önler. Kullanıldığı alanda basınca dayanıklı yüzeyler oluşturur. Mukavemetini artırır, nem ve suya karşı koruma sağlar.

OfisMaster'ın müşterilerine sunduğu en çok tercih edilen markalar; Kraf, Noki ve Ve-Ge gibi markaların kuvvetli koli bantları ve makineleri ile paketleme ve ambalajlama ihtiyaçlarınızı sorunsuz karşılar. Yüksek performans gösteren kaliteli bantlar ile ürünlerinizin taşınma süreçlerini güvenli kılar.

Koli Bantı ve Makineleri Çeşitleri

Piyasada bulunan farklı koli bant ve makine çeşitleri her ihtiyaç ve bütçeye özel çözümler sunar. Hammadde olarak ağaç yongasından oluşan koli bandı çeşitleri solvent, akrilik ve hotmelt olarak üçe ayrılmaktadır. Bunun yanında kalınlık ve uzunluk olarak da çeşitlendirmek mümkündür.

Solvent Koli Bantları

Bu koli bandı türü reçinesi doğadan elde edilen ve bir solvent ile inceltilerek film üzerine sürülen bir banttır. Özellikle soğuk zincir ürünlerin ve PVC yüzeylerin bantlanması için kullanılmaktadır. Diğer bant çeşitlerine göre uzunluk ve kalınlık olarak daha az çeşide sahiptir. Fiyat olarak ise diğer koli bant türleri göre daha yüksektir.

Akrilik Koli Bantları

Plastik ve naylon zeminlerde ultra verim veren akrilik koli bantları, adından da anlaşılacağı gibi akrilikten üretilmektedir. Güçlü tutuculuk ve hızlı yapışan özelliklere sahiptir. Piyasadaki birçok koli bandı kesme makinesi ile kullanılabilmektedir. Özelliği gereği ise genel paketleme ve ambalajlama işlemlerinde sıklıkla tercih edilmektedir.

Holmelt Koli Bantları

Sıcak eriyik tutkalla imal edilen hotmelt koli bantları, farklı kalınlık ve uzunluklara sahiptir. Özellikle baskılı koli bantlarının zemini bu bantlardan oluşmaktadır. El ile kopartılabilen bu bant türü 60 dereceye kadar dayanıklıdır. Özellikle yapıştırma yapmak için zemine çok fazla basınç uygulamaya gerek kalmaması sayesinde kullanımı pratiktir. Şayet yüksek ısıya maruz kalmazsa 3-4 yıl kadar kullanılabilirsiniz. Ancak hava değişimlerine duyarlıdırlar.

Koli bantlarının hızlı ve pratik bir şekilde uygulanması için kullanılan koli bant makineleri ise genelde birbirine yakın modellerle üretilmektedir. Hafif ve kullanışlı malzemeden imal edilen bu makineler, geniş marka seçeneklerine sahiptir. Kolilerin düzgün bir şekilde yapıştırmasını sağlayacak forma sahiptir. Ergonomik tasarımı ile paketleme aşamasında zaman, emek ve koli bandı israfını önler.

Koli Bantı ve Makineleri Fiyatları

Günümüzde oldukça geniş marka çeşitliliğine sahip koli bant ve makine fiyatları da bu sayede her ihtiyaç ve bütçeye hitap eder. Yüksek kaliteli malzemeden üretilmiş olmaları sayesinde ise uzun süre kullanabilirsiniz. Bunun yanında farklı markaların çeşitleri arasından kullanacağınız yere ve amacınıza göre seçim yapabilirsiniz.

Koli bantları ve makineleri fiyatları markaya, hammaddeye, kalınlığa ve uzunluğa göre farklılıklar gösterir. Bunun yanında marka bilinirliğini artırmak amacıyla baskılı modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Büyük kolileri yapıştırmak için güçlü yapıştırıcı özellikte ve kalın bantları seçmeniz gerekir. Mikron kalınlığı ve uzunluğuna göre ise piyasada birçok farklı koli bandı fiyatına rastlamanız mümkündür.

Koli bant makineleri de her ne kadar birbirine yakın tasarımlara sahip olsa da marka bazında küçük farklılıklar içerir. İşlevsel ve kullanışlı modeller arasında kullanım alanınıza en uygun modeli seçebilirsiniz. Özellikle mat ve opak renklerde olan bu makineler kırılmaz ve yıpranmaz özelliktedir. Ayrıca bunun yanında işiniz bittiği an saklaması kolay katlanabilir modeller içermektedir. Dolayısıyla  fiyatlar marka, malzeme ve sahip olduğu özelliklere göre değişir.

Koli Bantı ve Makineleri Kullanım Alanları

Günlük yoğun paketleme yapan, kargo, imalat sektörü ve depolama alanlarına koli bantları ve makineleri müthiş avantajlar sunar. Kutu dikişlerini birleştirme ve paketleme de genellikle 45 mm genişliğinde bantlar kullanılmaktadır. Ambalajlamanın yoğunluğuna ve kolinin durumuna göre farklı güçlere sahip bantlar arasından birini seçebilirsiniz. OfisMaster ambalajlamanın yapıldığı her sektörde kullanılan bu malzemeyi size zengin ürün çeşitliliği ve en iyi fiyatlar ile sunar.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır