WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Lazer Yazıcılar

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Brother2
  • Canon13
  • Epson1
  • HP16
  • OKI5
  • Pantum4
  • Xerox11
Limit:
52 sonuçtan 1 ile 32 arası görüntüleniyor.

Lazer Yazıcılar

Brother Lazer Yazıcılar, Canon Lazer Yazıcılar, Epson Lazer Yazıcılar, HP Lazer Yazıcılar, OKI Lazer Yazıcılar ve Xerox Lazer Yazıcılar gibi markalar, kâğıt üzerine kaliteli ve hızlı çıktı almak isteyenler için tercih edebilecekleri en iyi seçeneklerden biridir. Bu yazıcılar, farklı renkler için kartuş değişimi gerektirmediğinden, düşük maliyetli bir seçimdir. Ayrıca, siyah-beyaz veya renkli çıktı almak mümkündür. Ofis Master'ın zengin koleksiyonu, tüm bu markaların farklı özelliklerine ve fiyat seçeneklerine sahip lazer yazıcılarını sunmaktadır.

Lazer Yazıcılar Ne İşe Yarar?

Bunlar özellikleri bakımından öteki yazıcılarla benzerlik gösterir. Yazıcı türü doğrultusunda değişik boyutlardaki kâğıtların üzerine baskı yapılması mümkündür. Eski tip kartuşlu modellerin mürekkep değiştirme zahmeti bu yazıcılarla tarihe karışır.

Çünkü lazer yazıcı çeşitleri elektrik enerjisini kullanmak suretiyle çeşitli ışınlar üretir. Daha sonra bu ışınların enerjisi yardımıyla yüzeyde iz bırakarak istenilen baskının ve çıktının elde edilmesini sağlar. Kâğıt yüzeyindeki izlerin bir araya gelmesi ile arzu edilen çıktıya ulaşılır.

Bu sebeple lazerli yazıcılar kullanılırken bakım maliyeti olmaz. O yüzden bu ürünler maliyetten büyük oranda tasarruf etme imkânı verir. Zira bu yazıcılar elektrik ve ana bilgisayar bağlantısıyla çalışır. Hem böylelikle renk kalitesi de çok daha yüksek düzeye ulaşır.

Ev tipi lazerli yazıcılar daha düşük çıktı alma hızı sunar. Bundan dolayı söz konusu ürünler yüksek hızda baskı yapabilmek için tercih edilmezler. Çok sayıda ve kısa sürede baskıya ihtiyacınız varsa profesyonel lazerli yazıcılara yönelmeniz gerekir.

Bunun yanı sıra amatör evrak işlerini halletmek için küçük boyutlu lazer yazıcılara başvurulabilir. Siz de en kaliteli ve uygun fiyatlı lazer yazıcı modelleri için Ofis Master kalitesini seçerek iş süreçlerinizi daha keyifli hâle getirebilirsiniz.

Fonksiyonel Özellikleriyle Lazer Yazıcılar

Çeşitli özelliklere sahip işlevsel ve ergonomik tasarımlı lazer yazıcı modelleri bulunur. Bunlar belge çoğaltma fonksiyonundan dolayı fotokopi amacıyla da tercih edilir.

Öte yandan tarayıcılı lazer yazıcı çeşitleri değişik hızlarda belge çoğaltma işlemleri gerçekleştirebilir. Bu noktada cihazın ofis veya ev tipi olması özelliklerinin değişmesine yol açar. Böylelikle ihtiyaçların maliyetsiz ve pratik şekilde giderilmesi mümkün olur.

Aynı zamanda tarayıcı özellikli lazer yazıcılar belgeleri dijital ortama aktarmayı mümkün kılar. Böylece kâğıt üzerindeki veriler elektronik ortamlarda görüntülenip taşınabilir hâle getirilir. Bu sayede erişilebilirlik sağlanır ve taranan görüntüler OCR programları yardımıyla yazıya dönüştürülebilir.

Kompakt Lazer Yazıcı Boyutları

Bu ürünler için boyut seçenekleri değişkenlik arz eder. Söz konusu farklılık birçok parametreye bağlıdır. Örneğin; yazıcının çıktı alma hızına göre kullanım türü değişir. Eğer yüksek hızda çıktılar almaya ihtiyaç duyuluyorsa, daha fazla kâğıt kapasitesine sahip modellere yönelmek gerekir.

Ne var ki, profesyonel amaçlı cihazlar diğerlerinden daha büyük boyutlu olabilir. Diğer taraftan fotokopili lazer yazıcılar da büyük ölçüleriyle dikkat çeker. Bu cihazların üzerinde fotokopi alımı için kullanılan farklı modüller vardır. Bunlar belgelerin taranmasında da önemli bir yere sahiptir.

Aynı zamanda bazı yazıcılar belgeyi kendisi alıp tarar. Daha sonra ise kullanıcılara fotokopi çıktısıyla beraber iki belge hâlinde sunar. Dolayısıyla fotokopi ve sıradan çıktılar için farklı sistemler kullanılır. Bundan dolayı lazerli yazıcı boyutları her ürün için farklılık arz eder.

Tonersiz lazer yazıcılar ise her durumda boyut avantajı sunmasıyla ön plana çıkar. Çünkü bu ürünlerin yapısında büyük tonerler bulunmaz. Bunun yerine, lazerin ısınması yoluyla yazım işlemi gerçekleştiren tozlar ve başka malzemeler bulunur. Tabii ki zamanla bu malzemeleri yenilemeye ihtiyaç duyulur. Bu durumda ise lazer yazıcıların dolum maliyeti ortaya çıkar. Neyse ki bu maliyet, toner ve kartuş dolum işlemine kıyasla daha düşüktür.

Lazerli Yazıcı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Modeller içerisinde en doğru ürüne karar verebilmek için kullanım tipini ve ortamını dikkate almanız önemlidir. Cihazınızı amatör biçimde ofis ve ev baskıları için kullanacaksanız renkli lazer yazıcılar arasından küçük boyutlu olanlara yönelebilirsiniz. Bunların kapasitesi daha düşük olmasına rağmen amatör kullanım gerekliliklerine rahatça yanıt verir.

Bunun yanı sıra alacağınız cihazın yazım için hangi malzemeleri kullandığı da önem taşır. Toner ve kartuş dolumu gerektiren modeller daha maliyetlidir. Dolayısıyla fiyatı düşürmek için yeni nesil lazerli yazıcılar içinden bir tercihte bulunabilirsiniz.

Diğer taraftan pratik şekilde fotokopi almaya ihtiyaç duyuyorsanız yazıcının fotokopi çekme özelliğini hesaba katmalısınız. Belgelerinizi tarayıp dijital ortamda depolamak istiyorsnız, modelin tarayıcı özelliği barındırmasına özen göstermelisiniz.

Siz de tüm bu özellikler doğrultusunda kaliteli lazer yazıcılar arasından dilediğinizi Ofis Master ayrıcalığıyla seçip sipariş verebilirsiniz.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır