WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Renkli Fotokopi Kağıtları

Sonuçları Filtrele

Marka
 • Globox1
Limit:
1 sonuçtan 1 ile 1 arası görüntüleniyor.

Renkli Fotokopi Kağıtları

Kraf fotokopi kağıtları ofis ve okul hayatlarında kullanımı ile ön plandadır. Ofis ve okulların ortak çalışmalarından biri olan sunumlarda ise fotokopi kağıtlarının farklı alternatifleri yer alır. Kağıtlar yapılarına göre karton, mukavva gibi şekillere ayrılırlar. Bununla birlikte  kraf renkli fotokopi kağıtları da fotokopi kağıdının çeşitlerinden biridir. Özellikle sunumlarda sıkça tercih edilen bu renkli kağıtlar hem görüntü olarak hem de vurgu yapmak için ideal bir kullanımdır. Sadece üzerine fotokopi çekilmiş bir şekilde  sunumlarda yer almaz. Yazıcılarda kullanabilir hatta farklı birçok etkinlikte de renkli kağıtları değerlendirebilirsiniz.

Renkli Fotokopi Kağıdının Kullanım Alanları

Renkli fotokopi kağıtlarının yararlarından faydalanmak isteyenler için kullanım alanları çok geniştir. Kağıt kullandığınız her alan için renkli fotokopileri de tercih edebilirsiniz.

 1. Not almak, kategorize etmek ve sınıflandırmak için kullanılan bu kağıtlar ofislerin vazgeçilmezlerindendir.
 2. Kullanıldığı ortama verdiği enerjiden dolayı da iş hayatında çalışanların tercihidir.
 3. Tüm sektörlerde kullanımı mevcuttur ancak reklam sektörü neredeyse tüm işlerini renkli kağıtlarla yapar.
 4. Kreşlerden yüksek öğrenimlere kadar tüm eğitim kurumlarında yer alır. Özellikle kreş ve anaokullarında okuma yazma çalışmaları en az seviyede olsa da renkli kağıtların kullanımı diğer okul seviyelerine göre çok daha fazladır.
 5. Evlerde, günlük hayatın bir parçası olarak da ne için kullanılacağı fark etmeksizin renkli kağıtlar vardır.

Renkli Fotokopi Kağıtları Ne İşe Yarar?

Öncelikle renkli fotokopi kağıtları alışılagelmiş klasik beyaz fotokopi kağıtlarının kullanıldığı her alan için kullanıma açıktır. Bununla birlikte fotokopi kağıdının renkli olmasının birçok yararı vardır.

 1. Sürekli olarak kullanılan beyaz fotokopi kağıtlarının yerine renklilerini kullanarak monotonluktan çıkmış olursunuz.
 2. Okul hayatında kullanılmasıyla birlikte öğrencilerin odaklanma sorununu ortadan kaldırır. Ayrıca farklı renkler ortamı daha da harekete geçireceği için öğrencilerin çalışma isteklerinde de artış yaşatır.
 3. Ofis hayatında da yaratıcılığınızı öne çıkarır. Tek renk düz bir bakış açısına yönlendirirken renkli kağıtlar çoklu düşünmeyi ve farklı fikirleri destekleyerek zihninizi açar.
 4. Sınıflandırmalarda ve gruplandırmalarda renkli kağıtların avantajlarını yakalarsınız. Kategorize etmekte oldukça yararlıdır.
 5. Aynı zamanda tek renk kağıtlarda yapılan duyurularda vurgulamak istediğiniz yerler için renkli kalemler kullanmanıza gerek kalmaz. Bu noktada renkli kağıtlar işinizi kolaylaştırır.
 6. Renkli kağıtlar duygularınızı da harekete geçirir.
 7. Uyarı ya da yasak durumlarda panolara, duvarlara asmak istediğiniz yazıları alacağınız fotokopi veya yazıcılarda renkli kağıtlar kullanmanız işinizi kolaylaştırır. Çünkü renkli kağıtlar daha çok öne çıktığı için bu uyarıların dikkate alınmasını da artırır.
 8. Tüm bunların yanında fotokopi kağıtlarının renkli olması kullandığınız alanın görselliğini de etkiler.

Zevkinize ya da tarzınıza uygun olan ve kullanımında sizi rahatlatan rengi renkli fotokopi kağıtlarının seçeneklerinde bulabilirsiniz.  Pastel ve fosforlu renklerden, klasik 10’lu renklere hatta saman kağıdı denilen Kraft renklere kadar pek çok renk seçenekleri vardır.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır