WhatsApp ile Hemen Ulaş!
Kapat

Torba Zarfları

Sonuçları Filtrele

Marka
  • Oyal5
Limit:
5 sonuçtan 1 ile 5 arası görüntüleniyor.

Torba Zarflar

Oyal torba zarf, evraklarınızı düzenlemeniz ve sınıflandırmanız için ideal bir ofis materyalidir. Ofisinizdeki dağınıklığı ortadan kaldırarak, çalışma masanızın düzenli ve organize olmasını sağlar. Oyal marka torba zarfları kullanarak resmi belgelerinizi ve kargo gönderilerinizi kolayca saklayabilirsiniz. Ayrıca, para transferleri ve diğer önemli evraklarınızı güvenli bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Oyal torba zarfı ile belgelerinizi kategorize edebilir ve gerektiğinde hızlıca ulaşabilirsiniz.  

Torba Zarf Özellikleri

  • Diğer zarflara göre torba zarfların kapak bölümünde yer alan bir silikon yapışkan vardır ve bu yapışkan sayesinde kolayca açılıp kapatılabilir. Hatta kapatma gereği duymadan açık bir şekilde kullanmanız da mümkündür.
  • Zarflarda popüler olan beyaz ve kraft renk seçenekleri dışında gri ve esmer tonlarında da renkleri vardır. Bu özelliği sayesinde ofislerde kullanırken zarflar arasında dahi gruplandırma yapabilirsiniz.
  • Dış yapısı hava koşullarına ve her türlü zemine karşı dayanıklı bir ambalajı vardır. Uzun yıllar kullanmanızı sağlayarak içeriğindeki evraklara da zarar vermez.
  • A3, A4 ve A5 kâğıdı boyutlarında ölçüleri mevcuttur. Böylelikle üretimi yapılan her kâğıdı torba zarflar içerisinde temin edebilirsiniz.

Torba Zarf Kullanım Amaçları

Çoğunlukla kurumsal firmaların ve ofislerin kullandığı torba zarflar resmi evraklar için ideal bir tercihtir. Kullanıldıkları alanlara göre de belli amaçları sıralayabiliriz.

  • Ofislerdeki kullanımı daha çok belgelerin sınıflandırılmasında ve muhafaza edilmesinde yararlıdır.
  • Firmaların resmi yazışmalarında kullanılan antetli kağıtların gönderilmesini sağlar. Ayrıca üzerine bulunan firmaların logosu ve ismini sayesinde uzun süreli reklam görüntüsü olur.
  • Göndermek istediğiniz herhangi bir evrak ya da ürünün korunaklı bir şekilde varacağı yere ulaşımını gerçekleştirir.
  • Çalışma alanınızı taşımak istediğinizde veya kullanmamaya karar verdiğiniz belgeleri saklamada işinizi kolaylaştırır. İçerisine koyacağınız ürünlerinizi silikonlu kapağı ile kapatarak rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz.

Torba Zarfların Fiyatları

Zarf fiyatları genel olarak kâğıt fiyatları ile aynı doğrultuda değişir. Çünkü her iki ürünün de malzemesi birinci kalite hamurdur. Diğer yandan zarfların tek kullanımlık olanları yüksek maliyetli olabilir. Ancak torba zarflar birkaç kez daha kullanıma sahip oldukları için fiyatları daha uygun aralıklardadır. Bununla birlikte değişen ekonomik şartlar da zarf fiyatlarını etkiler. Elbette zarflar boyutlarına ve gramajlarına göre farklı fiyatlar gösterebilirler. Böylelikle her bütçeye ve kullanıma uygun seçenekler bulabilirsiniz. Birçok kâğıt markası da zarf üretimi yapmaktadır. Kâğıtlarda olduğu gibi zarfların da toptan alımları tekli alımlarına göre daha hesaplıdır.

Memnuniyetiniz Garantimiz Altında!

Memnuniyetinizi garanti altına almak ve işyerinize değer katmak için belirlediğimiz bu 4 temel prensip doğrultusunda kendimize yüksek standartlar koyarak çalışır ve sürekli kendimizi geliştiririz.

Güven

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Kalite

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

İş Birliği

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

Müşteri Odaklılık

Her alanda en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmak için çalışırız.

OfisMaster Ayrıcalıkları?
Keşfedin!
Müşteri Hizmetleri 0850 885 15 25

Ofis ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan kolayca karşılayabileceğiniz yepyeni bir platform! Türkiye’nin en yenilikçi kurumsal tedarik merkezi olarak markanıza farklılık, hız ve pratiklik kazandırıyoruz. Modern ve güvenli yazılım altyapısıyla yarattığımız sinerji, sahip olduğumuz uzmanlık ve tedarikçi ağımızla hizmet, satın alma ve lojistik alanlarında verimlilik sağlıyor ve ana işlerinize daha çok odaklanmanızı mümkün kılıyoruz. Yüksek satınalma gücümüz sayesinde en kalite ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak zaman, maliyet ve işgücünden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Farklı kategorilerde binlerce ürün sizleri bekliyor!

ÇAĞRI MERKEZİ

0850 885 15 25

OfisMaster.com © 2024 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır