WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Ajandalar Baskılı

Sonuçları Filtrele

Marka
 • OfisMaster Pro34
Renk
 • Bordo 1
 • Denim Gri 1
 • Desen 1 1
 • Desen 2 1
 • Desen 3 1
 • Desen 4 1
 • Füme 1
 • Gri 13
 • Kahve 2
 • Kırmızı 22
 • Lacivert 19
 • Mavi 1
 • Sarı 1
 • Siyah 10
 • Taba 19
 • Turkuaz 10
 • Turkuaz Mavi 1
 • Turkuaz Yeşil 1
 • Turkuaz/Mavi 1
 • Turkuaz/Yeşil 1
 • Turuncu 8
 • Yeşil 3
Limit:
34 sonuçtan 1 ile 32 arası görüntüleniyor.

Ajandalar Baskılı

Promosyon ürünleri arasında yer alan OfisMaster Pro ajanda baskılı modelleri ile etkili bir reklam aracıdır. Firmaların hedef kitlelere ulaşması için özel olarak tasarlanır. Standart veya mekanizmalı ajanda modellerine renkli veya sıcak baskı yapılarak hazırlanmaktadır.

Tercihe göre firmanın logosunun veya firmayla ilgili fotoğrafların basıldığı OfisMaster Pro ajandalar, özellikle iş hayatında sıklıkla tercih edilmektedir. Günlük işlerin organize edilmesinde pratik bu aracın hedef kitlenize hediye edilmesi güçlü bir reklam çalışmasıdır.

Markabilinirliğini artırmak isteyenlerin başvurduğu en bilinen hediyelerden biri olan ajandalar baskılı olduğunda her kullanıldığında firmanızı hatırlatır. Dolayısıyla ilişkileri dinamik tutar ve unutulmasını önler.

Dilediğiniz Ölçü ve Modelde Baskılı Ajandalar

Şirketinizin tanıtımını dilediğiniz ölçü ve modelde baskılı ajandalar ile etkili bir şekilde yapabilirsiniz. Ajandalar baskılı, logolu ve düz olarak farklı modellerde piyasaya sürülür. Bunun yanında set veya mekanizmalı olan türleri de vardır. Baskılı tercih edilmesindeki temel amaç firma tanıtımı hafızalarda kalacak bir ürün ile yapılmak istenmesidir.

Kaliteli malzeme ile üretilmiş bir ajanda uzun yıllar kullanılabilmektedir. Bunun yanında çoğu kişi saklamayı tercih etmektedir. Ajandalar baskılı özellikle estetik bir tasarım ile yapılmışsa genelde basıldığı yıl geçmiş olsa bile saklanır. Çünkü şık ve pratik bir ajandayı elinden çıkartmak ve yanından ayırmak kimse istemez. Dolayısıyla içerisindeki bilgiler ile saklanır. Böylelikle uzun yıllar firmanızın reklamını yapmaya devam eder.

En eski promosyon türlerinden biri olan ajandaların özellikle kullanışlı ve taşıması kolay ebatlarda olması hedeflenmektedir. Böylelikle işlevselliği üst seviyelere çıkar. Hedef kitleniz yanınızdan ayırmaz ve sık kullanır. Nitekim böylelikle amacınız hedefe ulaşır.

Şirketinizi En İyi Temsil Edecek Baskılı Ajanda Modelleri

Çoğu reklam uzmanına göre hala şirketinizi en iyi temsil edecek baskılı ajanda modelleri olarak tanımlanır. Ajandalar baskılı olduğu zaman bir markanın duyurulması adına en güçlü destekçilerden biridir. Sayfa sayısına, iç tasarımına, kapak malzemesine, ölçülerine ve baskı türüne göre farklı modelleri bulunur. Elbet tüm bu kriterler fiyat üzerinde de belirleyici etkiye sahiptir.

Kolayca not alabilmeyi sağlayan çizgili modeller özellikle çalışanlarınızın kolayca not almasında pratiklik sunar. Bunun yanında müşterilerinizdeki etkiyi artırmak için dilerseniz not kağıdı veya logolu kalemler ile birlikte  hediye edebilirsiniz.

Baskılı ajanda modelleri oldukça zengin bir ürün yelpazesine sahiptir. Dolayısıyla fiyat aralığı oldukça geniştir. İşlevsel olması adına eklenen her yeni özellikle fiyatı yukarılara taşır. Bunun yanında markalar arasında ki ebat ve kalite farklılıkları da fiyatları değiştiren kriterler arasındadır.

Ajandalar baskılı, mekanizmalı, VİP set, cep boy ve farklı ebatlar piyasaya sürülmektedir. Popülerliğini her dönem koruyan bir kırtasiye  malzemesi olması ise promosyon ürünleri olarak hala seçilmesini sağlar. Nitekim kurumsal ve bireysel olarak bir günü planlamayı kolaylaştırır. Dolayısıyla daha düzenli ve programlı olmamızı sağlar.

Baskılı Ajanda Fiyatları

Baskılı ajanda fiyatları standart düz modellere göre daha yüksek olma eğilimindedir. Ayrıca mekanizmalı, baskı türüne, iç sayfa dizaynına ve ebatlarına göre de fiyatlar değişmektedir. Marka ve özel dizayn edilmiş modeller de aynı şekilde fiyatı belirleyen kriterler arasındadır.

Firmalar özellikle fuar, yılbaşı, firma açılışı veya yeni ürün lansmanı gibi dönemlerde dağıttığı ajandalar baskılı modelleri ile iyi bir reklam etkisi yaratır. Hedef kitlelere daha fazla hitap etmek isteyenler farklı ajanda türleri seçmeyi tercih eder. Haliyle fonksiyonelliğine ve estetikliğine katılan özellikler de fiyatı yükseltir.

Ajanda Kullanmanın Avantajları

En popüler not tutma araçlarından biri olan ajanda kullanmanın avantajları tartışılmazdır. İlerleyen teknolojiye rağmen hala gözde bir promosyon ürünüdür. İş, okul ve gündelik hayatta yoğun tempo içerinde unutulmaması gerekenleri hatırlatır. İleri tarihlere dair planlama yapmada kolaylıklar sağlar.

Zamanın çok daha verimli kullanılması adına özel olarak tasarlanan bu defterler kişisel tercihlere göre de farklı amaçlar için tutulabilmektedir. Not tutmak, günlük yazmak, tarifler yazmak, ders notları almak, iş ile ilgili planları aktarmak ve fuar notlarını almak bunlardan sadece birkaçıdır.

İş ve gündelik hayatın yoğun koşturmacasında zamanı daha verimli kullanmayı sağlayan ajandalar baskılı modelleri ile iki işi aynı anda yapar. Hem gün, hafta ve yılı programlayabilir, hem de önemli notlarınızı alabilirsiniz. Bazılarında yer alan listeme içeren sayfalar ise alışverişlerinizi kolaylaştırır.

Ofis Master zengin ajandalar baskılı modelleri ile reklam çalışmalarınızı daha etkili bir şekilde yapmanıza destek sağlar. Promosyon ürünleri arasından en kaliteli ve cazip fiyatlı odelleri seçebilirsiniz. Böylelikle hedef kitleniz üzerinde olumlu etkiler yaratabilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır